מורה פרטי מיכאל יעיש

מורה פרטי מיכאל יעיש

שיעור ראשון עם 100% אחריות החזר כספי! כיתות ו-יב. באיזור המרכז השיעורים מתקיימים בזום.

בן 50. מישובי עוטף עזה. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪160 לשעה בבית המורה
₪160

קצת עליי

היי, אני מיכאל. לאחר שנים של עבודה כמבקר במשרדי רואי חשבון, החלטתי להתמסר לתחום ההוראה. אני בעל תואר בחשבונאות וסיימתי בהצטיינות לימודי תואר בפולקלור וספרות עברית באוניברסיטה העברית. כמורה פרטי, ההתמחות שלי היא במתמטיקה, תנ"ך ומקצועות העברית, לצד שאר המקצועות הנלמדים בבתי הספר. כאחד שרואה במקצוע שליחות, אני פועל בסבלנות מירבית תוך הבנה של מכלול הגירויים החיצוניים להם חשופים התלמידים, ולכן אני שם דגש על הבנת התלמיד את החומר ולא רק שינון שלו, תוך הסברת עקרונות הלימוד וכללי המקצוע הנלמד. פרטים נוספים והמלצות ניתן לראות בדף הפייסבוק שלי 'מיכאל יעיש - מורה פרטי'. אני מאמין בהצלחה שלי ושל ילדכם ולכן מתחייב להחזר כספי מלא לאחר השיעור הראשון, אם לא תהיו מרוצים.

חוות דעת

י
יונתן

מיכאל לימד אותי 3 שנים ברציפות ולא הייתי יכול לבקש מורה יותר טוב, הוא מצחיק מהנה והופך שיעורים לשיעורים מהנים וכיף להקשיב להם, בזכותו קיבלתי רק מאות עגולים במשך שלוש שנות לימודי המתמטיקה שלי בתיכון ובעלדיו לא הייתי מצליח.

16/05/2024
שתף:
ע
ענר

מיכאל עזר לי להגיע ממקום של ציונים נמוכים לאחר הזנחה של מקצוע המתמטיקה מצידי לציונים גבוהים (מעל 90 בכל מבחן או בוחן) ב4 יח״ל. כל זה בשיעורים נעימים באווירה טובה ומהנה לאורך השיעור

01/05/2024
שתף:
י
יערית

מורה מצויין חשוב לו שהתלמיד יצליח איש נעים שכיף ללמוד איתו מכוון הכי גבוה למיצוי מירבי של הפוטנציאל של הילד ממליצה בחום!!! שווה כל אגורה.

16/07/2023
שתף:
Y
Yuval

פניתי אל מיכאל בקשר עלייה בהקבצה במתמטיקה ל 4 יחידות לימוד, ואחרי השיעור הראשון איתו ידעתי שהוא יתאים, הוא בן אדם רגוע, נעים ומשכיל שטוב ללמוד איתו, בעזרתו עליתי ל4 יחידות והצלחתי שם, אני למדתי איתו ברצף מהרגע שלמדתי איתו פעם ראשונה למשך 3 שנים, אני לא מתחרט על הבחירה הזאת.

28/06/2023
שתף:
ר
רבקי

מיכאל לימד את הבן שלי פעמיים בשבוע. הצליח לגרום לו להאמין ביכולות שלו ולהתקדם במתמטיקה אחרי שנים של קושי. הוא יצר קשר טוב איתו, ובני ישב ללמוד איתו מרצון ובשמחה. יש לו המון סבלנות ויחס טוב מאוד.

21/06/2023
שתף:
א
אסנת

למדתי לבחינות לשכה של עורכי הדין מיכאל לימד אותי בסבלנות ומקצועיות הסביר כיצד ללמוד לכתוב טקסט לעבודות, מאמרים, וניסוח כתבי טענות. תמיד זמין לכל ששאלה/ בקשה ואני ממליצה בחום

14/05/2023
שתף:
P
Pnina

מיכאל לימד מתמטיקה את שני ילדיי חיזק וחידד להם יסודות, עם הרבה סבלנות במשך כשנתיים, כל פעם שתחום לא היה ברור מיכאל הגיע והסביר ואימן אותם עם מגוון תרגילים. הבת שלי סיימה חמש יחידות והבן שלי 4 יחידות, בציונים טובים הרבה בזכות מיכאל. תודה רבה לך

01/02/2023
שתף:
צ
צפנת

מיכאל לימד את הבן שלי במשך כשנה וחצי בחטיבת הביניים. מיכאל קיבל תלמיד עם פערים גדולים לאחר מעבר בית ספר, והשלים אותם איתו בסבלנות ובמקצועיות יוצאות מגדר הרגיל. בזכותו, בני הפך לתלמיד מצטיין בהקבצה א' וכך סיים את החטיבה. בזכות מיכאל בני התקבל לתיכון שרצה, ובזכותו רכש הרגלי למידה שלא היו לו קודם, שמלווים אותו גם היום. השיעורים של מיכאל הם ללא ספק ההשקעה הכי טובה שלנו.

10/11/2022
שתף:
a
amnon

אני בן 51 עם לקות למידה ולא למדתי המון שנים. לאחר כמה ניסיונות כושלים של לימוד מתמטיקה למכינה עם סטודנטים הכרתי את מיכאל ומאז פשוט הכל נהיה ברור ומובן . ברור שעברתי את הבחינה בהצלחה... וכל זה הודות לסבלנות ויצירתיות של מיכאל אין לי ספק שכשאצתרך אפנה אליו שוב ממליץ בחום

24/10/2022
שתף:
ר
רינת

מאוד אהבתי את הסבלנות, היצירתיות בהסברים, הידע הרחב והמבוסס, גישה נעימה, אדם נהדר, מורה נהדר.

06/10/2022
שתף: