מורה פרטי ברק בן יוסף

מורה פרטי ברק בן יוסף

סטודנט מצטיין לתואר שני באוניברסיטה העברית. מנוסה בהכנה סבלנית לבגרויות, תרגול שפות וסיוע בלימודים לכל הגילאים.

בן 30. מירושלים והסביבה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪115 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110-115

קצת עליי

ירושלמי בן 28, בעל תואר ראשון בהצטיינות בַּלשון העברית ובספרות כללית והשוואתית מהאוניברסיטה העברית. כיום סטודנט לתואר שני מחקרי בספרות השוואתית, אשר מלמד ומתרגל גם באוניברסיטה. בוגר תיכון רנה קסין ובעל בגרות מורחבת. בעל נסיון של יותר מעשר שנים בתרגול והוראה פרטית בלשון. מלמד אנגלית בכל הרמות ומנוסה בסיוע לימודי לפי צרכיהם האישיים של תלמידים ותלמידות שונים, כולל לימוד פרונטלי של קבוצות. אני משתדל להבין באופן אישי את התלמידים שלי כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר לאהוב את השפה ולהבין את החומר. לימדתי ב"Basic Learning" ובתיכון רנה קסין בירושלים. ביכולתי לסייע בכל מקצוע הדורש קריאת והבנת חומר רב, וכן לבצע שיחות תרגול באנגלית לטובת העלאת הביטחון העצמי, שיפור המבטא והדיבור השוטף.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורי

מורה תותח אני חייל בסדיר ושנאתי את המקצוע לפני אבל בזכותו למדתי לאהוב את המקצוע ואף עברתי את הבגרות אני ממליץ עליו בחום הוא מורה מעולה עם ידע רחב והמון סבלנות

06/02/2019
שתף:
ש
שי

התחלתי מציונים של 30 בלשון ו-17 באזרחות ,אחרי כמה שיעורים איתו בשני המצועות האלה, קיבלתי 84 בבגרות בלשון ומקבל ציונים של מעל 70 באזרחות. מורה מעולה!!!!!

03/11/2018
שתף:
ע
עידן

יודע להעביר את החומר ברמה טובה מאוד ועוזר כמעט בכל מקצוע

03/11/2018
שתף:
‫גלעד

בתחילת שנה מצבי בתנ''ך היה מאד לא טוב לכן החלטתי לקחת מורה פרטי, ברק עזר לי מאד בהבנת החומר ,השיעורים היו מעניינים ובעלי תוכן בזכותם ציוני השתפרו ומנכשלים קבועים עברתי בציון גבהה את הבגרות .

25/01/2018
שתף:
ר
רותם

הלימוד עם ברק תרם לי רבות בבחינת הבגרות הוא נתן לי יחס אישי ועבד איתי על הדברים שאני מתקשה בהם. הוא גילה ידע רחב בנושא וידע לענות על כל שאלה שלי בבקיאות. הוא היה זמין ונוח מתי שהייתי צריכה והיה גמיש מאוד בזמני השיעורים. לסיום, אני ממליצה מאוד לקחת אותו ולעבוד איתו- זה ישתלם ;)

12/07/2017
שתף: