מורה פרטי תומר הזנפרץ

מורה פרטי תומר הזנפרץ

פיזיקאי בעל נסיון הוראה של 15 שנים מעביר שיעורים פרטיים עם המון דגש על יחס אישי סבלני וגישה מותאמת ליכולתיו של כל תלמיד

בן 40. מהוד השרון. אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

אתם מוזמנים לקבל חווית לימודים נכונה, איכותית ונעימה יותר עם מורה שיקח את יכולתיו של התלמיד וירסק כל מחסום שקיים אצלו בצורה הכי פרקטית שניתנת עבור אותו התלמיד מהנסיון הרב שלי כמורה פרטי, כמנהל מרכז הלמידה Study Hall, כמורה בתיכון ומרצה למהנדסים במכללות. אני יכול לומר שלימוד טוב מצריך כימיה טובה בין מורה לתלמיד, הכוונה נכונה ופרקטית ומורה שלא רק שוחה בחומר אלא גם יודע להעביר אותו לכל תלמיד ותלמיד בדרך ובשפה שמתאימה לו וכמובן עם המון תמיכה אנו נגרום לכל תלמיד לטפס ולהצליח עד אשר הוא יאמין ולא יוותר לעצמו עוד, עד אשר יראה לבד כיצד הוא לומד כמו שלא למד מעולם וכיצד הציונים עולים וסוגרים את ה100 מתמחים בלימודי מדעים, הנדסה ושפות עם נסיון רב בלקויות למידה 140 עד 180 ש"ח לשעה אקדמית של 45 דקות

תחומי לימוד

חוות דעת

Y
Yael

הבת שלי לומדת דרך תומר למתמטיקה וביוטכנולוגיה. מאוד מרוצה. כל מה שלא מצליחה להבין בכיתה משלימה ומתרגלת עם המורה המקסימה שתומר שידך לה. מומלץ בחום

03/04/2024
שתף:
י
יפעת

המורים מותאמים באופן אישי ע״י תומר וגם אם אין כימיה אפשר תמיד להחליף המורים מקצועיים והיה שיפור ניכר בלמידה של הבן שלי

29/03/2024
שתף:
נ
נורית

המורה שתומר התאים לבני עושה עבודה מושלמת! ילד חכם, שהמערכת אבדה, עבר תוך פחות מחודש מציון 60 בחשבון ל-95. ממליצה בחום!!

12/03/2024
שתף:
S
Shlomi

הצוות של תומר לימד את הבן שלי לקראת המבחן לתוכנית מדעני העתיד. למרות שפניתי אל תומר כשבוע בלבד לפני המבחן הוא התגייס לעזור ומצא לבן שלי מורה מעולה, נעים וסבלני שהכין אותו למבחן, חיזק לו את הבטחון וגם העשיר אותו בשאלות פסיכומטריות מעבר לחומר שבערכת ההכנה. התקשורת איתנו היתה מצוינת וגם האחריות והעמידה בזמנים. ממליצים בחום !

07/02/2024
שתף:
o
omer

לתומר יש הרבה מורים תחתיו שמקצועים בנושאים מגוונים. היה לתומר מאוד חשוב שאני אקבל את היחס הנכון והמושלם עבורי. בהתחלה הייתה לי חוויה לא כלכך טובה, אבל תומר גם ישר שאל איך היה השיעור וכשהבין את החוויה ישר מצא לי פתרון, מורה מושלם שעזר לי בכל מה שהיה צריך. שווה את זה ממש מאוד ממליץ!

19/07/2023
שתף:
M
Maya

מגוון המורים מאפשר גמישות בשעות השיעורים וסגנון הלמידה, מותאם אישית. השיעורים חיזקו, ביססו והשלימו נושאי לימוד והיו מאוד משמעותיים להבנת החומר הנלמד בכיתה והצלחה במבחנים.

15/07/2023
שתף:
R
Roi

הצוות של תומר ליוה את בני עד הבגרויות בפיזיקה מתמטיקה. הבן למד במסגרת שדרשה חלק מהתכנים ברמה אוניברסיטאית. כל זאת נעשה בהצלחה רבה ואני ממליץ בחום על תומר. איכות המורים, האחריות. הכל תיקתק כמו שעון.

24/06/2023
שתף:
N
Nina

הצוות של תומר לימד את בני שיעורי מתמטיקה. השיעורים הועברו באופן מקצועי, סבלני, באוירה נעימה וזאת תוך כדי מחשבה על התאמה בין התלמיד למורה כך שיהיה חיבור וכימיה ביניהם. בצורה זו היתה לבני פניות באמת ללמוד. שיטת הלימוד הותאמה לבני כך שהיה מסוגל להבין על אף הקושי שלו להתרכז לאורך זמן. אני ממליצה בחום על תומר וצוות המורים שלו למי שרוצה להצליח ומחויב להצלחה שלו.

25/01/2023
שתף:
t
terez

אני ממליצה על תומר כמורה פרטי לפיזיקה ומתמטיקה אל תומר הגענו בעקבות ירידה בציונים בשל הקורונה. תומר הצליח ליצור קשר טוב וחברי עם אריאל. נוצרו יחסי אמון שתרמו להעלאת הבטחון העצמי אצל אריאל, אמונה בעצמה וביכולות שלה שהביאו להצלחה ועליה בהישגים. ההצלחה הזו התאפשרה בזכות הכלים ושיטות הלמידה שהטמיע בה. כמו ארגון וסדר וניהול זמנים בעיקר לפני מבחנים. תומר דאג להתעדכן תמיד בחומר שנלמד באותה עת, אלו שיעורי בית ועבודות ניתנו ומה הם מועדי המבחנים ובהתאם נקבעו השיעורים ונושאי הלימוד. תומר מורה מקצועי, ידע להסביר באופן ברור כל קושי אם בתרגילים או בחומר שנלמד בכיתה. בנוסף, דאג לעדכן ולשמור על קשר רצוף איתנו ההורים. ממליצה מאוד להעזר במגוון המורים אצל תומר לתגבור לפני בגרויות ומתכונות במקצועות אחרים. אריאל תגברה בעברית והיסטוריה.

19/06/2022
שתף:
Y
Yael

ללמוד עם תומר היה מעבר ללכת לסתם שיעור פרטי, הוא העביר את החומר בצורה טובה ומעניינת ועורר מוטיבציה להשקיע. ידעתי שאכפת לו מהלימודים שלי ושהוא ישקיע מאמצים כדי לדחוף אותי להצליח.

02/12/2021
שתף: