תגובות אחרונות בנושא לימוד ספרדית - מתקדמים

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי ספרדית - מתקדמים.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד ספרדית - מתקדמים.

17/07/2018
ניקול, 20
5
לאורה עזרה לי מאוד השיעורים למדתי הרבה דברים חדשים שלא ידעתי עניין אותי להקשיב לה וללמוד ממנה .
21/06/2018
טל, 30
5
ממליצה בחום על אלווירה, היא מזהה ישר מה הן החוזקות ומה הן החולשות ויודעת בדיוק על מה לעבוד. סבלנית ונעימה ומסבירה בצורה ברורה! מי שגר באזור וחושב ללמוד ספרדית - זה רק אצלה!
30/04/2018
לימור, 34
5
הגעתי לגלוריה דרך חברה מהעבודה, ואני הכי שמחה בעולם. הייתי צריכה לשפר את הספרדית שלי בגלל העבודה שלי ובמעט שיעורים שעשיתי עד כה הספרדית שלי השתפרהה המון, גם הדיבור בפן ההמקצועי והיומיומי. השיטת לימוד שלה מעולה ומקצועית, משתמשת בחומר לימוד עדכני ורלוונטי. ממליצה בחום!
03/01/2018
בן, 25
5
מורה מדהימה מכל הבחינות העיפה לי את הרמה של הספרדית בהרבה יותר ממה שחשבתי. בעלת ידע כללי רחב, מקצועית מאוד, מלמדת בצורה יסודית מאוד ונותנת כלים להתקדמות וללמידה עצמאית. פשוט עושה את הלימות קל נעים ומהנה.
עמדתי בפני אתגר רציני להגיע לרמת פטור בספרדית כדי לקבל את התואר,עם דיסלקציה, עם הפרעות קשב, גרסיאלה ידעה להקשיב ולהכיל ומעל הכל להיות הכי מקצועית שיש כדי שאשיג את הפטור המיוחל. פגשתי מורה שהיא גם חברה,לא הייתי מצליחה לעשות את זה בלעדיה, עברתי כמה מורים פרטיים בספרדית והיא הטובה מכולם! אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהגיד לה תודה ענקית מעומק הלב. בזכותה יש לי תואר
06/10/2016
רימה, 45
5
חוסה הוא מורה מאוד מקצועי. מלמד עם מטודולוגיה מסודרת, מכל האספקטים: דקדוק, יכולת דיבור, אוצר מילים. מעביר שיעורים באוירה נינוחה וכיפית. תוך שנה התחלתי לדבר, לקרוא ולהבין סרטים בספרדית. ממליצה בחום!
01/05/2016
Rami, 69
5
פגשתי את ורוניקה כדי לרענן את הספרדית שלי אחרי שלמדתי לפני שנים. היא התאימה את רמת ונושאי הלימוד למצבי, שמה דגשים על שיפור הנושאים החלשים שלי והתקדמות בשאר. נהניתי מאוד מהלימוד עימה, גישה אישית זורמת שהפכה את השיעורים לפגישות מהנות תוך שימוש בספרדית לנושאי אקטואליה, חוויות שלי ושימושים מעשיים אחרים. ממליץ מאוד ללמוד אצלה
04/01/2016
עדי, 31
5
שמחה שהחלטתי ללמוד עם לאונרדו, לאחר התלבטות רבה באיזו מסגרת ללמוד. לאונרדו הוא מורה מאוד מקצועי! השיעורים עוברים באווירה מאוד נעימה. מכיוון שהוא נולד באורוגווי וחי מספר שנים בספרד, הוא בקיא בהבדלים בין ספרדית של ספרד לספרדית של אמריקה הלטינית, ולכן מתאים לכל תלמיד ולכל מטרה. בנוסף, הוא עובד לפי תכנית מסודרת, מתאים עצמו לרמת התלמיד, ובשילוב הרבה חומרי עזר: ספרים, שירים, סרטונים... ממליצה בחום! :)