מורה פרטי גיא שני

מורה גיא שני

קודם נשחק ואז נמצא את התשוקה הגדולה ונפתח אותה עם המון אהבה!

בן 26. מהוד השרון. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
(3 ביקורות) 7 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

דמיין לך בית וורוד מוקף צמחים שכולו מוקדש למשחק בכלי הנגינה הכי מיוחדים בעולם, שם אני נמצא - גיא שני. ללמוד אפשר רק באהבה אז השיעור מועבר בצורת משחק שמתאימה את עצמה לתלמיד, נתחיל בלשחק בכלי הנגינה המגוונים בבית (כולל אולפן) ואז ביחד נפתח את הדברים אליו אתהֿ/את מתחבר יותר מכל. . מלמד על: - ביטבוקס (חיקוי מערכת תופים ולמידת מקצבים באמצעות הפה) - אבלטון (הפקת שירים באולפן בייתי). - פיתוח קול בשיטה חדשנית. - ** חליל בשילוב עם ביטבוקס - לדעת לשלב מקצבי תופים עם הפה תוך כדי נגינה על החליל - ברמה גבוהה!! - פנטאם - לדעת לנגן על הכלי עם הצליל הכי קסום בעולם. - קחון וכלי הקשה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ש
שי

גיא מורה מדהים ומיוחד קשה למצוא מורים כשרוניים ומוכשרים כמותו, הוא ילמד באהבה וסבלנות ויביא אתכם לרמות חדשות שלא הכרתם, בזכותו הצלחתי לשפר את יכולות הניגון והיצירה שלי בצורה מאד משמעותית, הוא עזר לי מאד בכמה תחומים, דיג׳ירידו, קחון, הפקה מוזיקלית. תיהיו בטוחים ששיעור איתו זה הרבה מעבר למה שציפיתם, ממליץ בחום רב!

08/01/2020
שתף:
מ
מיכל

גיא מורה מדהים, קשוב לצורכי הילד, מגיע תמיד עם חיוך גדול. הלמידה איתו נעשית בדרך של הנאה ומשחק אבל בהחלט יש למידה. זיו ממש נהנה לעבוד איתו ולשתף לאחר מכן בעשייה שלהם. הוא מחכה לפגישות עם גיא ותמיד יוצא מהן מחוייך. ממליצה מאוד.

08/01/2020
שתף:
מ
מיכל

השיעורים עם גיא מרחיבים את הלב הם בעלי שיטת לימוד מיוחדת ומותאמת בצורה ייחודית לדניאל ומרגש להיראות את דניאל מתרחב ונפתח מחכים כל פעם לשיעור עם גיא

07/01/2020
שתף: