שיעורים פרטיים בבית התלמיד – למי זה מתאים?

שיעורים פרטיים בבית התלמיד - למי זה מתאים?
הצורך במורים פרטיים נמצא בעלייה משמעותית משום שבניגוד לעבר, כיום ההורים הרבה יותר מעורבים בחיי הילדים ומודעים לקשיים שונים כמו למשל: היפראקטיביות, הפרעות קשב וריכוז, בעיות חברתיות ועוד.

שיעורים פרטיים הפכו להיות שירות מקובל ופופולארי ואין ספק כי השיעורים מסייעים לילדים להבין את תכני הלימוד בצורה טובה ומאפשרים לילדים שמתקשים ללמוד להתקדם, להדביק את החומר ולהצליח, דבר שתורם להם מבחינה חברתית, משפר את יחסיהם עם ההורים ומסייע להם להאמין בעצמם וביכולותיהם בגילאים צעירים.

קל למצוא את המורה המתאים

אם בעבר היו ההורים צריכים להשקיע מאמצים ולחפש את המורים הפרטיים אשר היו נהנים מביקוש רב וכתוצאה מכך – העלו מחירים, הרי שהיום ניתן להיעזר באתרים שונים באינטרנט ולאתר את המורים בקלות. כמו כן, ניתן למצוא מורים שמגיעים עד הבית. אין הדבר אומר שהמחירים שגובים המורים נמוכים אך התחרות בהחלט תורמת ללקוחות ומעבר לזאת – מורה טוב שמשקיע בילד יכול להביא לשינוי של 180 מעלות ולגרום לו להאמין בעצמו ולפתח את יכולותיו. במקרים אלו מדובר על שינוי חייו של הילד.

לקבל שיעור פרטי בבית התלמיד

קצב החיים המהיר של מרבית ההורים אינו משאיר להם יותר מידי זמן פנוי ואם אפשר לחסוך את הנסיעות הרבות שכוללות – הסעות לבית הספר, הסעות לחברים, הסעות לחוגים וכו' – מה טוב, לכן מעדיפים הורים רבים להזמין את המורים הפרטיים של ילדיהם אל הבית. ייתכן שהגעת המורה אל הבית תעלה את המחיר אך אם לוקחים בחשבון שגם הסעת הילד אל בית המורה גוזלת זמן ודלק הרי שמדובר על עסקה משתלמת.

להלן 6 יתרונות של מורים פרטיים שמגיעים אל בית התלמיד:

1. חיסכון בזמן - ההורה לא צריך להיות פנוי בשעת השיעור ולא צריך לצאת מהבית ולבזבז זמן על נסיעה, פקקים וחיפוש חנייה (פעמים רבות ההורה רוצה לשוחח עם המורה ומעוניין להגיע לביתו).

2. בית שקט – שיעורים פרטיים צריכים להתקיים בסביבה שקטה ונעימה. הורה שיודע שהמורה מגיע בשעה מסוימת ידאג לספק לילדו את התנאים הבסיסיים כך שתהיה תמורה להשקעה.

3. אין איחורים – האחריות על ההגעה בזמן חלה על המורה, כל מה שהילד צריך לעשות זה להימצא בבית ולהתכונן לשיעור. במידה והילד או ההורה נוטים לאחר, הרי שמדובר על יתרון משמעותי.

4. סביבה מוכרת – חלק מהילדים חשים לא בנוח במקומות מסוימים, קיום השיעור בביתו של התלמיד מאפשר לו ללמוד בסביבתו הטבעית, דבר שעשוי להרגיע אותו.

5. יד על הדופק – הגעת המורה הפרטי לביתו של הילד מאפשרת להורה לשוחח עמו בנוחות ולעקוב אחר ההתקדמות של הילד.

6. שיעור לאחים – בחלק מהמקרים מעוניינים ההורים שגם ילדיהם האחרים יקבלו שיעורים פרטיים, כאשר המורה מגיע עד הבית קל לתאם את השיעורים.

 

אלו היו 6 יתרונות של קבלת שיעורים פרטיים בבית התלמיד. שיהיה בהצלחה!