כל היתרונות בלימוד אנגלית אונליין דרך המחשב

 

בעולם בו האנגלית היא השפה המרכזית כמעט בכל תחום, חשוב מאוד לדעת אנגלית ברמה גבוהה.
שימוש באוצר מילים נרחב ושליטה בכתיבה, קריאה ודיבור יכולים לסייע במגוון מישורים – בין אם מדובר על קיום שיחה עם זר ועד קריאת מאמרים, ביצוע מטלות או צפייה בסרטים.

אם אתם מעוניינים ללמוד אנגלית או לשפר את הרמה שלכם, אך מוצאים את עצמכם דוחים את תהליך הלמידה משום שאין לכם זמן לשיעורים פרטיים או קורסים ואתם חוששים שלא תצליחו להתמיד, בגלל שהקורסים עליהם שמעתם נמצאים במקום שאינו נגיש עבורכם, או בשל כל סיבה אחרת, כדאי שתכירו את האפשרות ללמוד את השפה הפופולארית ביותר בעולם דרך המחשב.

רוצים ללמוד אנגלית אונליין עם המורים המקצועיים בישראל?

כנסו לקישור הבא: מורים ללימוד אנגלית דרך המחשב.
בקישור מוצגת רשימה מסודרת של מורים מקצועיים לאנגלית עם פרופיל מפורט הכולל ניסיון, תגובות והשוואת מחירים.

ללמוד מתי שנוח ולא לבזבז זמן

לימוד אנגלית אונליין מאפשר לכל מי שרוצה ללמוד אנגלית (בין אם מדובר על ילדים, תלמידים, סטודנטים או מבוגרים) לרכוש את הידע באופן הנוח והמהיר ביותר. לימוד אנגלית דרך המחשב יכול להתבצע בזמן הפנוי ואפילו לא צריך לצאת מהבית, לחפש חנייה או לנסוע באוטובוסים.

אם לא די בזאת, המחיר של לימודי האנגלית דרך המחשב נמוך ביחס למחירים של שיעורים פרטיים או קורסים בגלל הגישה למורים מכל הארץ כולל הפריפריה.
אפשר לשלוט בקצב ההתקדמות ולחזור על שיעורים במידת הצורך וניתן לבחון מגוון אתרים שמציעים את שירותי הלמידה ולבחור במתאים ביותר מבחינת אופן הלימוד, הרמה והמטרה (ניתן ללמוד למשל: אנגלית עסקית, אנגלית לשיחת חולין ואנגלית אקדמית). ניתן גם להתאים את הרמה לגיל (לימוד אנגלית למוגרים או לילדים).
 

ללימוד אנגלית אונליין יש לא מעט יתרונות. אספנו לכם כמה.

מה כוללים שיעורי אנגלית פרטיים באינטרנט? איך הם מתבצעים?

שיעורי אנגלית פרטיים באינטרנט יכולים להתבצע במגוון דרכים – לכלול סרטונים, תרגולים, הקלטת טקסטים על ידי מיקרופון, משחקים ודרכים נוספות שמטרתן לשפר את רמת הקריאה והבנת הנקרא, לשפר את אוצר המילים, ללמוד את כללי הזמנים, ללמוד את הכללים של התחביר וליישם את השפה כך שיהיה ניתן להשתמש בה באופן שגרתי.

חשוב לדעת שקיימות שתי דרכי למידה – אפשר ללמוד את השפה עם מורה פרטי וללא מורה פרטי. במידה ומעוניינים ללמוד אנגלית ברמה טובה עדיף לבחור באופציה שמשלבת גם למידה עם מורה פרטי.

איך להתכונן ללימודי אנגלית אונליין?

כדי ללמוד אנגלית דרך האינטרנט יש צורך בחיבור מהיר ומצלמת וידיאו. כמו כן, חשוב להקפיד על הסדר והארגון – להניח את החומר ליד המחשב לפני שמתחילים ללמוד ולארגן סביבת למידה נוחה ושקטה כדי לתת תחושה נעימה ולמנוע הסחות דעת.

כפי שציינו – ניתן למצוא מגוון אתרים שמלמדים אנגלית ולכן רצוי לבחון מספר אתרים, להתרשם מדרכי הלימוד והרמות שלהם, לקרוא חוות דעת ולערוך השוואת מחירים.

מהם היתרונות בלימודי אנגלית באמצעות האינטרנט?

זמן פנוי - חסכון משמעותי בזמני ההתארגנות, היציאה והחזרה מהבית. 

עלויות - כשלומדים דרך האינטרנט חוסכים בעלויות נסיעה (דלק, תחבורה ציבורית וכו').

שיעורים פרטיים מוקלטים - ניתן לצפות בשיעורים האחרונים עד הבנה מלאה של החומר.

מרחב אישי - ניתן ללמוד מהבית בתנאי הנוחות המותאמים לכל תלמיד באופן דינמי.

גישה למורים לאנגלית מכל הארץ - אם אתם נמצאים במקום בו אין מורים טובים לאנגלית - לימוד אנגלית אונליין היא האופציה הממולצת עבורכם.
בנוסף, תוכלו לעשות השוואת מחירים בין מורים לאנגלית שמלמדים בכל הארץ (גם בפריפריה) ובכך להוזיל משמעותית את המחיר של השיעור הפרטי.

ישנם עוד מספר רב של יתרונות שאותם נמנה במאמרים הבאים, אבל ללא ספק אלו היתרונות המשמעותיים ביותר בלימודי אנגלית אונליין מהבית באמצעות האינטרנט.

חשיבות ההתמדה, כוח הרצון, הריכוז והסבלנות

ללימודי אנגלית דרך המחשב יש הרבה יתרונות אך בסופו של דבר הלמידה תתאפשר רק באמצעות כוח רצון, סבלנות, ריכוז והתמדה.
הדבר נכון לגבי כל תהליך למידה ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על למידה מהבית, ללא כיתה וללא הרצאות פרונטליות.