מורה פרטי מתן ולנר

מורה פרטי מתן ולנר

בוגר רימון להפקה אלקטרונית מורה לקיובייס, אבלטון לייב, מיקס, הפקה מוזיקלית,סינטזה ועיצוב סאונד, תופים, גיטרה,תקלוט ועוד.

בן 27. מהוד השרון והסביבה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪160
 

קצת עליי

*בעולם הטכנולוגי של היום אפשר ליצור מוזיקה ברמה מקצועית גם מהבית עם ציוד בסיסי מחשב דמיון ויצירתיות * מוזיקה אלקטרונית שולטת היום בעולם ההפקה העכשווי, החל משירי פופ ועד לטראקים בפסטיבלים. *הידע שנלמד במהלך השיעורים יקנה לכם את היכולת ליצור בכל סגנון שתרצו, בין אם זה טכנו, האוס, טראנס, דאבסטפ, פופ ורוק. * נלמד ליצור שיר/טראק מרמת הרעיון לעיבוד ועיצוב הצליל(סינתזה),דרך ההקלטה והמיקס ועד לשלב המאסטרינג. * עבודה צמודה אישית ורסטילית על הצרכים והרצונות של כל תלמיד באופן פרטני. בוגר מסלול להפקה אלקטרונית ברימון יוצא הכוכב הבא שם עלה לחצי הגמר תחת הצמד Velma בו יצר הלחין ניגן הפיק ומיקסס. מתופף וגיטריסט בעל ניסיון רב. ניגן והופיע עם נטע ברזילי,gayla,ועוד.. בנוסף סטודנט למדעי המחשב.

הוספת תגובה

ביקורות

ס
סתיו

למדתי אצלו קיובייס והמשכנו לעוד תחומים נוספים,בעל ניסיון וידע רחב מאוד .. מומלץ מאוד!

18/07/2019
שתף:
o
osant

מתן ללא ספק המורה הכי מקצועי שנתקלתי בו עד היום, בכמה שיעורים בודדים הוא לימד אותי את מה שמורים אחרים לא הצליחו ללמד בעשרות שיעורים. יעיל ומדוייק, ניסיון עשיר בכל תחומי המוזיקה, סבלני. אין לכם מה להמשיך לחפש - מתן זה התשובה שלכם ללימודי מוסיקה אלקטרונית והפקה!

18/07/2019
שתף:
g
gal

רציתי להמליץ ולשבח את המקצועיות וההדרכה המצוינת של מתן, הגעתי אליו חסר ניסיון והוא עשה לי סדר בראש, עזר לי להתמצא וללמוד להשתמש בצורה נכונה בקיובייס בחשיבה על הפקה של מוזיקה ומיקס.

18/03/2019
שתף: