הבלוג של לימוד נעים

מאמרים בנושא מורים פרטיים ושיעורים פרטיים

בבלוג של לימוד נעים נפרסם מאמרים וכתבות הקשורים למורים פרטיים לסטודנטים, שיעורים פרטיים לתלמידי בית הספר, שיעורים פרטיים בנושאי העשרה ועוד.

יש לכם רעיון לנושא? כתבו לנו באמצעות טופס המשוב בחלקו הימני התחתון של המסך.


שיהיה לכולנו לימוד נעים!


תכונות המשולש וכל סוגי המשולשים

משולש היא אחת מצורות הבסיס עליהן נשענות רוב השאלות במבחנים ובבגרויות. במאמר זה בסדרת סרטוני המשולש, נלמד מה הוא המשולש, מהן תכונות המשולש ונכיר סוגי משולשים שונים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

תכונות הטרפז וסוגיו

מהו טרפז, מה הן התכונות שלו ואילו סודי טרפזים קיימים? על כל השאלות האלה נענה במאמר הזה!

להמשך המאמר לחץ כאן.

כל המונחים בחישוב משולש

בבואנו לחשב פרמטרים שונים במשולש כמו שטח או היקף, לעיתים אנו צריכים לעשות פעולות מקדימות כמו יצירת גובה או תיכון אבל מה בעצם אומרים המושגים האלה? במאמר זה נסקור את המונחים בהם אנו משתמשים כדי לחשב משולש.

להמשך המאמר לחץ כאן.

האם ניתן ללמוד לפסיכומטרי לבד? זה אומנם מאתגר - אך אפשרי!

אפשר לומר עליה המון דברים: היא מיותרת, היא מלחיצה, היא ארוכה מדי ולא משקפת את הפוטנציאל והיכולות. עם זאת, בחינת הפסיכומטרי היא מבחן שהוא מעין תנאי סף לאלו מכם שמעוניינים להתקבל לתכניות נחשקות במוסד לימודים להשכלה גבוהה. האם ישנה נוסחה מנצחת להצלחה בפסיכומטרי? לא ממש. ישנם תקדימים של חבר'ה שלמדו על פי כל חוקי הספר, ולא הצליחו לקבל את הציון שהם הציבו כמטרה. מנגד, אנשים שלמדו לבחינה "על הדרך", ונכנסו אל היכל התהילה של "מועדון ה-700"

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מסכמים חומר לקראת מבחן? מומלץ מאד להשתמש במרקר לסימון

למרות שזהו היה יכול להיות תרחיש אידיאלי בעבורכם, במעמד המבחן לא תוכלו לעשות שימוש בחומרים פתוחים. פורמט המבחן בבית הספר היסודי, החטיבה, בתיכון וכן – גם במוסדות הלימודים להשכלה הגבוהה, דורש מכם להפגין בקיאות בחומר הנלמד, תוך שעליכם להשיב על שאלות פתוחות וסגרות שנכתבו מראש. 

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה לבחינת בגרות בלשון: שיעורים פרטיים - הבנה, לא שינון!

עברית היא שפת האם שלכם, ומסיבה זו המון פעמים מוענקת תשומת לב חלקית למקצוע הלשון וחשיבותו. אי שם, בכיתה א', למדתם לקרוא ולכתוב, והדגש בשנים הראשונות היה על הבנת הנקרא ועל יכולות ההבעה. כעת, כשאתם בשלהי תקופת 12 שנות הלימוד, גם אתם עתידים להיבחן בבחינת הבגרות בלשון.

להמשך המאמר לחץ כאן.

האם שיעורים פרטיים באמת עוזרים? הכימיה עם המורה - קריטית!

ההחלטה המשותפת שלכם ושל ההורים להתחיל שיעורים פרטיים, היא ההחלטה לקדם אתכם אל עבר ההצלחה. להחלטה שכזו ישנו מחיר כלכלי, שעבור לא מעט הורים הוא מאמץ של ממש. כך, עולה השאלה והיא האמת ההשקעה הכספית (וכן, גם ההשקעה שלכם בזמן), אכן תחזיר את עצמה בסופו של דבר. הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: האם שיעורים פרטיים באמת עוזרים?

להמשך המאמר לחץ כאן.

עדכונים מרועי, מייסד האתר, ינואר 2020

היי חברים, כדי לשמור אתכם מעודכנים בכל מה שקורה וחדש באתר לימוד נעים, אעבור אחת לחודש-חודשיים על הדברים החדשים שהעלינו לאתר.
בתקופה האחרונה היו הרבה כאלו - כנסו כדי להתעדכן :)

להמשך המאמר לחץ כאן.

9 טעויות שמורים פרטיים עושים בפרסום באתר

הוספתם פרופיל מורה פרטי? מצויין! זה מספיק? ממש לא!
כנסו כדי לראות את הטעויות הגדולות שמורים פרטיים עושים בפרסום הפרופיל.

להמשך המאמר לחץ כאן.

אז מה זה מבחן אמי"ר? קצת על הכנה למבחן אמי"ר עם מורה פרטי

הפעם האחרונה שהתמודדתם במסגרת לימודית עם השפה האנגלית, הייתה בבחינת הבגרות. כעת, כשאתם עתידים להתחיל את לימודיכם במוסד להשכלה גבוהה, סביר כי תצטרכו ללמוד קורסים באנגלית. אלו מכם שקיבלו ציון גבוה מספיק בבחינת הפסיכומטרי, מקבלים פטור מקורסים באנגלית. במידה והציון שלכם בפרק האנגלית לא עומד בתנאי לקבלת פטור, דעו כי זוהי לא המילה האחרונה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה למבחן בגרות באנגלית 4 יחידות: מהי השיטה הטובה ביותר?

אל השפה האנגלית אתם נחשפים כבר מגיל קטן: דרך סדרות טלוויזיה, עיתונים, שירים ובאמצעות שלל אפליקציות בהן אתם עושים שימוש. כעת, אתם עומדים לחתום את מערכת היחסים הלימודית שלכם עם השפה דרך בחינת הבגרות. המון תלמידים תוהים מהו המפתח להצלחה בבחינת הבגרות, והתשובה פשוטה למדי: הכנה למבחן בגרות באנגלית 4 יחידות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה למבחן בגרות במתמטיקה 3 יחידות - תרגולים עם מורה פרטי

אם הגעתם לשלב בו אתם חושבים על הכנה למבחן בגרות במתמטיקה 3 יחידות, אתם ממש לקראת שלהי הלימודים שלכם! הבגרות במתמטיקה חותמת פרק מרגש, ועד להודעה חדשה תיפרדו ממספרים, נוסחאות וצורות גיאומטריות. רגע לפני שגם אתם חוגגים את סיום לימודי המתמטיקה, הרי שאתם צריכים לעבור בהצלחה את בחינת הבגרות.
 

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים במתמטיקה ולא רק לפני המבחן - איך זה מתנהל?

עוד הרבה לפני ששנת הלימודים מתחילה, ישנו מקצוע אחד שמעורר בהלה אצל מרבית התלמידים: מקצוע המתמטיקה. בסופו של דבר, כל שנדרש מכם במקצוע הזה הוא לשחק במספרים, וישנם תקדימים רבים המלמדים על היכולת של תלמידים להצליח במקצוע. מטבע הדברים, ישנם תלמידים עם ראש יותר ריאלי, בעוד ישנם אלו שנוטים לכיוון ההומני. כך או כך, כל תלמיד יכול להצליח יפה במקצוע, כאשר מה שנדרש לעתים הוא חיזוק עם שיעורים פרטיים במתמטיקה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

המעבר מהיסודי לחטיבה – מתמטיקה לכיתה ז'

מתמטיקה לכיתה ז' מציבה לא מעט אתגרים, אך מדובר על תכנית לימודים שרבים כבר צלחו אותה. רגע לפני שגם אתם מתרגלים לסביבת הלימודים החדשה, קחו אתכם לדרך מספר טיפים לדרך: איך עושים את המעבר מהיסודי אל חטיבת הביניים בדגש על מתמטיקה לכיתה ז'?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים היקף פוליגונים?

ישנן צורות המורכבות מקווים ישרים המכונות פוליגונים. בלימודי המתמטיקה שלכם בחטיבת הביניים ובתיכון, סביר כי תתבקשו לחשב היקף של צורה כזו. תלמידים יקרים, איך מחשבים היקף של פוליגונים?

להמשך המאמר לחץ כאן.

משבר פשוט לעשרוני – איך מחשבים?

איך הופכים את השבר הפשוט לשבר עשרוני? אפשר תחילה להרגיע ולומר, כי התשובה היא: די בקלות. כל מה שאתם נדרשים הוא להבין את הטכניקה, ובעיקר להבין מהי המשמעות של השבר העשרוני.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים אחוזים?

אחד הנושאים שלומדים בלימודי המתמטיקה? אחוזים. ואחת השאלות השכיחות ביותר שתצטרכו להתמודד איתן? איך מחשבים אחוזים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים רדיוס לפי היקף?

ישנן לא מעט שאלות שאפשר לשאול על מעגלים ועל רדיוסים, כאשר אחת השאלות השכיחות ביותר היא בדבר חישוב הרדיוס לפי היקף המעגל. אז איך מחשבים רדיוס לפי היקף?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים ממוצע משוקלל?

לצד חישובי המומצע הקלאסיים, לא אחת תתבקשו לחשב ממוצע משוקלל. הדרך לחישובו שונה, ומצריכה מכם להבין את חשיבותו של כך ערך הניתן לכם כנתון.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים את ערך האחוז?

שאלת חישוב ערך האחוז, היא אחת מאותן שאלות שיהיה עליכם להשיב עליה. מהי מטרת השאלה? להבין מהו האחוז שמייצג חלק מסוים. מובן כי שאלה שכזו תופיע כחלק מבעיות שונות, מולן תתמודדו ללא כל קשר להקבצה בה אתם לומדים או ליחידות הלימוד אליהן אתם משוייכים. אז איך מחשבים ערך אחוז?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים מהירות ממוצעת?

כנראה שגם המורה שלכם למתמטיקה חלקה אתכם את הטיפ החשוב ביותר למענה על בעיות: להבין מה שואלים אתכם. ישנם תלמידים שבקיאים בחומר הנלמד, אך מאחר והם מתקשים להבין את ששואלים אותם, הם מאבדים נקודות רבות במבחנים. אחד הפחים שנופלים בהם תלמידים הוא חוסר תשומת הלב באשר לשני המונחים הבאים:

  • ממוצע המהירויות
  • מהירות ממוצעת
להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים היקף משולש?

לאורך לימודי המתמטיקה, תיפגשו עם לא מעט משולשים: משולש שווה שוקיים, ישר זווית, שווה צלעות וכן הלאה. אם ישנה שאלה שתופיע שוב ושוב (ואולי היא תהיה גם זו החביבה עליכם), היא השאלה המבקשת מכם להשיב מהו היקף המשולש. עבור תלמידים רבים, מדובר על מעין שאלת מתנה, שכן כל הנדרש על מנת לפצח הוא אותה לבצע פעולת חיבור פשוטה.

אז איך מחשבים היקף משולש, ומהו האתגר האמיתי שבפתרון שאלה כזאת?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח משולש טריגונומטריה?

לאורך לימודי הגיאומטריה, העוסקים במבנים שונים ובצורות שונות, אתם נדרשים לחשב שטחים והיקפים. כידוע, לכל צורה או מבנה ישנה נוסחה אחרת שבאמצעותה ניתן להשיב על השאלה ולחשב את השטח. לשמחתכם, ישנה נוסחה אחת שתוכלו להשמיש אותה על כל המשולשים, והיא תוכל להשיב לכם על השאלה איך מחשבים שטח משולש טריגונומטריה?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח של צורות מורכבות?

הצורות המורכבות ישתלבו בשיעורי הבית שלכם ובהמשך במבחנים, רק לאחר שתלמדו שלל צורות שונות בלימודי הגיאומטריה. הסיבה שהצורות מורכבות, היא רק מאחר ומדובר על צורות שהן טיפוס מעט שונה מאלו שזכיתם להכיר. בכל צורה מורכבת, "מתחבאות" להן צורות נוספות שאתם צריכים לזהות. חלוקת הצורה המורכבת לכמה צורות שונות (ומוכרות), תאפשר לכם להשיב על השאלה איך מחשבים שטח של צורות מורכבות?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים היקף של טרפז?

אם ישנה שאלה שהייתם שמחים להבחן עליה במבחן בכיתה או בבחינת הבגרות במתמטיקה, היא השאלה איך מחשבים היקף של טרפז? הסיבה כמובן היא החישוב הפשוט המבוסס על סכום כל הצלעות של הטרפז. כידוע, האתגר בשאלות מסוג זה הוא לא לחשב נתונים עם הנוסחה, אלא לחלץ נתונים חסרים מתוך השאלה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח משושה משוכלל?

אם גם אתם נתקלים בשאלה הדורשת מכם לדעת איך מחשבים שטח משושה משוכלל, הרי שהנוסחה כאן במאמר. כידוע, מה שמקשה המון פעמים על פתרון השאלות הוא ידע חלקי בהבנת הצורה, בעוד הנוסחה לרוב די קלה ליישום ולא דורשת בפעולות חשבוניות מורכבות. אז איך מחשבים שטח משושה משוכלל?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח של אליפסה?

בעוד ישנם מקצועות שמשתלבים בהדרגה עם השנים בתכנית הלימודים בבית הספר, ישנם מקצועות שלומדים כבר מהיום הראשון. אחד מאותם המקצועות? מתמטיקה. ליתר דיוק, תחילה אלו לימודי החשבון, המפגישים אתכם – התלמידים, עם משחקי מספרים בחיבור וקצת בחיסור. ככל שעוברות השנים, אתם מתמודדים עם נושאים מורכבים יותר, וגם עם צורות שעליכם להכיר את המאפיינים הייחודים להן. אחת מאותן צורות, שסביר כי גם אתם לומדים עליה בימים אלו – היא אליפסה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח מלבן?

ביחס לצורות שונות, המלבן נחשב לאחת הצורות הידידותיות ביותר והפשוטות ביותר להתמודדות איתן. כמו כן, אחת השאלות הקלאסיות ביותר שסביר כי תישאלו בבחנים, מבחנים ובבחינת הבגרות בהקשר של מלבן, היא באשר לשטח שלו. איך מחשבים שטח מלבן?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים נפח תיבה?

גאומטריה נכללת גם היא בתכנית הלימוד של מתמטיקה כך שעל התלמידים להביע בקיאות בצורות שונות ובחישובי שטחים ונפחים. האם גם אתם בימים אלו מתמודדים עם תיבות ותוהים איך מחשבים נפח תיבה?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח מעוין?

חלק בלתי נפרד מתכנית הלימוד כולל גם את הצורות הגיאומטריות, הכוללות בין היתר גם את המעוין. חשוב לציין כי גם אם אתם תלמידים בהקבצה ב' בחטיבת הביניים, וגם אם בסופו של דבר תחליטו להשתלב בתכנית לימוד של 3 יחידות בתיכון, עדיין תידרשו להשיב על בעיות הכוללות את אותן הצורות, לרבות המעוין. 

אז איך מחשבים שטח מעוין?

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח פנים של תיבה?

לאורך המבחנים שלכם בחטיבת הביניים וגם בתיכון, תצטרכו להתמודד עם פתרון בעיות שונות מתחום הגיאומטריה. כך, תצטרכו גם לדעת איך מחשבים שטח פנים של תיבה. במאמר שלפניכם, הנוסחה לפיה תוכלו לחשוב את שטח הפנים של התיבה, וגם דרך אפשרית להטמיע את החומר הנלמד בצורה יסודית ואיכותית יותר.

להמשך המאמר לחץ כאן.

יומן השיעורים החדש - ניהול תלמידים בקלות וביעילות!

אחרי המון זמן של מחשבה ועבודה קשה, סוף סוף זה מגיע - יומן שיעורים חדש ומשודרג!
ניהול תלמידים, שיעורים, מעקב הכנסות וביצוע פעולות נוספות בצורה קלה, יעילה ופשוטה.
כדי לעזור לכם להבין את האפשרויות והשינויים שעשינו, מצורף סרטון קצר וכן הסברים לפי חלקי היומן החדשים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים אחוזים?

אחד מהחישובים איתם אנו נתקלים לא רק במבחנים, לימודים ובגרויות, אלא גם בחיי היום יום שלנו הוא חישוב אחוזים. במאמר הבא נציג בפניכם איך מחשבים אחוזים וננסה לפשט עבורכם את הדברים בנושא הזה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים את ממוצע הבגרויות?

ישנם מוסדות לימודים שידרשו לדעת את ממוצע הבגרות שלכם, זאת כתנאי סף לקבלה ללימודים. על מנת להבין איך מחשבים את ממוצע הבגרות, חשוב להבין את מבנה המקצועות המגולמים בגיליון הציונים שלכם...

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח טרפז?

חישוב שטח טרפז עשוי להשמע כמו משימה סבוכה המצריכה מכם לחלץ המון נתונים, אבל בסופו של דבר, כל מה שאתם צריכים, הם שלושה נתונים. במאמר זה נסביר בפירוט איך לחשב שטח טרפז בצורה קלה...

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים שטח משולש?

אחת השאלות השכיחות ביותר ששואלים במסגרת בחינות במתמטיקה המערבות גאומטריה, היא בדבר שטח המשולש. אם כן, איך מחשבים את שטח המשולש? המדריך הבא יוכל לסייע לכם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

5 דרכים ללמוד קידום אתרים

במאמר הבא נסקור דרכים בהן תוכלו ללמוד קידום אתרים. לפני שניגש לכך, בואו נחשוב שניה מדוע בכלל נצטרך ללמוד את זה? כל הפרטים - בהמשך.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הרחבת ידע בזמן ובנוחות שלכם

כולנו זוכרים את תקופת התואר, תקופה לחוצה שמאופיינת בעיקר בחוסר שעות שינה, ריצה ממקום למקום ותחושה כללית שפשוט אין מספיק שעות ביממה...

לעומת זאת, אנשים שהלימודים האקדמאיים כבר מאחוריהם, או כאלו שמעולם לא נמשכו לתחום, יכולים להפיק לא מעט תועלת מהרחבת הידע בתחומים מסוימים שמעניינים אותם. אין צורך ללמוד לתואר או להיות בלחץ ממבחנים, אלא פשוט ללמוד בשביל ההנאה בזמן ובנוחות שלכם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות שיעורים פרטיים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

אוהבים ללמוד? סקרנים לדברים חדשים?

הדרך הטובה ביותר לעורר תשוקה חדשה לחיים, היא באמצעות סקרנות ורצון ללמוד תחומים שתמיד עניינו אתכם. אוהבים ללמוד? סקרנים לדברים חדשים? המאמר הזה הוא בשבילכם!

להמשך המאמר לחץ כאן.

מהן שפות התכנות שהכי משתלם ללמוד

מי שמעוניין להיכנס לתחום התכנות ומתלבט באיזו שפה להתחיל, מוצא עצמו היום עומד מול מבחר שפות גדול. אם בעבר (הלא כל כך רחוק) היה ניתן למנות את שפות התכנות באצבעות יד אחת, הרי שהיום שתי ידיים ושתי רגליים לא יספיקו, והמספרים רק עולים. לכל שפת תכנות יתרונות משלה, וכל שפה מתאימה לשימושים שונים, לכן קשה להחליט באיזו שפה לבחור.

להמשך המאמר לחץ כאן.

השיטות המובילות ללימוד עברית לילדים

ילדים צעירים ניחנים ביכולת לרכוש שפה באופן טבעי מסביבתם בעזרת חיקוי, קשב וחוויה. כאשר מגיעים לשלב בו מצפים מהם לשבת בכיתה וללמוד לקרוא ולכתוב בעברית, ויתירה מכך, לשנן את חוקי הדקדוק בכיתות הגבוהות יותר, לא כל תלמיד מצליח לעשות זאת בקלות. עבור תלמידים המתקשים לעקוב אחר חומר הלימוד בכיתה, קיימות מספר אפשרויות שיעזרו להם להפנים את החומר בהנאה וביעילות.

 

להמשך המאמר לחץ כאן.

מהם ההבדלים בין לימוד אנגלית לילדים ולימוד אנגלית למבוגרים

לימודי האנגלית בבתי הספר מתקיימים לרוב בקבוצות גדולות שלא מאפשרות ליווי ויחס אישי לכל תלמיד, וכתוצאה מכך חלק מן התלמידים נפלטים ממעגל הלמידה. עבור מבוגרים שהאנגלית אינה שגורה בפיהם, הדרך להשכלה גבוהה ולקידום מקצועי תלויה רבות ביכולתם לרכוש שליטה באנגלית, ולתקשר בקלות עם העולם הרחב. בשורות הבאות נתבונן על ההבדלים בלימוד אנגלית בין מבוגרים וילדים, ועל היכולת של כל אחד היום להשלים את הפער

להמשך המאמר לחץ כאן.

כל מה שרציתם לדעת על בגרות 4 יחידות באנגלית

במרבית מסלולי הקורסים להשכלה גבוהה באוניברסיטאות ובמוסדות אקדמיים אחרים נדרשת בגרות של 4 יחידות באנגלית כחלק מתנאי הסף של קבלה ללימודים. עבור מי מכם שמעוניינים לשפר ציונים בבגרות באנגלית, וכן מי שמתלבטים האם ללמוד ל 3 , 4 או 5 יחידות לימוד באנגלית, מובא להלן כל מה שרציתם לדעת על בגרות 4 יחידות באנגלית.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיטות מובילות ללמוד לבגרות במתמטיקה

בכדי ללמוד לימודים אקדמאיים, ובכדי שכל הדלתות להתפתחות אישית ולרכישת מקצוע מכובד תהיינה פתוחות בפניכם צריך בגרות במתמטיקה. לטובת מי שלא השלים בגרות במתמטיקה, מי שמעוניין לשפר ציונים, ומי שמתמודד עם קשיים בלימוד לבגרות במתמטיקה בבית הספר נביא לפניכם את השיטות המובילות כיום ללמוד לבגרות במתמטיקה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מוצאים תיכון במשולש

מתקשים בגיאומטריה, ולא מוצאים את הידיים והרגליים בין סבך השרטוטים והנוסחאות? משוואות חישובי זוויות ושטחים, ומשפטי הוכחה נראים לכם כסינית? לפניכם הסבר פשוט, שיעזור להבין כיצד למצוא משוואת תיכון במשולש.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה למבחני מחוננים - טיפים ושיטות מומלצות

תמיד ידעתם שהילד שלכם הכי חכם, אבל עכשיו זה ניתן לבדיקה ממש. הצאצא שלא מזמן רק למד ללכת ולדבר הוזמן למבחן מחוננים. אז לקרוא הוא יודע היטב וגם סדר פעולות חשבון ואפילו חלקים מלוח הכפל אבל המבדק בוחן עוד יכולות. על מנת שהילד יוכל לפתח את הכישורים שלו בתחום הלימודים כדאי לדעת כיצד בנוי המבחן ואיך ניתן להתכונן אליו כך שהילד יצליח בו.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך ללמוד למבחן באנגלית

אתם יודעים לצטט כל מילה ממשחקי הכס וזוכרים לטובה את הסופרנוס. אבל את הסדרות האלו ראיתם עם תרגום מובנה מאנגלית, וכעת, לקראת מבחן אמירם או החלק באנגלית בפסיכומטרי הגיע הזמן להתמודד באמת עם השפה הזרה. כיצד ניתן להתכונן לבחינות האלו ומה חשוב לתרגל?

להמשך המאמר לחץ כאן.

אלגברה לינארית - הוכחות ותחומי מחקר עיקריים

אלגברה לינארית היא תחום פופולרי מאוד בלימודי מתמטיקה - הן בבית הספר, באקדמיה ובאופן ספציפי במקצועות מדעיים. החשיבות הרבה של האלגברה הלינארית נעוצה בשימושים הרבים שלה כמעט בכל תחומי החיים, ולכן היא נלמדת בתחומים רבים, גם אלו הקשורים למדעי החברה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כיצד לתרגל קריאה לכיתה א

אחת המיומנויות החשובות ביותר הנרכשות בכיתה א' היא, כמובן, הקריאה. קריאה עשויה להוות אתגר לילדים מסוימים ולבוא בקלות ובפשטות לילדים אחרים. כמובן שככל שהילד ירכוש את הבסיס בשלב מוקדם יותר בחייו (לפני כיתה א), כך יהיה לו קל יותר לרכוש את המיומנות - ולכן רצוי להתחיל להכשיר את הילד לקריאה בשלב מוקדם ככל האפשר.

להמשך המאמר לחץ כאן.

חוקי לוגריתמים

חוקי לוגריתמים היא דוגמה מצוינת - עוד צמד מילים מפחידות שנתקלים בהן במהלך לימודי המתמטיקה, אבל אם נכנסים קצת לעומק הנושא ומבינים מה עומד מאחורי המילים האלו, הפחד עשוי להתפוגג לגמרי.

להמשך המאמר לחץ כאן.

תורת הקבוצות - הסבר כללי

תורת הקבוצות היא תחום מרתק במתמטיקה, שנלמד בדרך כלל במהלך הלימודים האקדמיים. תורת הקבוצות דורשת חשיבה קצת שונה ממה שהתרגלנו אליה כשמדובר במתמטיקה, ולרוב תדרשו לכתיבת הוכחות תורת הקבוצות במבחנים ובתרגולים השונים, מה שעשוי להוות אתגר.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כללי דקדוק באנגלית

לדקדוק באנגלית יצא שם לא טוב: הוא נתפס כנושא משעמם ורבים חשים בלבול ותסכול כשהם נדרשים להרכיב משפט שעושה שימוש נכון בזמנים ובכללי הדקדוק בשפה האנגלית. אבל, חשוב לדעת שכדי לדבר אנגלית בצורה ברורה וללא טעויות מביכות – צריך לדעת את כללי הדקדוק באנגלית.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מהו מבחן תיל למועמדים אקדמים

מטרתם של מבחני תיל לבחון את יכולותיו של הנבחן ולקבוע האם הוא מתאים להתקבל למכללה ולמסלול הלימודים בו הוא מעוניין. מאחר ומבחן תיל הוא המבחן הפסיכוטכני אותו המועמדים נדרשים לעבור, כדאי לדעת מספר פרטים חשובים אודותיו.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך מחשבים? מילון מונחים במתמטיקה

במקצוע המתמטיקה יש אינסוף דרכים ושיטות לחשב, להגדיר ולמצוא נתונים ומשתנים. מילון מושגים זה יעזור לכם להיזכר וללמוד דרכים פשוטות לחשב אחוזים, ממוצעים ושטחים של צורות גיאומטריות שונות. לגזור ולשמור.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך ללמד ילדים תכנות?

כולנו יודעים שמחשבים זה ההווה והעתיד, ואנשים שיודעים לתכנת - ויודעים לתכנת טוב - משתכרים יפה בשוק וזוכים לעבודה טובה ויציבה. לכן לא מפתיע שלא מעט הורים מעוניינים, ובצדק, שילדיהם ירכשו את עקרונות התכנות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך אומרים באנגלית - מילים לאנגלית מדוברת ועסקית

אם אתם מעוניינים לשפר את השפה האנגלית שלכם, חשוב שתדעו שיש שלושה תחומים עיקריים לשיפור השפה האנגלית: אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית ואנגלית אקדמית. לא בטוחים מה אתם צריכים? מילון המונחים הבא יעזור לכם להחליט.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מבחן במתמטיקה לכיתה ט

אחד הדברים הכי מפחידים תלמידים בכיתה ט' הוא כנראה מקצוע המתמטיקה. מספרים, שברים, צורות ונעלמים לא באים בקלות לרובינו, ודורשים מאיתנו השקעה קצת מעבר לכל מקצוע אחר. אם יש לכם בקרוב מבחן במתמטיקה כיתה ט' הוא כנראה ישלב דברים כמו משוואות ריבועיות, הוכחות גיאומטריות ובעיות מילוליות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מבחן באנגלית לכיתה ז

הנושאים המוצגים במבחן באנגלית לכיתה ז' מכיל לרוב אנסין, שאלות בדקדוק והטיות פעלים שעשויות להיות לא קלות בכלל. בכתבה זו נציע טיפים ושיטות לפיתרון ולמידה נכונים של נושאים אלו - שיעזרו לכם להצליח במבחן הבא!

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה למבחן מסכם באנגלית לכיתה ו'

הדקדוק בשפה האנגלית הוא לא כל כך פשוט, שכן הוא מורכב מזמנים שונים וממבנים שונים שגורמים ללא מעט בלבול. אחד הזמנים החשובים ביותר הינו present simple. אחרי שמקבלים הבנה בתחום הזה, זה כבר לא כל כך מפחיד ואפשר לגשת לתרגילים ולפתור אותם בהצלחה. מוכנים? מתחילים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מתמטיקה משולבת לחטיבת ביניים

מתמטיקה תמיד הייתה נושא רגיש ללא מעט תלמידים, ובשנים האחרונות נעשה מאמץ להנגיש את המתמטיקה לתלמידים מגיל היסודי, דרך החטיבה ועד התיכון. מתמטיקה משולבת - ממלאת את הצורך הזה ומספקת ספרים התואמים את התכנים ואת רצף הנושאים של תכנית הלימודים החדשה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד JAVA למתחילים - איך להתחיל ללמוד ג'אווה אונליין

אם גם אתם מסתכלים בקנאה לעבר מפתחי התוכנה, שמעבר לעיסוק בתחום מעניין וחדשני גם מרווחים שכר יפה - כדאי שתדעו שגם אתם יכולים להשתלב בעולם ההיי-טק, ואפילו בזמן קצר יחסית. אחת השפות שכדאי ורצוי ללמוד היא שפת Java, הידועה כשפת תכנות פופולרית מאוד בעולם התכנות..

להמשך המאמר לחץ כאן.

מהי בעצם אנגלית טכנית ולמה חשוב ללמוד אותה?

אנגלית טכנית תורמת לניהול העסק בזירה הבינלאומית, פותחת אינספור דלתות לעובדי תעשייה ומאפשרת להתפתח גם במישור האישי וגם בעסקי.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד אנגלית עסקית תוך זמן קצר

העובדה שחברות רבות מקפידות למנף את פעילותם העסקית עם שכנותיה בחו"ל, יצרה אתגר חדש עבור עובדיה - שליטה באנגלית עסקית. המאמר הבא מציג בפניכם מספר טיפים ואפשרויות לימוד שיסייעו לכם להציג את העסק בפני נציגים מחברות בינלאומיות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד מתמטיקה באוניברסיטה - כישורי למידה מסוג אחר

אצל לא מעט אנשים, מתמטיקה נחשבת כסיוט הגדול של הלימודים בתיכון. אבל עבור אלו שכן מגלים זיקה למקצוע, עשויים להיות המרוויחים הגדולים. המקצוע יעניק לבוגריה הזדמנויות מדהימות בשוק העבודה, ודרך סלולה לתפקידי פיתוח וניהול.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך ללמוד שפה חדשה?

אם גם אתם מעוניינים ללמוד שפה חדשה, ומוצאים את עצמכם מחפשים אחר תשובות לשאלות כמו: איך ללמוד שפה חדשה? אלו שיטות לימוד שפה חדשה ייחשבו לאפקטיביות ביותר? ושאלות דומות נוספות, המאמר הבא יכול ללא כל ספק לסייע לכם בקבלת התשובות..

להמשך המאמר לחץ כאן.

אנסין באנגלית - איך לפתור נכון?

רבים חושבים שדווקא בגללן שמדובר בקטע קריאה לא מוכר, לא קיימת אפשרות להתכונן לקראת בחינת אנסין באנגלית. לפניכם מספר טיפים ועצות איך לפתור אנסין באנגלית אשר בכוחן לסייע להצליח בפרק זה בבחינה...

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך ללמוד לפסיכומטרי

מידת ההצלחה שלכם בפסיכומטרי היא זו אשר תקבע האם תצליחו להגיע לפקולטה שחלמתם עליה או לחלופין תמצאו את עצמכם מתפשרים על עתידכם. לכן, קל מאוד להבין את הלחץ שמורגש בתקופת הפסיכומטרי.. כדי לצאת מהבחינה בראש מורם כנסו למאמר!

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך להתרכז בלימודים?

חוסר ריכוז בלימודים היא תופעה מוכרת בקרב תלמידים רבים. הבעיה אינה נובעת בהכרח כתוצאה מחוסר מוטיבציה להצליח. במאמר הבא, מוצגות שיטות שיוכלו לסייע להשיג את הריכוז המיטבי!

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך לזכור חומר למבחן

יכולת הריכוז במהלך המבחן ויכולת השינון והלמידה לקראתו הם גורמים בעלי השפעה רבה על ההצלחה במבחן. המאמר הבא יציג בפניכם תשובות לשאלות כמו: איך להתרכז בלמידה לקראת מבחן, במהלכו, וכמובן, איך לזכור את חומר הנדרש ביעילות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד תכנות אונליין למתחילים: ללמוד בקלות וביעילות תכנות באינטרנט

עולם ההייטק מציע כיום אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות עבור כל מי שמעוניין ליהנות מהיוקרה של המקצוע. במאמר הבא, נציג בפניכם כמה דרכים עקיפות, שעלולים להעלות את הסיכוי למצוא משרה מכובדת בחברת הייטק נחשקת..

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך ללמוד למבחן ביום אחד?

סטודנטים ותלמידי תיכון נדרשים להתמודד עם תקופות מבחנים עמוסות ולחוצות. לעתים עליהם ללמוד למבחן תוך זמן קצר, לכן כדאי להכיר טכניקות יעילות ומוכחות המאפשרות ללמוד גם ביום אחד למבחן חשוב. בפוסט הבא תמצאו מספר שיטות שיעזרו לכם ללמוד באופן יעיל ומהיר..

להמשך המאמר לחץ כאן.

חדש! הזמנת שיעורים פרונטליים ישירות דרך האתר

תכירו את שירות "הזמנת שיעורים בכרטיס אשראי" - מערכת שמאפשרת לתלמידים ולהורים להזמין שיעורים פרטיים ישירות דרך האתר.
לכל מורה יש יומן - דרכו התלמיד יכול לראות את השעות שבהן המורה פנוי ולקבוע שיעור בשעה המתאימה.
בנוסף, ניתן לראות האם המורה מלמד בית המורה, בית התלמיד או שניהם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך לזכור מילים באנגלית?

מתכננים לטוס לחו"ל אך אינכם שולטים בשפה האנגלית וברצונכם ללמוד כמה ביטויים חשובים כדי להסתדר בטיול? מחפשים שיטה יעילה ומתקדמת כדי להרחיב את אוצר המילים שלכם? אם גם אתם מעוניינים המאמר הבא מיועד עבורכם..

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך להצליח בלימודים אקדמיים?

