שיעורים פרטיים במתמטיקה דרך האינטרנט


מה עושים מי שמתמטיקה לא "זורמת" להם באופן טבעי אך מעוניינים לקבל בה ציונים טובים כדי שייפתחו בפניהם יותר תחומי לימוד ותעסוקה בעתיד? ישנן מגוון דרכים לשפר את כישורי המתמטיקה, ביניהן, לימודים עם מורה פרטי, הצטרפות לקבוצות לימוד, למידה עצמאית מספרים, מכינה באוניברסיטה ועוד, אך יש עוד דרך אחת שלא כולם מכירים והיא – שיעורי מתמטיקה באינטרנט.

שיעורים פרטיים במתמטיקה באינטרנט – מה זה אומר?

לא לכולם יש את האנרגיות או את האמצעים לקחת מורה פרטי, להצטרף לקבוצת תרגול וכדומה. שיעורים פרטיים אונליין במתמטיקה מהווים פתרון מצוין ולעתים קרובות חינמי אשר מסייע בלימודי המתמטיקה ויכול לשפר את ההישגים במקצוע בצורה משמעותית. על פי רוב, השיעורים אונליין ניתנים באמצעות סרטוני וידאו בהם מלמדים את הנוסחאות והמשפטים הרלוונטיים ואז פותרים בעיות לדוגמא שלב אחר שלב, תוך הסבר על דרך הפתרון.

רוצים ללמוד מתמטיקה עם מורה אונליין?

צפו ברשימת מורי אונליין ללימוד מתמטיקה בקלות. הרשימה מציגה פרופיל מפורט הכולל ניסיון, תגובות והשוואת מחירים.

מתמטיקה באינטרנט ניתן ללמוד באמצעות קורסים בתשלום או קורסים חינמיים. באתרים המציעים קורסים בתשלום, ניתן לשלם על כל שיעור או יחידת לימוד בנפרד, או לרכוש מנוי הכולל מספר יחידות לימוד. לעתים קרובות אתרים אלה מציעים ייעוץ מקצועי ובניית תוכנית אישית המותאמת לתלמיד. חלק מהאתרים מציעים לצפות בשיעור ניסיון חינם כדי להתרשם.

באתרים המציעים קורסים חינמיים בדרך כלל ישנו מאגר של שיעורים בנושאים שונים במתמטיקה, מהם יכול לבחור התלמיד בשיעורים הרלוונטיים ולצפות בהם ללא תשלום, ולהתקדם על פי הקצב שלו. על פי רוב לא בונים בהם תוכנית אישית, אך התלמידים כן יכולים להתייעץ באתר בפורום בו משתתפים מורים למתטיקה, או לקבל מענה פרטי בצ'ט.

שיעורים פרטיים במתמטיקה באינטרנט - מה זה אומר?

נושאים במתמטיקה שאפשר ללמוד באינטרנט

אם אתם חוששים שאולי לא תוכלו ללמוד את התחום הספציפי לו אתם זקוקים דרך האינטרנט – הסירו דאגה מלבכם. כתבנו בעבר פוסט שמפרט כיצד מתנהל שיעור מתמטיקה דרך האינטרנט שבאמצעותם ניתן לקבל מענה כולל ומקיף בכל התחומים הקיימים. כך למשל, תלמיד תיכון המעוניין ללמוד לבגרות במתטיקה, ימצא שיעורים המותאמים לשלוש יחידות, ארבע יחידות וחמש יחידות, על פי הבחינה שהחליט לעשות.

גם סטודנטים באוניברסיטה ימצאו את מבוקשם, באמצעות קורסים המתאימים לכל המקצועות באוניברסיטה הדורשים מתמטיקה: אלגברה לינארית, חדו"א, משוואות דיפרנציאליות, מבוא לסטטיסטיקה, מבוא להסתברות, מבוא מתמטי לפיזיקאים, מתמטיקה לביולוגים, פונקציות מרוכבות, מתמטיקה למנהל עסקים ועוד.