ללמוד אנגלית דרך ה-ZOOM

עד לפני מספר חודשים, סביר כי לא העליתם על דעתכם ללמוד אנגלית דרך הזום. עם זאת, לנגיף הקורונה יש תוכניות משלו, ולפי איך שזה נראה כעת, תוכנית הפעולה הטובה ביותר היא לנסות ולטפח שגרה במציאות הנוכחית החדשה. 

אז מהי המציאות החדשה? מציאות שבה אתם שמים בראש סדר העדיפויות את בריאותכם ואת בריאות הסובבים אתכם. בשביל ללמוד, לשפר או לשמר את האנגלית שלכם, אינכם מחויבים במפגש פיסי עם המורה הפרטי. הורידו את תוכנת ה-ZOOM והתחילו ללמוד!

לימוד אנגלית דרך הזום

ההתקדמות בחומר לא באה על חשבון הבריאות שלכם

תלמידים ומורים גם יחד, חוששים להיפגש זה עם זה (וגם בצדק). העובדה כי המפגש האישי אחד על אחד לא אפשרי (או פשוט לא מומלץ), לא אומרת כי אתם צריכים להשהות את ההתקדמות שלכם במקצוע האנגלית. השיעור הפרטי המתקיים מרחוק, מעניק לכם שלל יתרונות:

  • ראשית, אינכם צריכים לשבת עם מסיכה בזמן השיעור 
  • שנית, אין כל סיכוי שתהיו חשופים במהלך השיעור להדבקה בנגיף
  • למידה מהחדר הפרטי היא הנוחה ביותר – עם הציוד ושולחן העבודה אליהם אתם רגילים

אז יש קורונה: משמרים את האנגלית וממשיכים לתרגל!

כתלמידים, הרי שהחשש הגדול ביותר שלכם הוא לרדת ברמת האנגלית. כידוע, שפה דורשת בתחזוקה, ואלו מכם שלמדו עד כה עם מורה פרטי, מעוניינים לשמר את התוצאות היפות שהושגו. אז נכון, אולי אתם רגילים ללמוד בשיטת "אחד על אחד" בבית המורה או בביתכם, אך ניתן ללמוד אנגלית גם דרך ה-ZOOM. גם בתקופה מאתגרת ומורכבת שהדבר הוודאי בה ביותר הוא חוסר הוודאות, תוכלו ללמוד, לשמר, להתקדם ולהצליח.

השיעור מתחיל ב-16.00? אתם פותחים את המצלמה ב-16.00

כידוע, למידה באנגלית באמצעות תוכנת הזום מבוססת על שיחת וידאו – ביניכם ובין המורה. היתרונות שבלמידה מרחוק רבים, אך היתרון המשמעותי ביותר הוא החיסכון הגדול בזמן. השיעור הפרטי מתקיים מביתכם, כך שאתם חוסכים זמן רב על נסיעה הלוך למורה ונסיעה חזור לביתכם. 

בתקופות של מבחנים, החיסכון הזה בזמן בעל ערך רב! עם סיום השיעור הפרטי תסגרו את המצלמה ותוכלו מיד להמשיך ללמוד מחדרכם מבלי שרצף הלמידה נקטע. 

טיפים לשיעור פרטי מוצלח באנגלית דרך ה-ZOOM

  • בכדי למנוע מצב שהמורה ממתין לכם ואתם מעכבים אותו, דאגו לבדוק כמה דקות לפני תחילת השיעור כי החיבור לתוכנה תקין.
  • החדר שלכם בממ"ד ואין בו קליטה טובה? התחברו מפינת האוכל בבית או מכל מקום בו ישנו חיבור איכותי לאינטרנט.
  • בכדי להפיק את המיטב משעת הלימוד, הכינו שאלות ונושאים לשיעור.
  • המלצה אליכם: כדאי לתאם מספר שיעורים קדימה עם המורה הפרטי שלכם. בעקבות משבר הקורונה וקטיעת רצף הלימודים, הביקוש לשיעורים פרטיים עם המורים המומלצים – עלה משמעותית. שריינו שיעורים ואל תחכו לרגע האחרון.
  • טיפ הזהב: כבו את הטלפון שלכם לשעה אחת. פחות הסחות, פחות גירויים – יותר הצלחה! 

מאמרים דומים