דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד מוסיקה - הפקה

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי מוסיקה - הפקה.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד מוסיקה - הפקה.

רציתי להמליץ ולשבח את המקצועיות וההדרכה המצוינת של מתן, הגעתי אליו חסר ניסיון והוא עשה לי סדר בראש, עזר לי להתמצא וללמוד להשתמש בצורה נכונה בקיובייס בחשיבה על הפקה של מוזיקה ומיקס.
18/03/2019
את יונתן הכרתי דרך אתר אנטרנטי לפני כמעט שנתיים וכבר אז היו הרבה המלצות עליו בתור מורה. חוץ מזה שהוא יוצר ומפיק ענק בתחומו הוא גם מורה נהדר. אני הגעתי אליו עם ידע הכי בסיסי שיש ועם הרבה בלאגן בראש, לא ידעתי איך לגשת ולהתחיל פרויקט והוא עזר לי לעשות סדר בבלאגן התקדם איתי שלב שלב בקצב שלי עם יחס אישי וחם. אין ספק שאני ממליץ מאוד עליו בתור מורה ליוצרים מתחילים, אחרי הרבה שיעורים השתפרתי ב180 מעלות!
24/06/2018
בגילי המופלג החלטתי להקים אולפן ביתי. חיפשתי את המורה המתאים ביותר, לאחר כמה ניסיונות נתקלתי באביב דרך אתר לימוד נעים. נהנה מכל שנייה! למדתי להקליט את עצמי ואני מאושר עד הגג!
23/03/2018
5
אורי, 20
למדתי אצל נור בקורס פרטי הפקת מוזיקה אלקטרונית בתכנה אבלטון. המיקום נוח ביותר, בפלורנטין בתל אביב, בסטודיו נוח ומאובזר. התחלנו מהבסיס ומתיאוריה, והמשכנו ללימוד על התכנה אבלטון והפקת מוזיקה בתכנה. בכל שיעור קיבלתי שיעורי בית, שהם החלק העיקרי בהתקדמות בהפקה. במסגרת הקורס נור העביר לי בצורה מעולה גם את ההבנה בתכנה וגם במוזיקה שתרמו לי להגיע לרמה טובה בזמן קצר בהפקת מוזיקה אלקטרונית.
06/10/2017
תודה זוהר, על היותך מורה סבלני,קפדן,נינוח ואמיתי, כל מי שרוצה להרחיב אופקים ולהפנים אותם באותה נשימה יקבל המלצה ממני ללמוד אצלך..
07/06/2016
סטיבן מורה אדיר עם ים ידע ואין סוף ווייב. הוא יודע "להדליק" אותך על הנושא ולהעביר את הידע הרלוונטי לך בצורה הטובה ביותר. כמו כן הוא עובד עם המון סבלנות והכלה לרמת הקליטה ואופי התלמיד. ואחד הדברים שהכי אהבתי אצלו זה שעורי הבית שהוא נותן שממש מסייעים להטמעת החומר הנלמד ולרכישת המיומנויות אותם הוא מלמד והכי חשוב מדובר במשימות כיפיות :)
03/04/2016