5 רעיונות ללימודי העשרה למבוגרים

למדתם תואר ראשון, המשכתם לתואר שני והקיר שלכם גדוש בדיפלומות ממוסגרות? לא משנה מה למדתם ואם למדתם, שכן תמיד יש ממה ללמוד ואף פעם לא מאוחר מדי ללמוד. שלא כמו לימודי תואר או לימודים מקצועיים שתכליתם לסלול בעבורכם דרך אל אופק תעסוקתי יציב, לימודי העשרה למבוגרים נועדו להרחיב את הידע שיש לכם בנושא מסוים, או לחילופין ללמד אתכם תחום מאפס שתמיד עניין אתכם.

אז מי אמר ששילוב לימודים בשגרה בהכרח מאתגר עד בלתי אפשרי? אנחנו שמחים להוכיח לכם שאפשר גם אחרת, זאת עם הנגשת לימודי העשרה המתאימים עצמם אליכם, ולא להפך. לימודי העשרה למבוגרים לא מותנים ביציאה מהבית, יציאה מוקדמת מהעבודה, התחייבות לתוכניות לימוד באלפי שקלים או הרשמה לעשרות קורסים. אנחנו ב"לימוד נעים" מזמינים אתכם ליהנות מחוויית לימוד אישית ונוחה. ואיך זה עובד?

  • אתם בוחרים את תחום ההעשרה שתרצו ללמוד
  • אתם בוחרים את המורה שהצליח לענות על הצורך והציפיות שלכם
  • אתם לומדים ו"מתעשרים" אונליין – אחד על אחד!

אנחנו שמחים לחלוק אתכם 5 רעיונות ללימודי העשרה שירחיבו, יעצימו ויתרמו להתפתחותכם האישית. הכינו את העטים והמחברות, הפשילו שרוולים וחממו את קולכם – מתחילים!

1.מהבנת שירים באיטלקית ועד העברת מסרים בשפת הסימנים – לימודי שפות

אי אפשר לדבר על לימודי העשרה למבוגרים מבלי לדבר על לימודי שפות. אנו מנחשים כי אתם דוברים שתי שפות עיקריות – עברית ואנגלית. עם זאת, תוכלו להעשיר את עצמכם עם לימודי שפה חדשה – כזו שמסקרנת אתכם, מלהיבה אתכם ומציתה בכם את להבת התשוקה. ישנן יותר מ-6000 (!) שפות מדוברות בעולם, כך שהמגוון ממנו אתם יכולים לבחור - אדיר. אז איזו שפה אתם תרצו ללמוד: רוסית, יפנית, איטלקית, פורטוגזית או אולי בכלל את שפת הסימנים?

2.דיברתם מספיק, עכשיו תורכם לשיר – לימודי פיתוח קול

לימודי העשרה למבוגרים כשמם כן הם – נועדו להעשיר אתכם. ולכן, בעת שאתם מחפשים משהו חדש ללמוד, תנו לרגש שלכם להנחות אתכם. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שלעתים הנטייה תהיה לבחור בלימודים שיענו על צורך כפול: לימודים מספקים ומהנים, אך גם כאלו שיהיה ניתן "לתרגמם" לתועלת מקצועית. מאחר ומדובר על לימודי העשרה, ראוי שתתנו ביטוי לתחביבים, לדברים שמעוררים בכם התלהבות ולעולמות התוכן שתמיד רציתם לגעת בהם.

לימודי פיתוח קול מתאימים לאלו מכם שתמיד רצו לשיר, אך לא ראו בשירה ומוסיקה מקצוע. לאורך הלימודים תלמדו טכניקות שירה, תמצאו את סולמות השירה המחמיאים לכם ביותר, תרחיבו את המנעד הקולי שלכם, תעבדו על טקסטים ובעיקר – תזכו בסיפוק אדיר!

3.בשלו לעצמכם לימודי העשרה למבוגרים – לימודי בישול!

אתם מתרגשים מחומרי גלם, המפלט שלכם הוא המטבח והזמן טס לכם כשאתם מבשלים? אין ספק כי לימודי בישול מתאימים לכם! כידוע, אפשרות אחת העומדת לרשותכם היא ללמוד בישול במתכונת קבוצתית. עם זאת, ישנה אפשרות טעימה יותר: לימודי בישול אחד על אחד – רק אתם והמורה. כששיעור הבישול פרטי, כל תוכנו מותאם אך ורק אליכם! לאורך הלימודים תיחשפו להמון טכניקות בישול, תכירו חומרי גלם חדשים, תתנסו במתכונים ותרכשו כלים שיעצימו את חווית הבישול שלכם. 

4.מבניית מצגות מקצועיות ועד חישוב הוצאות חודשי – לימודי office

אנחנו אמנם לא מכירים, אך יודעים בוודאות שגם במחשב האישי שלכם מותקנות תוכנות האופיס. אנחנו צודקים? למרות שהתוכנות מובנות במחשבכם, יתכן כי רמת הבקיאות שלכם בכל אחת מהתוכנות, חלקית. שליטה באופיס בה תזכו הודות ללימודי העשרה, תאפשר לכם להפיק את המיטב מכל תוכנה! למרות שישנם אינספור מדריכים חינמיים ברשת, לימודי אופיס אחד על אחד יאפשרו לכם להתמקד על התוכנה הספציפית אותה תרצו ללמוד, על הנישות והאזורים הרלוונטיים לכם בה ובעיקר – ליהנות מתרגול ממוקד, אישי ומקצועי. 

5.חייכו, מצלמים אתכם: לימודי צילום

ככל הנראה, גם אתם מצלמים עשרות (אם לא יותר) תמונות בסמרטפון שלכם בכל יום. האם אפשר לקרוא לצילומים שלכם (מחמיאים ומרשימים ככל שיהיו) מקצועיים? התשובה היא שלא. עם זאת, הודות ללימודי צילום, הנשענים בין היתר על היכרות והתנסות בתוכנות העריכה המקצועיות, תוכלו לשפר משמעותית את איכות התוצרים שלכם ולהפוך אותם מקצועיים. אם אתם אוהבים להיות מאחורי המצלמה, לתפוס רגעים ולספר סיפור של אלף מילים בתמונה אחת, לימודי הצילום עשויים להתאים לכם.

אז למה אתם מחכים? אין עוד זמן טוב יותר מהרגע הזה להעשרה עצמית! שלא כמו לימודים אחרים, עם לימודי העשרה למבוגרים יש לכם שליטה מלאה על היקף הלימודים, תוכנו של הסילבוס ואפילו על המקום ממנו תלמדו. באפשרותכם להעשיר את עצמם בעולם תוכן אחד, או בכמה תחומי העשרה במקביל. אז שנתחיל?