מורה פרטי רועי צוק

מורה פרטי רועי צוק

מורה לגיטרה באהבה עם תשוקה גדולה לחינוך וקשר אישי עם התלמיד! מנגן מעל 15 שנים, בעל ניסיון של עשר שנים כמורה לגיטרה

בן 31. מאזור השרון והסביבה. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

אני מוזיקאי יוצר, מנגן מעל 15 שנים, בעל ניסיון של 12 שנים בעבודה עם ילדים ובני נוער ועשר שנים כמורה לגיטרה. בוגר בית ספר רימון למוזיקה בת זממנו במסלול ביצוע גיטרה אני בא עם הרבה אהבה למוזיקה, מחפש להעביר זאת למי שמעוניין. מלמד גיטרה קלאסית, גיטרה אקוסטית וגיטרה חשמלית. מתחילים ומתקדמים בכל הגילאים!

הוספת תגובה

ביקורות

ט
טל

רועי הוא מורה נפלא עם גישה מיוחדת לילדים. הצליח להחדיר בטל תשוקה והתלהבות מחודשים אחר תקופת הפסקה של מספר חודשים. טל מתקדם ומנגן בקצב מהיר. מתאמן הרבה מאוד לקראת השיעורים ומתרגש להציג בפני רועי את השגיו. טל חזר לנגן ולהופיע בהרכב בית הספר והוא מאושר מאוד מכך. רועי מאוד אמין דייקן גמיש ונעים הליכות. ממליצה עליו בחום.

17/04/2019
שתף:
א
אסי

רועי הוא כישרון שיודע להעביר את היכולות שלו לתלמידיו. נעים הליכות תוך זמן קצר רואים ושומעים תוצאות - החזיר לילד שלנו את הביטחון שגם הוא יכול לנגן תענוג

17/04/2019
שתף:
מ
מיכאל

מבקשת להמליץ על רועי. כי...הבן שלי מת עליו כי...הבן שלי נהנה בשיעורים כי...הבן שלי מתרגל לקראת השיעורים ומתרגש ביום השיעור עצמו כי...רועי הוא מורה לחיים ודמות חיובית לבני. וכמעט שכחתי...הוא גם יודע ללמד גיטרה ;) תנסו ולא תתאכזבו.

16/04/2019
שתף:
ס
סטל

שנים שלא ניגנתי גיטרה וחזרתי לנגן יחד עם ביתי. היא מתחילה מאפס ואני מנסה להחיות את הזכרון. רועי לא נרתע מאף אתגר, כולל חפירות במוצרט ושאר בקשות.... סבלנות אינסופית. לא סגור מי חופר יותר ומי נהנה יותר...

16/04/2019
שתף:
ש
שירי

התחלתי ללמוד אצל רועי עם מעט ידע מאוד בסיסי ועם הרבה ספקות בעצמי. רועי מלמד אותי גם לנגן ולהתקדם בדרך כייפית וקשובה וגם להאמין בעצמי! וזה קורה, אני מנגנת! עובר איתי על הדברים כמה שרק צריך עד שאני מבינה עם המון סבלנות, חיוך ועידוד. מסביר בצורה מעולה ופשוטה להבנה. קיבלתי אצל רועי את השילוב בין הידע והמקצועיות לגישה הסבלנית והנעימה שזה מה שחיפשתי במורה ובעיני זו הדרך הכי טובה להתקדם. מומלץ בחום :)

12/03/2019
שתף:
ת
תום

רועי היה המורה הראשון שלי לגיטרה, הוא פתח לי את השער לעולם הנגינה. הגעתי אליו ללא ידע בכלל וחוש קצב חלש, בעזרת תרגילים שהוא נתן לי ושיטות לימוד מעשיות ומהנות הצלחתי להתמיד והיום אני מסוגל לנגן שירים ולהנות מהנגינה. מעבר לכך הוא אחלה בן אדם שלדעתי זה מאוד חשוב לאווירה בשיעורים

09/03/2019
שתף:
D
Dana

רועי הגיע ללמד את הבן שלי גיטרה ודי מהר הוא קידם אותו מאפס ידע ליכולת לנגן רפרטואר די מגוון של שירים . רועי הוא מורה מקצועי, סבלן ונעים הליכות, אני ממליצה עליו בחום.

13/01/2019
שתף:
ש
שירה

התחלתי ללמוד אצל רועי אחרי שתמיד חלמתי ללמוד גיטרה. רועי מלמד מצוין. עובר על הכל ברגוע עד שמבינים ומסביר בצורה מדהימה. מומלץ בחום והכי טוב שיש!!

01/01/2019
שתף:
ה
הדר

רועי מורה מקצועי, נעים הליכות, עם הרבה סבלנות וחיוך. מומלץ!!!

01/01/2019
שתף:
ר
רותם

התחלתי ללמוד אצל רועי לפני חודשיים בערך, התחלתי בלי שום ידע בגיטרה ועם ניסיון די בסיסי במוזיקה. רועי נתן לי את כל היסודות הדרושים לנגינה בכלי החדש והשתמש בחכמה בידע הבסיס שכבר היה לי כדי להאיץ מאוד את ההתקדמות שלנו. חשוב לא פחות - בנאדם מגניב, מוזיקאי בנשמה והופך כל שיעור למשהו לחכות לו במהלך השבוע.

01/01/2019
שתף: