דלג על הניווט

מורה פרטי מיכאל יעיש

מורה פרטי מיכאל יעיש
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1974
אזור מגורים: 
ישובי עוטף עזה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
שיעור ראשון עם 100% אחריות החזר כספי! כיתות ו-יב.
תיאור המורה הפרטי: 
היי, אני מיכאל. לאחר שנים של עבודה כמבקר במשרדי רואי חשבון, החלטתי להתמסר לתחום ההוראה. אני בעל תואר בחשבונאות וסיימתי בהצטיינות לימודי תואר בפולקלור וספרות עברית באוניברסיטה העברית. כמורה פרטי, ההתמחות שלי היא במתמטיקה, תנ"ך ומקצועות העברית, לצד שאר המקצועות הנלמדים בבתי הספר. כאחד שרואה במקצוע שליחות, אני פועל בסבלנות מירבית תוך הבנה של מכלול הגירויים החיצוניים להם חשופים התלמידים, ולכן אני שם דגש על הבנת התלמיד את החומר ולא רק שינון שלו, תוך הסברת עקרונות הלימוד וכללי המקצוע הנלמד. פרטים נוספים והמלצות ניתן לראות בדף הפייסבוק שלי 'מיכאל יעיש - מורה פרטי'. אני מאמין בהצלחה שלי ושל ילדכם ולכן מתחייב להחזר כספי מלא לאחר השיעור הראשון, אם לא תהיו מרוצים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאזרחות - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי לגיאוגרפיה - יסודי, חטיבת ביניים
מורה פרטי להבעה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי להיסטוריה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי ללימודי ארץ ישראל - חטיבת ביניים
מורה פרטי ללשון - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי למקצועות קודש - גמרא, הלכה, משנה
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל
מורה פרטי לספרות - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל
מורה פרטי לעברית - יסודי, חטיבת ביניים, עברית לעולים
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - הבנת הנקרא, יסודי, כתיבה אקדמית, מבוגרים
מורה פרטי לשיעורי בית - אנגלית, חשבון, עברית
מורה פרטי לתנ"ך - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
אזור לימוד: 
ישובי עוטף עזה, מושבים בדרום
ערי לימוד: 
אשקלון, אופקים, יושיביה, נתיבות, שדרות, גבים, כפר מימון, מפלסים, ניר עם, יכיני, שובה, שרשרת, תקומה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
ניתן ללמד עד שלושה תלמידים במקביל, בהתאם לרמתם המשותפת. פורמט הקבוצה מאפשר דיון אקטיבי בחומר הנלמד, העמקת הבנתו ואף מוטיבציה משותפת לתלמידים להכנת שיעורי הבית.
מחירון מורה פרטי
120 - 120 ש"ח לשיעור פרטי בבית התלמיד, 100 ש"ח בביתי.
תגובות: 
5
24/06/2019, אורלי, 51
מעל 10
שלום, אני אמא לתלמידה בכיתה י המתקשה במתמטיקה מגיל צעיר. למזלנו הגענו למיכאל שבתוך פחות משלושה חודשים הביא אותה לציון 100 בשאלון 801. נמשיך איתו לשאר השאלונים
5
05/06/2019, רויטל, 21
מעל 10
תחילה פניתי למיכאל בעקבות קושי במתמטיקה לקראת הבגרות, הוא עזר לי ותמך בי, והוביל אותי לדרך הנכונה ומאז הציונים שלי השתפרו באופן משמעותי והובילו אותי ל100 בבגרות. מיכאל עוזר לי בעוד מקצועות כגון תנך ואזרחות, הוא עוזר לי להרחיב את הידע ולהבין את הנדרש. לולא מיכאל יכול להיות שלא הייתי מצליחה במקצועות האלו ולהגיע לציונים גבוהים.
5
28/05/2019, פליס, 19
4
פניתי למיכאל יעיש בקשר לעזרה בעבודה בתנ"ך אני חושבת שבלעדיו לא יכולתי להבין את הדברים לעומק ולא יכולתי לכתוב את העבודה הזאת. אני מאוד מרוצה מהעזרה שלו וכמובן שהייתי ממליצה לאחרים ללמוד אצלו ולבקש ממנו עזרה כי הוא יהיה פה בשבילכם ויעזור לכם בכתיבת עבודות. לאחר שמיכאל עזר והסביר לי את הדברים, כתבתי עבודה טובה ומקיפה.
5
14/05/2019, נאור, 19
מעל 10
אני לומד עם מיכאל הרבה זמן והוא מקנה למידה רצינית ומקצועית. בזכותו ממוצע הציונים שלי עלה ברמה גבוה מעל המצופה, כושר הכתיבה שלי השתפר וממשיך לעלות. אני ממליץ עליו בחום כי באמת הוא מלמד טוב ויודע להעלות תלמידים ולהצליחם
5
30/12/2018, קורן, 19
מעל 10
אני לומד עם מיכאל כבר שנה לימודי מתמתיקה. בתחילת דרכי ציוניי היו נמוכים מאוד סביב ה 40. מאז אני רק משתפר והיום נע סביב ה70. הרבה מאוד בזכותו. בזכות הביטחון שהעניק לי והאמונה בעצמי.
