מאמן אישי אייל דוד

מאמן אישי אייל דוד

מאמן כושר ואומנויות לחימה (אגרוף, אגרוף תאילנדי, קרב מגע), מומחה באימוני חיטוב, כוח, הרזיה, תזונה. בעל ניסיון רב בתחום.

בן 35. מתל אביב -יפו.
 
₪150 לשעה מיקום אחר
₪150

קצת עליי

מומחה באימוני כושר ואומניות לחימה, עיצוב וחיטוב הגוף, הגנה עצמית וכל סוגי אומניות הלחימה המשולבת (אגרוף, אגרוף תאילנדי,MMA), אימוני כושר, כוח, מסה, שיקום ומניעת פציעות, בניית תוכנית לווי ותפריטי תזונה. מומחה באימונים אישיים וקבוצתיים עם מאות מתאמנים מרוצים. אנחנו נבנה תוכנית עבודה מותאמת אישית אשר מבטיחה הגעה לתוצאות. בעל תעודת הצטיינות מאוניברסיטת ת"א באימוני כושר ולחימה. מגוון אפשרויות לבניית תוכנית לווי. מנער ששקל 120 קילו הורדתי 45 קילו ופיתחתי שיטה ייחודית שמביאה לתוצאות מדהימות, שילוב של אומניות לחימה חיטוב, הורדת משקל, וגדילה בשריר ובמסה, יציבות ותזונה נכונה, והכל עד להגעה לתוצאה המובטחת. מוזמנים לקבוע אימון ולהגיע לתוצאות שתמיד חלמתם עליהם ולהתמקצע באימוני לחימה והגנה עצמית.

חוות דעת

א
אליוט

הגעתי לאייל לאחר שנים של הזנחה גופנית וזכיתי במאמן מקצועי, מסור, בעל ידע רב ושיטת אימונים מדהימה שבאמת מצליחה להביא לתוצאות. הוא תמיד נותן לי הרגשה טובה. מהרגע הראשון נוצרה כימיה בינינו. הוא עזר לי לרדת במשקל, לעצב ולחטב את הגוף, והכי חשוב להרגיש טוב עם עצמי ולהיות אדם מלא ביטחון. ממליץ מאוד מאוד על אייל.

31/01/2024
שתף:
א
אלמה

אייל מאמן מדהים הוא עזר לי להיכנס לכושר ולקבל ביטחון עצמי בזכות אימוני ההגנה העצמית לאחר אובדן תחושת הביטחון במרחב הציבורי. לאחר מספר אימונים כבר התחלתי להרגיש את הגוף מתחזק והרגשה של יכולת להגן על עצמי בזכות אימוני האגרוף והלחימה המשולבת. בנוסף התחטבתי מאוד והורדתי במשקל. מעריכה את הידע הקשב והאכפתיות שלך, כמובן שממליצה מאוד!!!

07/11/2023
שתף:
א
אלכסנדר

התחלתי להתאמן אצל אייל לאחר פציעה קשה בברך וניתוח שדרש שיקום במומחיות וחיזוק הגוף וזאת לאחר שניסיתי מספר מאמנים אחרים שלא ידעו כיצד לאמן אותי. אייל מאמן סופר מקצועי שעזר לשקם אותי באופן מוחלט ואף יצאתי מחוזק מהתהליך ובכושר יותר טוב משהייתי לפני הפציעה, לא חלמתי שאחרי הפציעה התחיל לשלב גם אימוני לחימה בנוסף לכושר. אייל באמת מאמן ואדם נדיר אני מחכה כבר לאימונים הבאים ממליץ בחום רב !!!

02/10/2023
שתף:
ג
גוני

מאמן על חלל, עזר לי לעשות שינוי משמעותי בחיים ולהגיע לתוצאות מדהימות, למדתי המון, הורדתי המון במשקל וחזרתי לכושר שלא היה לי הרבה שנים, הכאבים בגוף נעלמו. וכמובן שאין על האגרוף מחכה לכל אימון. ממליצה ברמה הכי גבוה שניתן להמליץ !.

30/08/2023
שתף:
r
rafi

אני מתאמן אצל אייל ארבעה חודשים הורדתי 13 קילו והתחטבתי מאוד. אני מרגיש מעולה גם בגוף וגם בנפש. מעבר לזה שהוא בן אדם מאוד אכפתי נעים וקשוב הוא מאמן מדהים וכל אימון אצלו הוא חוויה חדשה. ממליץ מאוד מאוד.

28/06/2023
שתף:
ה
הילה

אייל מאמן על בעל המון סבלנות ידע ואכפתיות. עזר לי ללמוד הכל על אגרוף תאילנדי ולהיכנס לכושר וכמובן להגיע חטובה לקיץ. האימונים איתו מגוונים ומהנים ומשלבים הכל בחבילה אחת, עובדים על טכניקה חיטוב וכוח והכל בצורה מהנה שמביאה לתוצאות מושלמות. ממליצה מאוד מאוד!

06/06/2023
שתף:
d
dor

ממליץ מאוד על אייל, הוא עזר לי לשקם ולחזק את הגוף וללמד אותי כיצד ליהנות מספורט שוב. השילוב הין אימוני כוח ואומניות לחימה פשוט החזיר לי את הביטחון בעצמי וביכולות שלי מעבר לפן הגופני האימונים שיפרו לי את החיים בכל התחומים. והכי חשוב אשתי מרוצה מהתוצאות :) אייל תודה על הכל, כמובן שממליץ מאוד מאוד.

19/04/2023
שתף:
י
ינון

פשוט מאמן אלוף, עשה לי שינוי בחיים ואני חייב לו הרבה מאוד. החזיר אותי לכושר של גיל 20. תעשו לעצמכם טובה גדולה ותתחילו להתאמן אצל אייל. ממליץ מאוד מאוד.

22/02/2023
שתף:
נ
נבו

מאמן מדהים איכותי וקשוב, עזר לי לחזור ולהנות שוב מספורט ואימונים ולהוריד 14 קילו שעליתי בתקופת הקורנה. האימונים החזירו אותי 20 שנה לתקופה שהייתי צעיר מהיר וחזק. השיטה פשוט אדירה ומשלבת כוח, חיטוב, ואגרוף פשוט כל אימון הוא תענוג. מומלץ מאוד מאוד תודה על הכל.

25/01/2023
שתף:
ש
שון

אייל פשוט מאמן מדהים, האימונים אצלו פשוט מושלמים, כל אימון הוא שונה ומאתגר מחדש, רציתי להוריד 10 קילו ולהזיז קצת את הגוף, עכשיו אני פשוט מכור לאימונים. בזכות אייל עיצבתי את הגוף והגעתי לתוצאות מדהימות, שלא לדבר עם זה שהשילוב של האימונים עם אגרוף פשוט גרמו לי לאהוב ספורט בפעם הראשונה בחיים. הורדתי כבר 12 קילו, אייל עזר לי גם בתזונה, ונכנסתי לכושר והפכתי לאדם בריא ומאושר יותר. מומלץ מאוד מאוד מאוד.

16/12/2022
שתף: