המשולשים מקשים עליכם? מורה פרטי לטריגונומטריה!

למרות שאנחנו לא מכירים, אנחנו יכולים להגיד עליכם דבר אחד בוודאות: במסגרת לימודי המתמטיקה, גם אתם תלמדו על חקר המשולשים - טריגונומטריה! במסגרת לימודי הטריגונומטריה תלמדו בין היתר את הנושאים הבאים:
הגדרות כלליות בטריגונומטריה

 • סוגי משולשים ותכונותיהם
 • סינוס, קוסינוס וטנגנס
 • משפט פיתגורס
 • ממדי המשולשים
 • נוסחות שטח והיקף
 • משוואות טריגונומטריות
 • פונקציות טריגונומטריות ועוד...

אתם לא מצליחים לתפוש את תכונותיו של המשולש ישר הזווית, יישום הנוסחאות מורכב לכם ואתם מתבלבלים בין זווית אלפא לביתא? ראשית, קחו אוויר! שנית, דעו כי את כל מה שאתם לא מבינים כעת, תוכלו להבין בעתיד עם מורה פרטי לטריגונומטריה!

מתי כדאי לשקול לחיוב שיעור עם מורה פרטי לטריגונומטריה?

בגדול, כשאתם מוצאים עצמכם לאורך תקופה מתקשים בחומר, ומתקשים עוד יותר לעמוד בקצב של המורה והכיתה. אם אתם מצליחים לזהות את עצמכם באחד או יותר מהתיאורים הבאים, יתכן ואתם זקוקים לשיעורי חיזוק והשלמה עם מורה פרטי המלמד טריגונומטריה:

 • אתם לא מבינים את הסברי המורה – אתם נוכחים בכל השיעורים, מרוכזים בשיעור, עוקבים אחר כל הסבריו של המורה אך בכל זאת לא מבינים אותו? זהו הסימן הראשון שאתם צריכים מורה פרטי. חשוב לדעת: כל עוד חוסר ההבנה שלכם נקודתי, מובן כי תוכלו לבקש מהמורה בכיתה הסבר נוסף. הבעיה מתחילה כשחוסר ההבנה נשען על פערים שנפתחו לאורך כמה שיעורים. 
 • קושי בהכנת שיעורי הבית – במרבית המקרים, כל שיעור מתמטיקה מסתיים בשיעורי בית שנותן לכם המורה. תכלית שיעורי הבית היא לאפשר לכם להתמודד לבד עם פתרון התרגילים. אתם מתקשים להכין את שיעורי הבית לבד והפתרונות שלכם לא תואמים את הפתרונות הנכונים? מורה פרטי לטריגונומטריה יוכל לסייע לכם. 
 • ציונים נמוכים בבחנים/מבחנים – האינדיקציה הטובה ביותר לכך שמורה פרטי עשוי להתאים לכם היא כמובן הציונים. אחת לחודשיים לערך אתם נבחנים בכמה נושאים שנלמדו במסגרת לימודי מתמטיקה-טריגונומטריה. כידוע, הציון שאתם מקבלים במבחן הוא שיקוף לידע שלכם באותם הנושאים. ומהו "ציון נמוך"? ציון שלא תואם את הפוטנציאל שלכם ואת הציונים הקודמים שלכם. כמו כן, במידה והציון שקיבלתם הינו מתחת לציון העובר, כדאי בהחלט לתאם סשן שיעורים עם מורה פרטי.
 • חוסר סיפוק מלימודי המתמטיקה – למידה היא פריבילגיה, וכל עוד אתם לא נהנים ממנה (כן, גם כשמדובר במתמטיקה), אתם צריכים לשאול את עצמכם מדוע. לרוב, הסלידה וחוסר הסיפוק ממקצוע מסוים, נובעים מחוויות קצת פחות נעימות (קושי בהבנת החומר, הישגים שאינם גבוהים ועוד). הבשורה המשמחת היא שמדובר על מצב הפיך: בעת שתצליחו במתמטיקה ובטריגונומטריה בפרט, חדוות הלמידה תתעצם בכם! 

שיעורים פרטיים מיועדים גם לתלמידים מצטיינים בטריגונומטריה!

אולי תופתעו, אך גם התלמידים "המבריקים" שמצטיינים במתמטיקה ומתגאים בציונים גבוהים, נפגשים עם מורה פרטי לטריגונומטריה. מדוע? משום שהם מבינים שהישגים יפים במתמטיקה לאורך זמן מותנים בתחזוקה גבוהה! ככל שתתקדמו בתוכנית הלימודים במתמטיקה וטריגונומטריה, כך יהיה עליכם להתמודד עם נושאים מורכבים יותר וכמויות גדולות יותר של חומר. פגישה עם מורה פרטי אחת לשבוע לדוגמא, עשויה לסייע לכם "לשמור על הקצב" ועל מקומכם בהקבצה א' בחטיבה או ב-5 היחידות בתיכון! המורה הפרטי יעקוב אחר ההתקדמות שלכם, ידע לזהות את המקומות בהם אתם נוטים להתקשות, ילווה אתכם בהכנת שיעורי הבית, יתרגל אתכם מבחנים ויחזק אתכם מנטלית. 

שיעורים פרטיים עם מורים לטריגונומטריה – איך זה עובד?

אנו מנחשים כי אם הגעתם עד לכאן, אתם מחפשים מורה פרטי לטריגונומטריה! אם טרם יצא לכם ללמוד דרך האתר שלנו, הרשו לנו תחילה לאחל לכם "לימוד נעים!". אז איך עובד מערך השיעורים שלנו? די בקלות:

 • ראשית, התרשמו מהמורים הפרטיים המציעים שיעורים בנושא טריגונומטריה. אנו ממליצים לכם להעריך את המורים השונים בהתאם לכמה פרמטרים: הדירוג הכללי שלהם, המלצות של תלמידים, פורמט השיעור – אונליין/בבית התלמיד, ההכשרה והעיסוק שלהם, מספר השיעורים שהם העבירו דרך האתר וכן, גם המחיר לשיעור (בעיקר אם אתם מתכננים לקחת כמה שיעורים).
 • בחרתם מורה? מצוין! כעת, תאמו את השיעור במועד האידיאלי בעבורכם! טיפ מאיתנו: אנו ממליצים בחום לתאם שיעור פרטי בשעה בה אתם נוטים להיות מרוכזים (מיד עם החזרה מבית הספר? בשעה 16:00 לאחר שהתרעננתם מעט? לקראת שעות הערב?)
 • המורה שבחרתם יזום אתכם שיחה לפני השיעור הפרטי שלכם! המטרה היא להכיר אתכם ולהבין באילו נושאים תרצו להעמיק במסגרת השיעור ומהי מטרתכם (הכנת שיעורי בית? מרתון לקראת מבחן/בגרות?). כך, המורה יוכל להיערך טוב יותר מבחינת בניית מערך השיעור.
 • זהו! כל שנותר לכם הוא להוסיף לעצמכם תזכורת ולהכין את חומרי הלימוד. בהצלחה!