כיצד ניתן ללמוד אנגלית מהר מהרגיל

ללמוד אנגלית תוך כמה חודשים
ישראל נמצאת במצב לא רע מבחינת רמת האנגלית של תושביה, ובכל זאת, ישראלים רבים מעוניינים לשפר את האנגלית שלהם. הסיבות הנפוצות לרצון ללמוד אנגלית הן: שיפור הרמה כדי להצליח בבגרות ובלימודים האקדמיים בהמשך, עבודה (יש תפקידים שדורשים שליטה באנגלית עקב הצורך לעבוד עם תוכנות מסוימות שזמינות באנגלית, לתקשר עם קולגות דוברי אנגלית, או לעשות רילוקיישן למדינה אחרת) וכמובן שיש אנשים רבים שרוצים לדעת אנגלית פשוט בגלל היותה שפה שימושית ונפוצה.

רוצים ללמוד אנגלית אונליין?

לחצו כאן לצפייה ברשימה מסודרת של מורי אונליין פרטיים לאנגלית עם פרופיל מפורט הכולל ניסיון, תגובות והשוואת מחירים.

 

 

 

האם אפשר ללמוד אנגלית תוך כמה חודשים?

לעתים קרובות אנשי עסקים למשל, שמעוניינים ללמוד אנגלית צריכים להשתפר באופן משמעותי בזמן קצר, למשל, תוך כמה חודשים. האם זה בכלל אפשרי? ובכן, מתברר שבהחלט כן. הטכניקות הבאות של לימוד אנגלית מאפשרות ללמוד אנגלית מהר.

1. צפייה בסדרות וסרטים בלי כתוביות

צפייה בסדרות וסרטים היא פעילות פנאי מאד פופולרית היום בקרב כל הגילאים. רובנו צופים בהם עם כתוביות בעברית ולכן לא נדרשים להבין את האנגלית שמדוברת בהם. אבל מה יקרה אם נסיר את הכתוביות? במצב כזה נצטרך להתאמץ כדי להבין, ובלי שנשים לב נמצא את עצמנו קולטים יותר ויותר מילים וביטויים. שיטה טובה במיוחד היא לצפות בפרק מסדרה או סרט בלי כתוביות, אחרי שכבר ראינו אותם עם כתוביות. כך אנחנו כבר מכירים את מהלך העלילה ורק נותר לנו לעקוב אחרי הדיבורים.

2. תרגול אנגלית עם חברים או בני משפחה מחו"ל

בזכות האינטרנט ובעיקר הרשתות החברתיות, רבים מאיתנו נמצאים בקשר עם חברים או בני משפחה שמתגוררים בחו"ל. אם הם אינם דוברי עברית, ובפרט אם הם דוברי אנגלית, זוהי הזדמנות פז עבורנו ללמוד אנגלית במהירות. באמצעות שיחות סקייפ או אפילו בצ'ט, ניתן לנסות לתקשר אתם ולשוחח עמם על חיי היום-יום, על תחביבים משותפים, על חדשות בארץ ובעולם ועוד. תחילה זה יהיה מאתגר וידרוש שימוש בגוגל טרנסלייט, אבל לאט לאט נמצא את עצמנו מבינים יותר ויותר מה שנאמר לנו ומצליחים להביע את עצמנו טוב יותר.

מוזמנים לקרוא על עוד מספר טיפים ללימוד אנגלית אפקטיבי

 

 

 


מאמרים דומים