5
23/12/2018, רפי, 32
6
אני הייתי שבועיים לפני מבחן בלשון ופניתי למיכאל , והוא הכין אותי למבחן בצורה מאוד טובה והוא הסביר לי איך לגשת למבחן ומה לעשות עברתי בציון 90, ב6 שיעורים שלמדתי עם מיכאל אני ממליץ בחום מורה תותח שחבל על הזמן
5
23/12/2018, brian, 66
מעל 10
מיכאל הוא בעל סבלנות יוצאת דופן, כושר הסבר, ולעולם לא ייתן לך להרגיש שאתה נודניק או לא מבין/קולט מספיק מהר- ממליץ עליו בחום רב אם ברצונכים להגיע למבחן מלאי ביטחון ומוכנים!
5
23/12/2018, אריאל, 19
6
מיכאל מורה שבא לתת 100 אחוז ממה שיש לו. רק בזכותו עברתי את הבגרות באזרחות! אכפתי ומורה בעל ידע נרחב מאוד. מאוד הוגן. מומלץ!!
5
20/12/2018, Chana, 28
מעל 10
את מיכאל היכרתי במהלך עבודתינו המשותפת על תיקים וחומר פיננסי. בתחילת עבודתי היה נראה לי כי לעולם לא אצליח להבין את החומר המורכב והסבוך ולעבוד על תיקי חשבונאות. מיכאל בסבלנות אין קץ ובליווי הסברים וחידודים עזר לי להבין את החומר ואיך ליישמו בפרקטיקה, ומעבר לכך גם לבנות ביטחון עצמי והבנה בתחום. אדם נעים ומסור ביותר ולעולם לא נתן לי אפילו טיפטיפה להרגיש שהשאלות שלי מטופשות או מיותרות . ממליצה עליו בחו
5
13/12/2018, יהלי, 20
מעל 10
אני לומד עם מיכאל כמה חודשים ואני מרגיש שהשתפרתי מאוד במתמטיקה, אני מבין יותר וגם הציונים שלי השתפרו מאוד. מיכאל מורה מצויין, מלמד ומסביר טוב ואכפתי. ממליץ מאוד.
5
11/12/2018, אריאל, 19
מעל 10
במשך שנה וחצי לימד אותי מיכאל מתמטיקה ובזכותו הרגשתי שאני מצליח ומבין את החומר מדובר במורה אכפתי מסור מאד ואחראי, ולכן אני ממליץ בחום לכל תלמיד שרוצה להצליח ומתקשה ללמוד לתת למיכאל לעזור לו ולקדם אותו מורה כמו מיכאל זאת זכות גדולה
5
05/12/2018, Tomer, 19
מעל 10
אני לומד אצל מיכאל מתמטיקה כשנה, מיכאל מורה מדהים אני מאוד ממליץ עליו הוא נחמד ומסביר טוב את החומר
5
10/12/2018, ניר, 25
5
לצד יכולות הדרכה נפלאות, מיכאל אדם יקר ונפלא. מיכאל סייע לי רבות בכתיבת סמינריון בתואר ראשון במשפטים. מיכאל היה סבלני בעת ניתוח החומר המשפטי והעברתו בצורה ברורה אלי. מיכאל סייע לי להתנסח בצורה רהוטה ובשפה גבוהה. ממליץ לכל הורה לשכור את שירותיו של מיכאל, אשר נסיונו מוכח בתחום ההוראה החל מגיל צעיר בחטיבת הביניים והיסודי ועד ללימודים אקדמאיים.
5
09/12/2018, אביתר , 31
5
כשהייתי סטודנט נדרשתי לכתוב עבודת סמינריון מורכבת ביותר, מיכאל פשט עבורי את העניין של כתיבת העבודה וסידר לי את הראש בכל מה שקשור לתכנון ולארגון של העבודה. מההיכרות שלי איתו מדובר בבחור מבריק וסובלני שיודע לתת כלים לתלמידים שלו במגוון נושאים ובמגוון תחומים, מורה מעולה, ממליץ בחום.
5
05/12/2018, אברהם, 25
מעל 10
זכיתי ללמוד עם מיכאל זמן מה וממליץ עליו בחום אני יכול לומר שמאז השיעורים חל אצלי שיפור משמעותי בקריאה כתיבה והבנת השפה בכלל. הלימוד היה ממוקד מטרה והוא דחף אותי להשגים מתוך סבלנות. יתר על כך פשוט בן אדם נפלא מלא תוכן וידע נרחב.
Moshe Shitrit
חזק ביותר בעל יכולות ורבליות ויכולות כתיבה אקדמיות ברמה הגבוהה ביותר. עובד מהר וחזק, כמו גם יודע ללמד ולהעביר את יכולתיו הלאה. עבודותיו זוכות פרסים. לי עזר מאוד (בוגר תואר במשפטים) מומלץ ביותר
13/07/2017