דלג על הניווט
מורה פרטי דוד  טוקטלי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1983
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
מוזיקה לנשמה ולגוף , לשכל וללב . זו הזמנה ללמוד מוזיקה בדרך הכי ישירה , תוך כדי שימוש בגוף ובאינטלקט .
תיאור המורה הפרטי: 
בעל תואר ראשון במוסיקה ועם וותק של 15 שנה בהוראה פרטית ובמסגרות חינוכיות , כולל הדרכת הרכבים . הייתי שותף בכמה הרכבים בכמה סגנונות . התמחתי בג'אז ובשנים האחרונות משתלב בעולם הפופ גם כמבצע וגם כמורה פרטי ומדריך הרכבים . דגש רב על אווירה נעימה ובונה וחיזוק היכולות המוזיקליות אותם לא ניתן לרכוש מקריאת תווים ( למרות שאני מלמד גם קריאת תווים ונותן לנושא חשיבות רבה ) . הלימוד הוא חוויתי ובונה . מלמד בכל הרמות ובכל הגיליאים בדגש על גילאי יסודי חטיבה ותיכון . כמו כן אני מלמד הפקה אלקטרונית , הקלטה של מוזיקה בסביבת עבודה של אבלטון . אני מנגן על עוד כלים רבים ומאפשר לכל תלמיד לחקור ולחוות את עולם המוזיקה דרך כלים נוספים ולא רק דרך הגיטרה .
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אבלטון, גיטרה, גיטרה בס, עיבוד, עריכת מוסיקה, פיתוח שמיעה, קריאת תווים, תאוריה
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה, מודיעין והסביבה, מושבים באזור ירושלים
ערי לימוד: 
בית זית, ירושלים, מודיעין, מבשרת ציון, מעלה אדומים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
הדרכת קבוצות אפשרית בהינתן שיש מספיק שעות בשבוע , אם מדובר באנשים בוגרים מפגש שבועי אחד יספיק .
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר בבית המורה
130 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
21/11/2018, אבי, 46
מעל 10
במילה אחת וואו !!! דוד מקצוען אמיתי,חושב מחוץ לקופסא ומורה מדהים שנותן את כל כולו. הבן שלי למד אצלו במשך שנה ודוד היה גם מנחה ההרכב המוזיקלי שלו.... דוד הרים את ההרכב הזה לרמות אחרות לגמרי! והוציא מהם איכויות וביצועים ברמות אחרות. ממליץ בחום ... אתם לא תתאכזבו. אבי.
5
17/11/2018, סופי, 19
מעל 10
דוד טוקטלי הוא מורה מצוין, מקצועי, מוזיקאי מוכשר שכיף לעבוד איתו. מה שבאמת שיפר את הידע שלי במוזיקה ואת הנגינה שלי זו עבודה מעשית בשילוב עם עבודה על תיאוריה. ממליצה בחום לעבוד עם דוד, זה באמת מהנה ללמוד איתו, הוא משקיע ומחמד הרבה מעבר שזה לא מובן מאליו, הוא מקצועי ואכפת לו מתלמידים. לסיכום הוא מורה מצוין
5
17/11/2018, ליאור, 19
מעל 10
קוראים לי ליאור, ואני רוצה לציין שזכיתי להכיר את דוד טוקטלי! לא מזמן התחלתי ללמוד אצלו גיטרה, וההרכב שלי ואני לומדים תחת הדרכתו של דוד כבר שנתיים. מחזרה לחזרה אנחנו מרגישים בשיפור והתוצאות על הבמה מדברות בפני עצמן. כבר בחזרה הראשונה ראיתי שאני עומדת בפני אדם רציני שיש לו ידע מקצועי ונסיון רחב במוסיקה, שיודע לכבד ולדחוף להצלחה. אני אומר בנאמנות שדוד טוקטלי הוא מורה שיקדם כל מי שיבחר בו!
5
23/10/2018, שי, 19
מעל 10
מורה מדהים, הגעתי אליו אחרי להרכב כמה שנים של נגינה והוא פיתח לי את היכולת המוזיקלית מכל הכיוונים. השיעורים תמיד ברמה גבוהה והוא יודע להתייחס לכל כלי ולשפר אותו בהרכב ובפרט. דוד בעל כשרון למוסיקה ומסוגל ללמד מגוון רחב של עקרונות מוסיקליים, כגון: קצב, האזנה לכלים אחרים, נגינה בהרכב, אלתור ועוד! אמליץ מאוד ללמוד אצל דוד גם כנגן מתחיל וגם כנגן מנוסה.