מורה פרטי מיכאל יעיש

מורה פרטי מיכאל יעיש

שיעור ראשון עם 100% אחריות החזר כספי! כיתות ו-יב.

בן 46. מישובי עוטף עזה. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120

קצת עליי

היי, אני מיכאל. לאחר שנים של עבודה כמבקר במשרדי רואי חשבון, החלטתי להתמסר לתחום ההוראה. אני בעל תואר בחשבונאות וסיימתי בהצטיינות לימודי תואר בפולקלור וספרות עברית באוניברסיטה העברית. כמורה פרטי, ההתמחות שלי היא במתמטיקה, תנ"ך ומקצועות העברית, לצד שאר המקצועות הנלמדים בבתי הספר. כאחד שרואה במקצוע שליחות, אני פועל בסבלנות מירבית תוך הבנה של מכלול הגירויים החיצוניים להם חשופים התלמידים, ולכן אני שם דגש על הבנת התלמיד את החומר ולא רק שינון שלו, תוך הסברת עקרונות הלימוד וכללי המקצוע הנלמד. פרטים נוספים והמלצות ניתן לראות בדף הפייסבוק שלי 'מיכאל יעיש - מורה פרטי'. אני מאמין בהצלחה שלי ושל ילדכם ולכן מתחייב להחזר כספי מלא לאחר השיעור הראשון, אם לא תהיו מרוצים.

חוות דעת

מ
מאיר

פניתי אל מיכאל לצורך הכנה לבגרות במתמטיקה בכיתה יא. מיכאל הסביר לו את החומר ואיך קוראים את השאלות ואיך עונים עליהן. מומלץ.

31/10/2020
שתף:
ר
רותם

מיכאל תודה על שיעורים שהענקת לי המון ידע, היית סבלני ונתת מזמנך מעבר העיקר ההצלחה שלי. עבדנו יחד על עבודות מורכבות ובזכות השיעורים גרמת לי לא לחשוש מהם. תודה על הכול מחכה לשיעור הבא!

29/06/2020
שתף:
א
אברהם

מיכאל מורה מצויין שעזר ןעוזר לי המון לבחינות הבגרות. אדם טוב ואכפתי. ממליץ עליו בחום!

03/02/2020
שתף:
א
אורלי

שלום, אני אמא לתלמידה בכיתה י המתקשה במתמטיקה מגיל צעיר. למזלנו הגענו למיכאל שבתוך פחות משלושה חודשים הביא אותה לציון 100 בשאלון 801. נמשיך איתו לשאר השאלונים

24/06/2019
שתף:
ר
רויטל

תחילה פניתי למיכאל בעקבות קושי במתמטיקה לקראת הבגרות, הוא עזר לי ותמך בי, והוביל אותי לדרך הנכונה ומאז הציונים שלי השתפרו באופן משמעותי והובילו אותי ל100 בבגרות. מיכאל עוזר לי בעוד מקצועות כגון תנך ואזרחות, הוא עוזר לי להרחיב את הידע ולהבין את הנדרש. לולא מיכאל יכול להיות שלא הייתי מצליחה במקצועות האלו ולהגיע לציונים גבוהים.

05/06/2019
שתף:
פ
פליס

פניתי למיכאל יעיש בקשר לעזרה בעבודה בתנ"ך אני חושבת שבלעדיו לא יכולתי להבין את הדברים לעומק ולא יכולתי לכתוב את העבודה הזאת. אני מאוד מרוצה מהעזרה שלו וכמובן שהייתי ממליצה לאחרים ללמוד אצלו ולבקש ממנו עזרה כי הוא יהיה פה בשבילכם ויעזור לכם בכתיבת עבודות. לאחר שמיכאל עזר והסביר לי את הדברים, כתבתי עבודה טובה ומקיפה.

28/05/2019
שתף:
נ
נאור

אני לומד עם מיכאל הרבה זמן והוא מקנה למידה רצינית ומקצועית. בזכותו ממוצע הציונים שלי עלה ברמה גבוה מעל המצופה, כושר הכתיבה שלי השתפר וממשיך לעלות. אני ממליץ עליו בחום כי באמת הוא מלמד טוב ויודע להעלות תלמידים ולהצליחם

14/05/2019
שתף:
ק
קורן

אני לומד עם מיכאל כבר שנה לימודי מתמתיקה. בתחילת דרכי ציוניי היו נמוכים מאוד סביב ה 40. מאז אני רק משתפר והיום נע סביב ה70. הרבה מאוד בזכותו. בזכות הביטחון שהעניק לי והאמונה בעצמי.

30/12/2018
שתף:
ר
רפי

אני הייתי שבועיים לפני מבחן בלשון ופניתי למיכאל , והוא הכין אותי למבחן בצורה מאוד טובה והוא הסביר לי איך לגשת למבחן ומה לעשות עברתי בציון 90, ב6 שיעורים שלמדתי עם מיכאל אני ממליץ בחום מורה תותח שחבל על הזמן

23/12/2018
שתף:
b
brian

מיכאל הוא בעל סבלנות יוצאת דופן, כושר הסבר, ולעולם לא ייתן לך להרגיש שאתה נודניק או לא מבין/קולט מספיק מהר- ממליץ עליו בחום רב אם ברצונכים להגיע למבחן מלאי ביטחון ומוכנים!

23/12/2018
שתף: