מורה פרטי איתי תמרוב

מורה פרטי איתי תמרוב

"הצליל הנכון, במקום הנכון, בזמן הנכון" (י.ס.באך)

מירושלים. מכללה - האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים.
 
₪180 לשעה בבית המורה
₪180

קצת עליי

איתי - בוגר תואר ראשון בקומפוזיציה מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים בפקולטה ליצירה רב תחומית ותואר ראשון מהפקולטה לחינוך מוסיקאלי. ניסיון בהוראה מוסיקאלית ובין היתר - שיעורים פרטיים בפסנתר, גיטרה ובתאוריה מוסיקאלית. הכנה לאודיציות למוסדות אקדמאים, לצוללת הצהובה ולתיכון האקדמיה. הכנה לבגרות במוסיקה ולרסיטלים. מורה למוסיקה בתיכון האקדמיה למוסיקה ירושלים. ניסיון בעבודה עם בני נוער שונים. - עבודה בקבוצות ויחידני. - שיטות ליווי בפסנתר ובגיטרה - איך מלחינים שיר / מנגינה - פיתוח שמיעה מוסיקאלית - לימודי הרמוניה למתחילים ולמתקדמים - שיעורים בתוכנת עריכת מוסיקה ובהפקה ביתית. יצירת מוסיקה אלקטרונית דרך תוכנה (קיובייס ופרו טולס). מוזמנים להתקשר ולקבל פרטים נוספים !

חוות דעת

A
Adam

אני לומד פסנתר אצל איתי ואני מאד מרוצה. מורה חכם, כיפי, מבין מאד במוזיקה מודרנית וקלאסית, קשוב לתלמיד ,חוש קצב מעולה, מסוגל לתזמר כל שיר משמיעה, תענוג.

12/12/2021
שתף:
n
nili

אני שמחה ממש להמליץ על איתי. מורה מעולה! מקצועי ביותר. מלמד את בתי בת 13 סולפאג' מזה כחמישה חודשים. היא הגיעה אליו ללא ידע מוקדם והוא הצליח לקדם אותה בצורה מדהימה עם מינון מדוייק של רגישות ונחישות. בתי מגיעה בשמחה לשיעורים, למרות שמדובר בתחום לא פשוט ללמידה. תודה איתי, אין כמוך!

09/12/2021
שתף:
i
iyar

מורה מעולה לפיתוח שמיעה ממליץ לכולם

07/12/2021
שתף:
M
Moran

איתי מורה נדיר. כבר שנתיים ששניים מילדי לומדים אצלו (הגדול בן עשר לומד גיטרה, והקטן בן 8 לומד פסנתר) וזה פשוט מדהים. מהרגע הראשון הם חווים הצלחות, ובחירת השירים נעשית על ידם יחד עם איתי, אז הם נהנים לנגן ביטלס וקווין. לאיתי יש סבלנות אין קץ וגישה נהדרת לילדים. השיעורים מתקיימים בסטודיו הקלטות אז מידי פעם הילדים גם מקליטים את העבודה שלהם וזו חוויה נהדרת. בקיצור, מומלץ מאד!

07/12/2021
שתף:
ד
דוב

איתי מורה מדהים. נקודה. בן אדם נדיר עם סבלנות ואכפתיות, מורה מקצועי ומוזיקאי מדהים. מה שמשנה אותו ממורים אחרים, זה העובדה שהוא לא מוזיקאי שבא לחלתר שיעורים מהצד אלא הוא לקח את הוראת המוזיקה כדרך חיים, לדעתי זה מה שמייחד אותו ולכן הוא כל כך טוב. בכלל הסטודיו שלו ברחוב בית הדפוס הוא מקום שפשוט כיף להגיע אליו...

01/01/2021
שתף:
A
Anton

אחרי מספר מורים למוסיקה בעיקר לבס הגעתי לאיתי בכדי ללמוד קלידים/פסנתר. מהר מאוד חלה השתפרות אצלי אחרי שהרבה זמן נתקעתי על בעיות בתפיסה של מוסיקה. מורה מעולה! מבין מה התלמיד רוצה וצריך כדי להשתפר ולהתקדם למקום שהוא רוצה. עם הקושי שלי בלמידה, מצא דרך מאוד יחודית ללמד אותי וללא ספק זה עובד!

28/12/2020
שתף:
י
יעל

אני לומדת עם איתי בזום על תוכנה של עריכת הקלטות וסאונד. איתי מורה מצויין! בעל סבלנות רבה. מסביר באופן נהדר. נעים מאוד ללמוד אצלו.

23/12/2020
שתף:
i
itay

אני לומד עם איתי כבר כמעט מעל חצי שנה והשיעורים היו נחמדים ועשירים! אני מרגיש שאני משתפר הרבה ושאיתי יודע להסביר בצורה מצוינת ואני קולט מהר מאוד מה שהוא ממליץ, ממליץ מאוד!

13/05/2020
שתף:
א
אפרת

איתי מורה מעולה! למדתי איתו שנתיים, השיעורים היו כיפים ונעימים והוא ידע בדיוק איך להתאים את עצמו אלי ולמה שהיה לי חשוב ללמוד. מומלץ בחום!

24/11/2019
שתף:
מ
מעיין

איתי מלמד את בתי בת ה11 כשנה, יש לו גישה מיוחדת לילדים, הוא קשוב מאוד וסבלני ודווקא בגלל זה ההתקדמות מהירה ויסודית, בתי מוסיפה: איתי הוא cool ומורה טוב מאוד ולא קשוח מדי ומלא לדעת כלום בפסנתר עכשיו אני יודעת המון והוא מכיר הרבה מוסיקה שאני אוהבת

21/10/2019
שתף: