פיתוח לומדות אינטראקטיביות להדרכות עובדים


רוב הארגונים היום במשק פועלים לפי אמצעים שהם טכנולוגיים ולכן הם גם מחייבים לשנות תפיסה וגישה. הם מחייבים כל ארגון לעדכן את עצמו ולבצע הדרכות לעובדים שלו ולהזרים לו ידע חדש ועדכני, ידע חדש שתואם כמובן את הצרכים ואת המטרות של הארגון עצמו. כל זה יוצר החלפה וריענון של כל תהליך הלמידה ויישום פיתוח לומדות אינטראקטיביות.

כל עובד ארגון, מנהל וכו', שרוצה להמשיך להתחדש ולהיות מעורה בעל החידושים שיש למאה העשרים ואחת להציע, מוכרח להיות מעודכן ועם יד על הדופק תמיד. הפתרון הנכון ביותר לשפר את רמת העובדים שלו או לשמר כל רמה, היא על ידי ידע אינטראקטיבי זורם ומפתח, על ידי יחידות לימוד מתוקשבות שייעודו הוא תוכן של הארגון. את כל הלומדות האינטראקטיביות הללו פיתחו עבור העובדים מומחים לתוכן במסגרת הארגון עצמו.

פיתוח לומדות אינטרקטיביות ללימוד עובדים

צרכים של כל ארגון אחרים

כל ארגון שקיים היום ומחזיק בו עובדים זקוק להדרכות עובדים מקצועיות בתחום הניהול המקצועיות, השירות, האתיקה, דרכי התנהלות, אירגוניות ועוד. קיימת היום מגמה גדולה מטעם הרבה ארגונים וחברות בסיוע ומתן שירות של חברה המתמחה בתחום פיתוח לומדות אינטראקטיביות לעובדים. מדובר למעשה בלומדה מתוקשבת שמעניקה באופן חוויתי, נעים, ידידותי ואינטראקטיבי את המסר שהארגון מעוניין להעביר לעובדים שלו.

זאת שיטה נעימה, בונה, מפרה וגורמת לכל עובד להרגיש השראה והשקעה, היא מאפשרת לו את הזמן והאינטימיות ביישום התכנים. לעומת השיטה שהייתה בעבר נהוגה, זה להפגיש את העובדים מול הרצאות, מורים פרטיים או סדנאות למשך מספר ימים או קורסים, לעיתים עם אנשים לא מוכרים.

ההרצאות והקורסים היו לרוב מייגעים ונמרחים על שעות רבות ולא תמיד הצליחו להשיג את המטרה ולהעביר את המסר שהתבקש. לומדות אינטראקטיביות פותחו באופן הזה שהמסרים מועברים באופן מעניין ישיר וברור ומאפשר לכל עובד ליהנות ולא לבזבז את זמנו לשווא.

פיתוח לומדות מתוקשבות אינטראקטיביות

תחום התקשוב הוא מאוד נפוץ היום וניתן לראות שהעברה של כל ידע מכל סוג בעזרת לומדה היא הדרך המרתקת והאפקטיבית ביותר לכל ארגון חברה וכו'. כל הנושאים שמעוניינים שיעברו ויחדרו לעובד מועברים בצורה פרודוקטיבית ביותר עם שימוש באלמנטים אינטראקטיביים כמו אנימציה משחקים, חידות מעניינות ומבחר של דרכי לימוד מתקדמים במיוחד, שמדמים אפליקציות שלכל אדם יש נגישות כיום.

יתרונות פיתוח לומדה להדרכה

לומדות אלה מספקות לכל עובד ללמוד בכל מקום ובכל פנאי שיחפוץ בו. הוא לא מחויב להגיע למקום ספציפי או לשבת שעתיים ולהקשיב, הוא רשאי לעשות זאת בזמנו מה שיוצר התחשבות בזמן וברצונות של העובד. יתרון נוסף לחברה או לארגון בכך שניתן תמיד ליישם בעזרת אנשי התוכן תכנים חדשים ולעדכן עדכונים חדשים לעשות מדד וסקרים באופן הזה ולקבל הרבה אינפורמציה רלוונטית שעשויה לעזור.