כיצד לימוד ספרדית ברמה בסיסית תעזור לנו


השפה הספרדית ממוקמת במקום השני בתפוצה בעולם ומדברים בה בלמעלה מ-25 מדינות, ביניהן ספרד, ארגנטינה, פרגוואי, אורוגוואי, אנדורה, בוליביה, קולומביה, וונצואלה, קובה, קוסטה ריקה ומקסיקו. כמו כן, מדברים בשפה מעל 22 מיליון איש ברחבי ארה"ב.

מנתונים אלו ניתן להבין שידיעת השפה היא נכס עבור כל מי שמגיע לאחת המדינות הללו שכן ידיעת הספרדית, ואפילו מילים בסיסיות בה יסייעו לו להסתדר, להכיר את המקום, התרבות והמנהגים, להתנייד בקלות ואף להכיר חברים חדשים מכל קצוות העולם.

ידיעת ספרדית ברמה בסיסית פותחת שער לגילויים חדשים

אם אתם נמצאים לפני נסיעת עסקים לאחד האזורים בהם השפה המדוברת היא ספרדית או אם אתם מתכננים טיול תרמילאים מומלץ שתלמדו ספרדית מבעוד מועד. כך תוכלו לתקשר עם הסובבים, ללמוד ולגלות מידע שלא הייתם מגלים ללא ידיעת השפה.

כמובן שלא ניתן ללמוד את השפה הספרדית או כל שפה אחרת ביום אחד אך הכרת השפה באופן בסיסי והשקעת זמן יעשו את כל ההבדל.

ידיעת ספרדית ברמה בסיסית פותחת שער לגילויים חדשים

אז איך מתחילים ללמוד ספרדית ומה לומדים במסגרת שיעורים בסיסיים?

אם החלטתם שאתם מעוניינים ללמוד ספרדית ברמה בסיסית תוכלו לבחור בין שיעורים פרטיים או קבוצתיים. אופציות אחרות יהיו לנסות ללמוד דרך סדרות טלוויזיה בספרדית בלי להוסיף תרגום, להוריד אפליקציה ללימוד שפות או להירשם לקורס ספרדית בסיסית און ליין.

ללימודי ספרדית בסיסית אונליין הרבה יתרונות. השיעורים ניתנים על ידי מורים פרטיים והם יאפשרו לכם ללמוד בזמנים גמישים ולחזור על השיעורים מתי שתרצו. החומר שתלמדו כולל אותיות והפיכתן למילים, רכישת אוצר מילים, לימודי תחביר, זמנים ודקדוק יחד עם לימוד מספרים בספרדית יאפשרו לכם להתנהל במדינות דוברות הספרדית בנוחות.

לבחור בחברה מקצועית ומנוסה

אם תבחרו ללמוד שיעורי ספרדית אונליין חשוב שתבחרו בחברה מקצועית ובעלת ניסיון ובמורה מנוסה. בדיקת האפשרויות השונות, קריאה על החברות שמציעות את השירותים וקבלת המלצות מאנשים שלמדו ספרדית דרך שיעורי און ליין יסייעו לכם לבחור במקום הנכון ולהתחיל את הלימודים בהקדם כך שכבר תדעו לומר: Hoy (היום), Ali (שם) Por que (למה?), Donde (איפה), Aqui (כאן) ומילים נוספות בספרדית.

ללמוד לבד – עשו זאת בצורה נכונה

חשוב שתדעו כי לימוד שנעשה מהמחשב אומנם מקל על הלמידה: חוסך זמן, מאפשר ביצוע חזרות על שיעורים ואפילו חוסך כספים משום שלא צריך לשלם למורה על זמני נסיעה; אך הוא לא מתאים לכולם.

לימוד און ליין מתאים לאנשים שיכולים לשבת לבד לאורך זמן, להרחיק את הסחות הדעת (לא לגלוש ברשתות חברתיות, לכבות/להרחיק את המכשיר הנייד), לתרגל באופן עצמאי ולהתמיד.

ללא כל אלה לא תוכלי להפיק מהשיעורים את המירב. אם תשקיעו, תחזרו על השיעורים ותתרגלו את החומר הנלמד תוכלו לרכוש את השפה וליהנות מהטיול או מהפגישה שלכם כמו שלא הייתם נהנים לולא דיברתם וכתבתם בשפה באופן בסיסי. כמובן שאם הלימודים ימצאו חן בעיניכם תוכלו לעבור שלב ולעלות דרגה ללימודים ברמה גבוהה יותר.