מורה פרטי מאיר יהונתן קופרק

מורה פרטי מאיר יהונתן קופרק

מורה לפיתוח קול, מומחה בטכניקות שירה מתקדמות - עוזר לכם להישמע כמו הגדולים ובדרך למצוא את הקול שלכם.

בן 33. מיהוד.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

בית להפקה מוזיקלית ופיתוח קול: אצלנו תלמדו - איך להוציא את הקול שלכם החוצה ולהישמע בדיוק כפי שאתם רוצים! (וכן, כל אחד יכול לשיר!) *פיתוח קול וטכניקות שירה מודרניות - על-מנת להישמע כמו הגדולים באמת ע"י שיטה חדשנית - (מבלי הצורך לעבור דרך אופרה/מוזיקה קלאסית). *הופעה מול קהל *הכנה לאודישנים/הקלטות. *לימודי הפקה מוזיקלית - סאונד, הפקה, מיקס וקיובייס *השיעורים נערכים באולפן מקצועי, או בזום - ע"פ נוחות התלמיד. *הלימוד מותנה בשיחת היכרות טלפונית לצורך התאמה

ערי לימוד

חוות דעת

ש
שילת

יהונתן מורה מדהים! מקצועי מאוד, אני נהנת מכל שיעור איתו. אני מרגישה שאני מגיעה למטרות שלי והוא מעביר את החומר בצורה כה מובנת! ממליצה בחום!

11/02/2024
שתף:
e
ella

מורה שמביא אותך למטרות שלך! נותן ככ הרבה כלים כדי להגיע לסאונד ולקול הייחודי שלי בדרך הכי מהירה ועם זאת בצורה יסודית ומלמדת. אם אתם רוצים את התוצאות שתמיד חלמתם עליהם זה המורה ללכת אליו!

11/02/2024
שתף:
L
Lior

ממליץ בחום! הגעתי ליהונתן עם קשיים בשירה ובשמירה על הגרון וכמות ואיכות הכלים שקיבלתי מהשיעורים איתו כבר מהשיעור הראשון פשוט הדהימה אותי! יש אצלו את כל מה שתרצו לקבל ממורה לפיתוח קול- ניסיון, הקשבה, דאגה שתגיעו בול לתוצאה שאתם רוצים, והכל באווירה טובה ונעימה ובאולפן מקצועי!

11/02/2024
שתף:
n
nadav

פשוט מצויין ! הרבה יותר ממורה (מי שיגיע אליו יגלה זאת בעצמו) היחידי שהצליח להביא אותי ליכולות ווקלים ומוסיקלים אמיתיים, חדשים ומטורפים. חשבתי שרק בחול יש דברים כאלה והופתעתי לגלות מישהו כמו יהונתן. כל כך מקצועי, כל כך משכיל! פשוט לזכות בלוטו.

11/02/2024
שתף: