לימוד אנגלית עסקית תוך זמן קצר

הרשת מציעה פלטפורמות ידידותיות עבור עסקים המעוניינים לטפח את פעילותם העסקית במדינות נוספות בעולם. העובדה שחברות רבות מקפידות למנף את פעילותן בזירה הבינלאומית, יצרה אתגר חדש עבור העובדים, שבין היתר נדרשים לשלוט באנגלית עסקית.

האנגלית העסקית מהווה קרקע פוריה להתפחות אישית והיא יכולה לפתוח דלתות רבות להזדמנויות עסקיות חדשות. אך לפני שנכנסים לעובי הקורה, חשוב להבין את ההבדל בין אנגלית רגילה לאנגלית עסקית.

לדוגמה: קיימים מצבים שבהם קיימת שליטה בשפה האנגלית שמאפשרת לנהל שיחות חולין עם תיירים ומקומיים בחו"ל, אך במקביל אוצר המילים הקשור לתחום העיסוק לוקה בחסר.

אם אכן קיימת ניגודיות בין האנגלית הרגילה לעסקית, לא יהיה מנוס מללמוד אותה. כדי לשפר את האנגלית העסקית, יידרש להרחיב את אוצר המילים כדי שיהיה ניתן לנהל שיחות עסקים שיובילו למשא ומתן יעיל יותר.

מאמרים נוספים שיוכלו לסייע לכם

טיפים ללמידת אנגלית אפקטיבית

מהי בעצם אנגלית טכנית ולמה חשוב ללמוד אותה?

רוצים ללמוד אנגלית עסקית עם מורה מנוסה?

לפניכם רשימה מסודרת של מורים לאנגלית עסקית עם פרופיל מפורט הכולל ניסיון, תגובות והשוואת מחירים.

חברות רבות הבינו את החשיבות של האנגלית העסקית וכדי להתקדם במעלה הסולם גם מעבר לים, רבים מהם דורשים אנגלית עסקית כחלק מתנאי הקבלה לתפקיד גם מדרג נמוך יותר של עובדים וחלקן אף יסייעו בכך. למשל, בתפקידים פקידותיים נדרשת אנגלית לצורכי מתן מענה על דוא"ל, תיאומי פגישה או כתיבת מצגות.

מורים ובעלי עסקים רבים העלייה בביקוש ללימוד אנגלית עסקית כבר החלה ופתחה את הדלת להיצע רב של קורסים, שיעורי אנגלית עסקית דרך האינטרנט ותרגול במסגרת שיעורים פרטיים. המאמר הבא פורס מספר טיפים עבור כל מי שמעוניין לקחת את האנגלית העסקית צעד אחד קדימה.

שיפור אנגלית עסקית  - שיטות ודרכים יעילות

ראשית, כדי לשפר את האנגלית העסקית, כדאי להתמקד בניהול שיחות חולין ותרגול באמצעות כתיבת מיילים. אלו שני הגורמים העיקריים, המאפשרים להתחיל את התהליך ברגל ימין. לפניכם מספר שיטות נוספות ללימוד יעיל של אנגלית עסקית:

לתרגל עם הסובבים אתכם

ניתן לתרגל באופן עצמאי באמצעות ניהול שיחה שתשלב ביטויים מתוך עולם העסקים, עם העמיתים לעבודה. כדי לייעל את האפקטיביות של השיחה, מומלץ לקרוא מבעוד מועד חומרים שרלוונטיים לתחום עיסוקכם שעלולים להקל עלכם לדון על נושאים כלכליים.

להתאים את רמת הידע לקצב הלמידה שלכם

מרבית מכוני הלימוד המציעים שיעורי אנגלית ידרשו מהתלמידים לעבור מבחן מקדים הבוחן את רמת השליטה בנושאי הקורס וזאת כדי לסווג אותם לקצב למידה שמותאם לרמתכם. עם בחרתם ללמוד עם מורה פרטי, ניתן לתאם עם המורה שיחת ראיון טלפוני באנגלית. במהלך השיחה, המורה יוכל להבין את נקודות החוזקה והחולשה ובכך להתאים את השיעור לנושאים הזקוקים לשיפור.

אנגלית עסקית מורה פרטי

שיפור אנגלית עסקית עם מורה פרטי, יאפשר להתקדם בקצב אישי בהתאם לרמת השליטה ולהכווין את המורה לדרישות הייחודיות שלכם. כך תוכלו לבחור במורה עם ידע בתחום התעסוקה שלכם, שיכווין אתכם לעסוק בנושאים שיהיו רלוונטיים אך ורק עבורכם. אם תשפרו את היכולות האלו, תוכלו לשפר את התקשורת מול נציגים של חברות בינלאומיות. במהלך הקורס תוכלו להרחיב את אוצר המילים, לשפר את הביטחון בדיבור, ולדעת איך לנהל שיחות עסקיות שיוכלו להטיב עם העסק.

אנגלית עסקית מורה פרטי אונליין

לצד קורסים רבים שנועדו לשיפור האנגלית העסקית, קיימת גם האופציה ללמוד אנגלית עסקית באינטרנט באמצעות שיעורי אונליין שיוכלו לסייע לכם להרחיב את אוצר המילים, לשפר את הדקדוק, וללמוד קודים והתנהגויות בעולם העסקים הבינלאומי. השיעורים באינטרנט מועברים על ידי מורים פרטיים בעלי רקע וניסיון וניתן לקבוע אותם בזמנים גמישים ונוחים מכל מקום, בקצב אישי ובעלות משתלמת.

שיטות למידה קיימות לשיפור האנגלית העסקית

השוק הרווי מציע מספר רב של אתרים ללימוד אנגלית, לכן חשוב לבחור בנושאי לימוד שממוקדים למטרת שיפור האנגלית העסקית. לאחר שנבחרה הפלטפורמה המתאימה, כדאי לבחון את המוניטין של הספק על ידי ביקורות גולשים, מכרים. אם בחרתם באפשרות של לימוד מקוון, מחירי השיעורים משתנים בהתאם לוותק של המורה הניסיון והמוניטין שצבר.

באתר לימוד נעים ניתן לבחור מורה, על סמך ביקורות גולשים, מחיר ונושאי התמחות. אז כיצד מועברים נושאי הלימוד?

תכני לימוד בהתאמה אישית - ברשת ניתן למצוא קורסים ושיעורים השונים זה מזה במהותם. חלק מהקורסים מציעים לתלמידים אפשרות למידה יחידנית שבה תכני השיעור נבנים בהתאמה אישית עבור כל תלמיד.

הרחבת ביטויים מעולם העסקים - שיטה המתמקדת בהרחבת אוצר המילים, הרכבת משפטי מפתח ויצירת שיחות משמעותיות בנושאים עסקיים רלוונטיים, כמו חוזים, מו"מ, יחסי ציבור וכדומה.

שיעורי אונליין מצולמים - באתר לימוד נעים ניתן לקבוע שיעור המועבר דרך האינטרנט, שמציע שיעורי וידאו המועברים אונליין. במהלך השיעור ניתן לתרגל שיחות חולין ודקודק ממש כמו בשיעור פרונטלי. שיעורי אונליין באנגלית עסקית יסייעו לכם ללמוד כיצד לנהל פרזנטציות כדי להציג את העסק בצורה רהוטה ולנהל פגישות שיקחו חלק משמעותי בתהליך השיווק והמכירה.


מאמרים דומים