כדי להצליח בלימודים אקדמיים ולצלוח את תקופת המבחנים, לפני הכל, חשוב לנהל לוח זמנים נכון ומותאם בדיוק לצרכים שלכם. במאמר הבא, מוצגים כמה טיפים ושיטות יעילות כדי לעבור את תקופת המבחנים בשלום.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך ללמוד למבחן במתמטיקה

מקצוע המתמטיקה נתפס בעיניהם של תלמידים רבים כמאיים. במידה וקיימת חרדה או כל תפיסה מוטעית שעלולה לעכב את ההצלחה, חשוב תחילה להפנים זאת, על מנת שאפשר יהיה לטפל בזה בצורה נכונה ויעילה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך ללמוד להכתבה באנגלית

תהליך הלימוד לקראת הכתבה באנגלית יצריך שקידה ושינון חוזרים על מילים, פעלים, ניבים או מושגים. באמצעות ההכתבה, יהיה ניתן לאמוד את מצבו הלימודי של כל תלמיד ולהבין האם חומר הלימוד הופנם כראוי.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כיצד מאבחנים חרדת בחינות?

ישנם מצבים שבהם החרדה עלולה להביא את התלמיד למצב של שיתוק מבחינה פיזולוגית שיגרום בסופו של דבר לפגיעה בהשגים הלימודיים ולהוביל לייאוש והרמת ידיים. ברוב המקרים, החרדה עלולה להיות מעגלית ולתקוף את התלמיד לפני כל בחינה. המאמר הבא יציג בפניכם כיצד יהיה ניתן לאבחן חרדה אצל התלמיד.

להמשך המאמר לחץ כאן.

העלאת סרטון שיעור לדוגמא לפרופיל מורה אונליין

חדש! מורי האונליין באתר יכולים להעלות סרטון קצר ובו דוגמא להעברת שיעור דרך המחשב. הסרטון ישמש את התלמידים שמחפשים מורה באתר - הם יוכלו להתרשם מאופן העברת השיעור של המורה וכך יוכלו להחליט מי המורה המתאים ביותר עבורם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימודי אנגלית מדוברת - טיפים

נושאי הלימוד באנגלית מדוברת מותאמים כיום לכל אדם ובכל גיל, ללא קשר לשפה האם שאותה הוא כבר דובר. זו הסיבה שבשנים האחרונות מחלחלת ההבנה שכדאי ומומלץ להנחיל את השפה לילדים צעירים...

להמשך המאמר לחץ כאן.

צרפתית למתחילים - מדריך בסיסי

השפה הצרפתית מיוחדת מאד בכך שיש הבדל בין דרך הכתיבה של מילים רבות לבין צורת ההגייה שלהן ולכן לימוד השפה חייב להתבסס על הקראת הטקסט בקול רם כדי לוודא שההגייה נכונה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד אנגלית לכיתה ו' - נושאי לימוד

לימודי האנגלית אמנם לא חדשים עבור תלמידי כיתה ו' אך בשלב זה של הלימודים מתקדמים יותר. למען הסדר, הפוסט הבא ירכז בפניכם את הנושאים החשובים של לימוד אנגלית לכיתה ו

להמשך המאמר לחץ כאן.

נושאי לימוד במתמטיקה ברמת 4 יחידות

לכל נושא במתמטיקה יש את דרך הלימוד, השינון והתרגול שלו. חשוב מאד להבין ולהפנים את החומר התיאורטי ואת דרך הפתרון. לאחר שאלה מובנים - קל הרבה יותר לבצע תרגול רב ומעמיק וכך עם הזמן יהיה לתלמיד קל יותר ויותר גם להבין את נושא התרגיל וגם לגשת מיד לפתרון.

להמשך המאמר לחץ כאן.

נושאי לימוד אנגלית לכיתה ד'

שילוב של לימוד האנגלית עם נושאי לימוד נוספים הופכת את מערכת הלימודים כולה למעניינת. תלמידים רבים מצפים להתחיל ללמוד את השפה שבה מדברים בסרטים ובסדרות הטלוויזיה האהובות עליהם. בשלב מתקדם יותר, יוכלו לצפות בתכנים אלו ללא צורך בכתוביות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

המדריך השלם להכנת הילד לכיתה א'

ישנם מספר פרמטרים העוסקים בבדיקת המוכנות שמתבססות בעיקר על אופי, תכונות וכישורים נרכשים המסייעים להעריך את מידת המוכנות לקראת כיתה א' וכיצד ניתן לחזק יכולות אלו.

להמשך המאמר לחץ כאן.

טיפים מנצחים לקראת מבחן אמיר"ם

מועמדים אקדמיים שואלים את עצמם איך ללמוד למבחן אמיר"ם בדרך היעילה ביותר. הדרכים היעילות ביותר ללמוד לקראת המבחן יהיו: שיפור קצב הקריאה, פיתוח טכניקה לפתרון שאלות בזמן קצוב והרחבת אוצר המילים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

טיפים ללימוד נושאי אנגלית לילדי כיתות א'

כאשר לומדים על האותיות ועל הסדר שלהן בדרך של שירים ומנגינה - יהיה לו קל יותר לזכור את הסדר ושמות האותיות וכך למעשה הם יעברו את השלב הבסיסי של רכישת השפה. לאחר שהילד יודע בעל פה את הסדר שלהן, קל יותר להמשיך הלאה, לזהות את הצליל של כל אות, כיצד היא נכתבת ואילו מילים שונות הקשורות לעולם התוכן של ילדים מתחילות בה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

נושאי לימוד להכנה לבגרות 3 יחידות במתמטיקה

במקצועות ראליים כמו מתמטיקה, זה לא יהיה מספיק ללמוד את החומר הנלמד באופן תאורטי בלבד. לתרגול ושינון עצמי יש תפקיד מרכזי בהבנת החומר הנלמד, שליטה בנושאי הלימוד וכמובן ברכישת מיומנויות בפתרון התרגילים. לפניכם פירוט תמציתי על חלק מן הנושאים העיקריים הנשאלים בבחינה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כיצד לימוד ספרדית ברמה בסיסית תעזור לנו

אם אתם נמצאים לפני נסיעת עסקים לאחד האזורים בהם השפה המדוברת היא ספרדית או אם אתם מתכננים טיול תרמילאים מומלץ שתלמדו ספרדית מבעוד מועד. כך תוכלו לתקשר עם הסובבים, ללמוד ולגלות מידע שלא הייתם מגלים ללא ידיעת השפה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיפור אוצר המילים לילדים מחוננים בכיתה ב

תלמידי כיתה ב' או ג' עוברים תהליך מיון מיוחד, העוזר באיתור ילדים מחוננים. תהליך זה, שנערך אחת לשנה ובכל שנה, כולל שתי בחינות הבוחנות את אוצר המילים של התלמיד, בין היתר. הבחינה הראשונה נערכת לאחר חג הסוכות, ומי שעברו אותה בהצלחה ממשיכים אל הבחינה הבאה, הנערכת באמצע השנה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כיוון גיטרה - המדריך השלם

על מנת לנגן בגיטרה באופן נכון ומדויק חובה לכוון אותה טרם התחלת הנגינה. בין אם מדובר בנגינה לשם אימון או תרגול חופשי, שיעור עם מורה או הופעה חשובה - הגיטרה חייבת להיות מכוונת כראוי לקבל צלילים מדויקים שנשמעים טוב.

להמשך המאמר לחץ כאן.

דרכים ללימוד מילים בספרדית בקלות

כאשר מעוניינים ללמוד מילים בספרדית או שרוצים לשפר ולהרחיב אוצר מילים בספרדית חשוב מאד להקדיש לא מעט זמן ללמידה. על ידי קריאה ושינון מילים ומשפטים יהיה זה קל יותר לזכור את המילים החשובות. בפוסט הבא נרחיב קצת על חוקי זמנים ומילים נפוצות בספרדית שבכל שיחת חולין.

להמשך המאמר לחץ כאן.

ספרדית למתחילים - לימוד מעניין ויצירתי

לימוד ספרדית למתחילים יכלול לרוב שיעורים שיתמקדו ברכישת מילים בסיסיות בספרדית, לימודי זמנים בספרדית, הרחבת הידע בדקדוק, הגייה נכונה והרחבת אוצר המילים שנרכש כאשר הלמידה תתבצע בצורה מעניינת ויצירתית שתאפשר לכם לרכוש את השפה וליהנות מכל היתרונות שלה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הפרמטרים לקביעת דירוג המורה בתוצאות האונליין

אנחנו באתר לימוד נעים מאמינים שכשתלמיד מחפש מורה לשיעורי אונליין באתר, בתוצאות החיפוש צריכים להיות מוצגים המורים הכי מומלצים.
איך אנחנו קובעים את סדר הופעת המורים בתוצאות? שאלה מצוינת :) ריכזנו עבורכם את הפרמטרים הכי חשובים במאמר הבא.

להמשך המאמר לחץ כאן.

פיתוח לומדות אינטראקטיביות להדרכות עובדים

תחום התקשוב הוא מאוד נפוץ היום וניתן לראות שהעברה של כל ידע מכל סוג בעזרת לומדה היא הדרך המרתקת והאפקטיבית ביותר לכל ארגון חברה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה לבחינת בגרות במתמטיקה 3 יחידות

תלמידים המעוניינים להעמיק בהמשך לימודיהם בתחומי ההנדסה, המחשבים או המדעים - לא יוכלו להסתפק בחומר הלימוד של 3 יחידות ויהיו חייבים ללמוד מתמטיקה ברמה גבוהה יותר כבר בבית הספר התיכון.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה נכונה לבגרות במתמטיקה 4 יחידות

בחינת הבגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות הינה אחת מהבחינות הקשות שקיימות, שכן מדובר במקצוע שיש בו חומר רב ללמוד ולשנן ורמת הקושי נחשבת לרמה מתקדמת יחסית.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה לבגרות 5 יחידות במתמטיקה - למידה מהנה ואפקטיבית

כאשר ההכנה מבוצעת בקצב של התלמיד ועל פי הרצון שלו קל יותר ללמוד והוא אפילו ייהנה מהדרך של שינון החומר והחזרה עליו. הכנה לבחינת הבגרות במתמטיקה אין פירושה לעשות זאת בדרך של קושי או סבל, כי אם בדרך נעימה ומפרגנת.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנה יעילה לבגרות במתמטיקה ועזרה באמצעות לימודי אונליין

בחינת הבגרות במתמטיקה פתוחה להרשמה עבור כל מי שמעוניין להציב לעצמו אתגר, להתכונן בצורה נכונה ומיטבית ולשפר את הציון שהיה לו כאשר ניגש לבחינה לקראת סיום הלימודים שלו בתיכון. גם עבור אנשים בוגרים אלה פתוחה האפשרות ללמוד ולהתכונן לבחינה באמצעות אתר לימוד נעים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד אנגלית לילדים – למה זה כדאי?

אנגלית היא שפת חובה בימינו - לא ניתן להסתדר בלעדיה. בעבר, שיעורי האנגלית לילדי היסודי היו מתבצעים אך ורק בכיתה, כאשר הורים שרצו לסייע לילדיהם להצליח בבית הספר או להתקדם ולהיות בעלי ידע רב יותר מבני כיתתם היו נעזרים במורים פרטיים שהעבירו שיעורים לילדים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד אנגלית לילדים בכיתה ג – כך עושים זאת נכון

כיתה ג' היא כיתה שנחשבת כבר למתקדמת. אין מדובר בילדים מאד קטנים שעדיין עושים את הצעדים הראשונים בבית הספר אלא בילדים שכבר מנוסים בלמידה והם עדיין בגיל שבו יש בהם התרגשות וציפייה לקראת לימוד של נושאים ומקצועות חדשים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד אנגלית לכיתה ב' בדרך יעילה ומהנה

אף פעם לא מוקדם מדי ללמוד שפה חדשה. מדובר בנכס לכל דבר וזו יכולה להיות כל שפה. העולם שאנו חיים בו הופך להיות קטן ובינלאומי וכל דרך ליצירת קשר עם אנשים הגרים במדינות אחרות ומושפעים מתרבויות שונות היא דרך טובה ליצירת חברויות חדשות ולמציאת אנשים בעלי אותם תחומי עניין או מכנה משותף.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד אנגלית לילדים בכיתה א': איך מתחילים?

כמו בתחילתו של כל תהליך למידה יש להתחיל את לימודי האנגלית מהכרת האותיות. השפה האנגלית מכילה כ- 26 אותיות. בהתחלה, חשוב מאד ללמוד מהו הסדר הנכון שלהן ומה ההבדל בין אותיות גדולות (capital letters) וקטנות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיפורים ותוספות לשיעורי האונליין

עם ההתקדמות וההרחבה של שיעורי האונליין באתר לימוד נעים, ביצענו מספר שיפורים שיעזרו לכם להפיק את המירב מהשיעורים שביצעתם וכן יקלו עליכם בתהליך קביעת השיעורים הבאים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימודי אנגלית באינטרנט: מה זה אומר ומה היתרונות?

עד לפני מספר שנים לא היו יותר מדי אופציות: אם רציתם ללמוד אנגלית או לשפר את האנגלית שלכם, היה עליכם לפנות למורה פרטי לאנגלית ולהגיע אליו או להיפגש אתו בביתכם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

6 טיפים מנצחים להכנת הילד לכיתה א'

מאד טבעי לחשוש מעצם המעבר, ואכן לעתים ילדים נתקלים בקשיים שונים בהגיעם לכיתה א'. יחד עם זאת, למעט במקרים נדירים, הקשיים חולפים במהרה ככל שהילד מתרגל למסגרת.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורי אופיס אונליין: ללמוד כישורי מחשב חשובים בעזרת האינטרנט

תוכנות אופיס של מיקרוסופט מסייעות לרבים מאתנו במגוון דרכים ובאופן יום יומי כך שכל בעל מקצוע, סטודנט או תלמיד בבית הספר שמשתמש בתוכנות Excel, PowerPoint, Access, Word ותוכנות נוספות צריך לדעת כיצד לעבוד איתן.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך ללמוד פסנתר- שאלות ותשובות נפוצות על לימודי פסנתר

רגע לפני שאתם מתחילים ללמוד, בטח מנקרות בראשכם כמה שאלות: יתכן שהן אפילו גורמות לכם להתלבט אם אתם רוצים בכלל ללמוד לנגן בפסנתר או מעדיפים דווקא כלי אחר. אנחנו כאן כדי להשיב על שאלותיכם, ומקווים שכאשר תגיעו לסוף המאמר, תמצאו שקיבלתם את התשובות שחיפשתם. אז קדימה, לשאלות!

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים באינטרנט – ללמוד את השפה שתמיד רציתם לדעת

כאשר אתם מתקשים בתחום מסוים, או שאיננו מכירים אותו כלל, יש כמה דרכים בהם תוכלו להתמודד עם הסוגיה. ניתן לבקש עזרה מאדם שאתם מכירים ובקיא בתחום, לקרוא ספרים על הנושא, לעשות קורס בבית ספר המוקדש לתחום או במרכז הקהילתי הסמוך, וכן לחפש אתרים רלוונטיים וסרטוני יוטיוב ולנסות ללמוד מהם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כיצד מתנהל שיעור מתמטיקה דרך האינטרנט?

תלמידים רבים בחטיבה ובתיכון ואף סטודנטים שצריכים לחזק ולשפר את הידע במתמטיקה זקוקים לשיעורים פרטיים ובמהלך השנים האחרונות עלה מספרם של האנשים שנעזרים בשיעורים פרטיים במתמטיקה באופן ניכר.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים באינטרנט - כבר לא צריך לצאת מהבית

שיעור התלמידים שנעזרים במורים פרטיים עומד על כ-33 אחוזים היום. תלמידים אלו, או ליתר דיוק, הוריהם (אלא אם כן מדובר על בוגרים) משלמים על שיעורים פרטיים כ–500 ₪ בחודש לכל הפחות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים ללמוד לנגן בגיטרה

אנשים רבים חולמים ללמוד לנגן על גיטרה – הגיטרה היא כלי נגינה אצילי בעל צליל נעים, ניתן לנגן בה שירים ויצירות ממגוון סגנונות, והיא כלי נייד שניתן להסתובב אתו בקלות ולנגן בו במסיבות, בהופעות, אצל חברים, בפיקניק, בחופשה בצימר, על הדשא באוניברסיטה וכו'.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימודים אקדמיים שמומלץ לתגבר בשיעורים פרטיים

לימודים אקדמיים הם פתח לתחומי דעת רחבים ולמחקר, אך עבור רבים הם בעיקר מבוא למקצוע חדש, נותנים מידע נחוץ לסטודנטים שישמש אותם בחיי העבודה שלהם וההצלחה בהם משפיעה על הקריירה העתידית.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים במקצועות לא שגרתיים

באלו תחומים ניתן למצוא שיעורים פרטיים? כמעט בכל מה שאתם יכולים לחשוב עליו. אפילו כאן באתר תוכלו לחפש שיעור פרטי בכל תחום אותו אתם רוצים ללמוד, ולמצוא עשרות תחומים לא שגרתיים !

להמשך המאמר לחץ כאן.

5 טיפים ללמידה נכונה של מקצועות התכנות

מקצוע התכנות אינו מתאים לכל אחד משום שאנשים שעוסקים בו ומצליחים בעבודתם צריכים להיות בעלי יכולות חשיבה ייחודיות וגבוהות במיוחד. היום כבר ניתן להירשם ללימודי מחשבים ותכנות אונליין באמצעות קורסים ושיעורים הזמינים באינטרנט. ניתן למצוא שיעורי מחשבים ותכנות במגוון רחב של נושאים, המותאמים לכל רמות הקושי ומאפשרים לאנשים לבדוק האם התחום מדבר אליהם והאם הם יכולים לראות את עצמם עוסקים בו.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כל היתרונות בלימוד אנגלית אונליין דרך המחשב

בעולם בו האנגלית היא השפה המרכזית, חשוב לדעת אנגלית ברמה גבוהה. שימוש באוצר מילים נרחב ושליטה בכתיבה, קריאה ודיבור יכולים לסייע במגוון מישורים – בין אם מדובר על קיום שיחה עם זר ועד קריאת מאמרים, ביצוע מטלות או צפייה בסרטים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

בחירת גיטרה על סמך סגנון מוזיקה

אם החלטתם ללמוד לנגן בגיטרה, בוודאי יש או סגנונות מוזיקליים מסוימים שאתם אוהבים ושואפים לנגן בה. לכן, עוד לפני שאתם רוכשים את הגיטרה הראשונה שלכם לצורך לימודי גיטרה, מוטב שתדעו איזו גיטרה מתאימה לסגנון המוזיקלי המועדף עליכם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

ההבדל בין קסטז'אנו לבין אספניול

את השפה הספרדית ניתן לחלק באופן גס לשני דיאלקטים עיקריים. קסטז'אנו, או ספרדית קסטיליאנית, היא השפה המדוברת בספרד, שהתפתחה במקור מתוך ממלכת קסטיליה, אחת הממלכות מהן נוצרה ממלכת ספרד בימי הביניים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימודים דרך האינטרנט - הטרנד הבא בעולם הלימודים

הטכנולוגיה המתפתחת והמידע הזמין אונליין, בשילוב אפשרויות צפייה ותקשורת אינטראקטיביות ההולכות ומשתכללות וחבילות סלולר מתקדמות, יוצרות מגוון רחב של אפשרויות לימוד חדשות. הלימוד האינטרנטי הולך ותופס תאוצה, ומאפשר לרבים לרכוש ידע והשכלה במרחבי הסייבר, בזמנם החופשי ובבתיהם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כיצד לעבוד עם מורה לקראת בחינה במתמטיקה

המבחן שלכם במתמטיקה הולך ומתקרב והחששות שלכם גוברים. אף פעם לא הייתם טובים במספרים, נוסחאות מבלבלות אתכם ואתם לא מבינים איך למצוא נעלמים ולמה בכלל צריך למצוא אותם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

אלו משרות ניתן ללמוד עם מורה פרטי

החלטתם לעשות את הצעד ולהשתלב בעולם ההייטק, בו המשכורות ראויות, התנאים טובים והעבודה מרתקת. אבל, לפני שאתם מתחילים לחפש עבודה, אתם צריכים לרכוש השכלה בתחום, או לכל הפחות להשלים כמה פערי ידע בתחומים שאתם פחות מבינים בהם, וזאת כדי להגדיל את סיכוייכם למצוא משרה טובה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כיצד ניתן ללמוד אנגלית מהר מהרגיל

בוודאי תסכימו עם הקביעה שאנגלית היא השפה הכי שימושית בעולם של היום. אנגלית פוגשת אותנו כמעט בכל תחומי החיים: בלימודים (ובעיקר בלימודים אקדמיים), בעבודה, בשימוש במחשב, בגלישה באינטרנט, בצפייה בסדרות טלוויזיה וסרטים, בטיולים בחו"ל ואפילו בתוך המשפחה (בהנחה ויש לנו קרובי משפחה שגדלו בחו"ל ואינם מדברים עברית)

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים במתמטיקה דרך האינטרנט

מתמטיקה יכולה להיות תחום מרתק, מסעיר ומלא קסם עבור אנשים מסוימים. אך עבור רבים מאיתנו, מתמטיקה היא מעיקה במקרה הטוב, וסיוטית במקרה הרע: חלקנו פשוט מתקשים להבין את כל המספרים, החישובים והחשיבה המופשטת, ודי סובלים מכל הנושא. עם זאת, קשה להתחמק ממתמטיקה: היא מקצוע חובה בתיכון, ומהווה דרישת חובה בהרבה תחומים באוניברסיטה, כגון מדעים, הנדסה ורפואה, על אף שהיא משתרבבת בהיחבא גם למדעי החברה וההתנהגות, בדמותם של קורסי סטטיסטיקה ושיטות מחקר.

להמשך המאמר לחץ כאן.

באלו מקצועות כדאי להיעזר בשיעורים פרטיים?

שיעורים פרטיים יכולים לסייע מאד במקרים אלה: הישיבה הפרטנית אחד על אחד, ההתעמקות, הסברת החומר על ידי המורה הפרטי באופן שונה מזה בו הסביר אותו המרצה או המורה בבי"ס, ומתן תרגילים וחומר עזר, יכולים להיות המפתח בזכותו ייפול לכם האסימון ותתחילו להצליח במקצוע הבעייתי. אז מהם המקצועות בהם כדאי להיעזר בשיעורים פרטיים?

להמשך המאמר לחץ כאן.

טיפים ללמידת אנגלית אפקטיבית

אם תתמידו לפחות באחת מהדרכים שלעיל לאורך כמה חודשים, במהרה תיווכחו לדעת שהשתפרתם פלאים. שיהיה לכם בהצלחה!

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך להיערך לשנת הלימודים החדשה

בתחומי לימוד שבהם נדרשת תשומת לב לפרטים, כגון מתמטיקה, נדרשת בדרך כלל הדרכה פרטנית מצד המורה. כך גם במקרים אחרים, כאשר יש צורך בשיעורים פרטיים ממוקדים (לקראת בחינה, למשל), חשובה ההדרכה הפרטנית.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים במקצועות הריאליים

מתקשים במקצועות הריאליים? אתם לא לבד! בואו תהפכו את המספרים מאויב לחבר בעזרת מורה פרטי טוב!

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים בלימודי משפטים - מתכון להצלחה

לתלמידי משפטים שרוצים להתמודד בהצלחה בתחום תחרותי שבו נדרשים ציונים גבוהים, הן כתנאי סף והן כיתרון בהגשת מועמדות למשרה לאחר הלימודים רצוי להיעזר בשיעורים פרטיים כמתכון להצלחה!

להמשך המאמר לחץ כאן.

טיפים ללמידה נכונה ואפקטיבית לקראת בחינה

יום המבחן קרב? אל דאגה, הכנו לכם 10 טיפים לקראת המבחן. אז עזבו את הפייסבוק, תנתקו את הטלפונים ותתחילו לחרוש!

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים בבית התלמיד – למי זה מתאים?

שיעורים פרטיים מסייעים לילדים להבין את תכני הלימוד בצורה טובה ומאפשרים לילדים שמתקשים להתקדם. חלק מהמורים מלמדים בבית המורה או בבית התלמיד בתוספת תשלום. עבור מי שיעור פרטי בבית התלמיד יהיה יותר משתלם?

להמשך המאמר לחץ כאן.

מתמטיקה - למה כדאי להשקיע בשיעורים פרטיים לאורך השנה ולא רק לפני בחינה?

מתמטיקה. מי שאוהב אותה – מאוהב בה ומי שלא.. זכה באויבת רצינית..
הקפדה על לקיחת שיעורים פרטיים במתמטיקה לאורך כל השנה תסייע לילד במגוון מישורים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך להוציא את המירב מהשיעורים הפרטיים?

טעות נפוצה בקרב תלמידים היא להסתמך על המורה הפרטי ולהניח שאם הם נפגשים איתו בכל שבוע למשך שעה הם לומדים מספיק.
החלטתם להיעזר במורה ללימוד אנגלית, תנ"ך, היסטוריה או מקצוע אחר?
מומלץ להכין את עצמכם לשיעורים הפרטיים כדי להגדיל את האפקטיביות שלהם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

חדש בלימוד נעים! שיעורים פרטיים אונליין

הוספנו לאתר מערכת שמאפשרת העברת שיעורים פרטיים אונליין דרך המחשב.
המורה והתלמיד יכולים להתחבר, כל אחד במיקום המועדף לו, ובכך לחסוך זמן יקר.
שיעורי האונליין מבוצעים ע"י תוכנה הכוללת מצלמה, שיתוף מסך, צ'אט ואפשרויות נוספות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים בתקופת המבחנים - איך עושים זאת נכון?

תקופת המבחנים בחלק מהמוסדות האקדמיים כבר החלה. במאמר זה אעבור על דגשים חשובים לשיעורים פרטיים בתקופת המבחנים - איך לבחור את המורה הפרטי המתאים, איך לבנות תוכנית עבודה ועל מה להקפיד בין השיעורים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

המדריך המלא לניהול פרופיל מורה באתר לימוד נעים

אתר לימוד נעים הינו מאגר המורים הפרטיים המוביל בישראל כבר מעל ל-4 שנים. במהלך התקופה, עשינו שינויים רבים לטובת המורים הפרטיים ומחפשי השיעורים הפרטיים.
זה הזמן לעשות סדר בפרמטרים החשובים ליצירת פרופיל מורה וניהולו השוטף.

להמשך המאמר לחץ כאן.

יודעים הכל על שיעורים פרטיים במתמטיקה?

חושבים שאתם יודעים הכל על שיעורים פרטיים במתמטיקה? בואו לבדוק...
ביקושים, מחירי שיעורים, טיפים לבחירת מורה פרטי מתאים, מגמות חדשות בשוק המורים למתמטיקה ועוד.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מי צריך שיעורים פרטיים באנגלית?

שליטה מלאה בשפה האנגלית הינה אחד הכלים החשובים להצלחה.
איך בוחרים מורה פרטי לאנגלית? מה המחיר של שיעורים פרטיים באנגלית? ומה לגבי הביקוש יחסית למקצועות אחרים?

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים לסטודנטים - סיכום שנת 2015

באיזה מקצועות הסטודנטים מחפשים שיעורים פרטיים? כמה עולה שיעור פרטי? איפה מחפשים הכי הרבה מורים פרטיים? אתר לימוד נעים מסכם את שנת 2015 בשוק השיעורים הפרטיים לסטודנטים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעורים פרטיים לתלמידי בית הספר - מחירים ומגמות

כמה עולה שיעור פרטי במתמטיקה? מי המורים הפרטיים הכי מבוקשים? איפה השיעורים הפרטיים הכי יקרים? אתר לימוד נעים עושה סדר בנתונים העדכניים של שוק המורים הפרטיים בישראל לתלמידי בית הספר.

להמשך המאמר לחץ כאן.

הכנת מערך שיעור

לאחר שלב מבנה וארגון יחידת הלימוד, מגיע שלב הכנת מערך השיעור.
במאמר זה אעבור על הדגשים להכנת מערך שיעור.
איך עושים זאת נכון ולמה זה חשוב כל כך?

להמשך המאמר לחץ כאן.

לימוד איתן - אנשי המילואים חוזרים ללימודים בקלות

אנשי המילואים חוזרים ללימודים בקלות - היוזמה של לימוד נעים ומועדון "בהצדעה".
במסגרת היוזמה, זכאים אנשי מילואים שהשתתפו במסגרת "צוק איתן" לשיעור ראשון חינם ולהנחות על השיעורים הפרטיים הבאים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך לנתח את מספר הצפיות ולהגדיל את מספר הפניות?

לפני כחודשיים וחצי הוספנו לשונית חדשה לפרופילי המורים הפרטיים והמאמנים: "כמות חשיפות".
במאמר זה נעזור לכם לנתח את נתוני הצפייה בפרופיל שלכם ונמליץ על ביצוע מספר פעולות שתעזרנה לכם להגדיל את מספר הפניות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך לבחור מאמן כושר אישי

הגעתם למסקנה שאתם צריכים מאמן כושר אישי?
באתר לימוד נעים יש מגוון מאמני כושר למספר רב של תחומים ולכן יש סיכוי שבתוצאות החיפוש יופיעו מאמני כושר רבים. במאמר זה אעזור לכם לבחור את מאמן הכושר המתאים עבורכם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

אפליקציה חדשה לאתר לימוד נעים

קבלו אותה! לאחר זמן פיתוח לא קצר, אפליקציית לימוד נעים יוצאת לדרך.
האפליקציה זמינה להורדה עבור מכשירי אייפון ואנדרואיד. מהיום ניתן לחפש מורה פרטי ולנהל את פרופיל המורה מהטלפון הסלולרי שלכם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

תהליכי חשיבה וזכרון

תהליך מוצלח של הקניית ידע מותנה בהכרה והבנה של הדרך בה מאורגן ידע ישן וחדש בזכרון.
עבורנו, מורים פרטיים, להבנת תפקודה של מערכת הזיכרון חשיבות ממעלה ראשונה מאחר והיא תסייע לנו ביצירת מבנה נכון לשיעורים הפרטיים שאנו מעבירים וכן ליישום עקרונות ביצוע בלמידה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מבנה וארגון יחידת לימוד

לאחר שלמדנו איך לתכנן ולנסח מטרות לשיעור, מה שנשאר עכשיו זה ליצוק את כל מה שתכננו לתבנית שיעור על מנת שנוכל להתחיל ללמד.
במאמר זה תלמדו איך להפוך את המטרות הללו לשיעור בנוי.

להמשך המאמר לחץ כאן.

טיפים לניהול פרופיל מורה פרטי

בדומה לדברים רבים אחרים בחיים, גם פרופיל המורה הפרטי שלכם דורש תחזוקה ועדכון.
כדאי לבצע מספר פעולות באופן שוטף כדי לשמור על פרופיל המורה שלכם מעודכן ובכך להחשף לכמות גדולה יותר של תלמידים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך נשפר את רמת האנגלית?

החלטתם להיעזר בשירותיו של מורה פרטי לאנגלית?
גם אם תקחו הרבה שיעורים פרטיים, רמת האנגלית שלכם לא תשתפר אלא אם תשקיעו ותבנו לעצמכם תוכנית עבודה בין השיעורים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

כמה עובדות על השפה האנגלית

רוצים לדעת כמה דוברי אנגלית יש בעולם? מהן המילים הנפוצות ביותר בשפה?
אולי אתם מתעניינים דווקא במידע על פרק האנגלית בפסיכומטרי או בנתונים הקשורים למורה פרטי לאנגלית.
כנסו ותגלו עובדות מפתיעות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מטרות בהוראה

לכל דבר שאנו עושים בחיים יש מטרה - בכדי שנוכל להשיג אותה, אנו צריכים לדעת להגדיר אותה.
המטרה היא שמכתיבה לנו את אופן הביצוע. גם בהדרכה ובהעברת שיעור פרטי יש לנו מטרות.
במאמר זה נלמד כיצד להגדיר מטרות להדרכה.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך להכין מצגת מנצחת

הצורך בהכנה ובהעברת הרצאה יכול לתפוס אותנו בהרבה שלבים בחיים:
כחלק מהמטלות של קורסים באוניברסיטה, במהלך העבודה בתור מורים פרטיים ועוד.
מאמר זה יסביר איך להכין מצגת מעניינת, יעילה ומשכנעת.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מורה פרטי לפסיכומטרי מול מכון הכנה

בשנים האחרונות החלה להתפתח תופעה מעניינת - תלמידים רבים מעדיפים ללמוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי על פני מכון הכנה.
לאחר ששמתי לב לתופעה, החלטתי לנסות לעשות קצת סדר ולבצע השוואה בין שתי האופציות.

להמשך המאמר לחץ כאן.

שיעור פרטי במתמטיקה - הכנה לבחינות הבגרות

אם הינך מורה פרטי למתמטיקה שמלמד לקראת מבחני הבגרות ואין לך נסיון רב בתחום, המאמר הבא פונה אליך.
במאמר זה נעבור על מספר דגשים להכנה ולהעברת שיעור פרטי במתמטיקה למורה המתחיל.

להמשך המאמר לחץ כאן.

העברת שיעור פרטי לקבוצת תלמידים

מורים פרטיים אשר עוסקים בתחום ההוראה הפרטית מזה זמן רב, בוודאי נתקלו לא אחת בבקשה להעביר שיעור פרטי לקבוצת תלמידים.
במאמר זה נסקור מספר הבדלים בין העברת שיעור פרטי לתלמיד אחד, לקבוצה קטנה ולקבוצה גדולה של תלמידים.

להמשך המאמר לחץ כאן.

איך לבחור מורה פרטי

כמו בכל תחום מקצועי ישנם אנשי מקצוע טובים יותר וטובים פחות. כשמדובר במורה פרטי, מתווסף נדבך נוסף והוא ההתאמה האישית בין המורה לתלמיד.
במאמר זה אנסה לעזור לכם לסנן ולבחור מורים פרטיים מתאימים יותר עבורכם.

להמשך המאמר לחץ כאן.

טיפ למורה הפרטי - הכנת שיעור פרטי בתכנות

מקצועות התכנות הולכים ונהיים מבוקשים יותר מיום ליום ואיתם הדרישה למורה פרטי איכותי למדעי המחשב. איך נוכל להיתפס כמורים פרטיים איכותיים למקצוע זה? במאמר זה אסקור מספר דגשים להעברת שיעור פרטי במדעי המחשב בדגש על הייחודיות של מקצוע זה מול שאר מקצועות הלימוד.

להמשך המאמר לחץ כאן.

מורה נבוכים למורה הפרטי

התחלתם להעביר שיעורים פרטיים? אתם שולטים בחומר אבל עדיין אין לכם נסיון בתחום? אתם מורים פרטיים זה מכבר אבל עדיין שולפים מהמותן? רוצים לשדרג את השיעור הפרטי שאתם מעבירים? הגעתם למקום הנכון!

להמשך המאמר לחץ כאן.

5 טיפים ליצירת פרופיל מורה פרטי

הוספתם פרופיל מורה פרטי באתר לימוד נעים?
כדאי לשים לב למספר דברים כדי להתאים את הפרופיל שלכם לחיפוש באתר.
במאמר זה ניתן טיפים ודגשים חשובים שיעזרו לכם להגיע לקהל היעד הרלוונטי עבורכם.

להמשך המאמר לחץ כאן.