מורה פרטית אלוירה  דביר

מורה פרטית אלוירה דביר

מורה לספרדית ילידת דרום אמריקה שמכירה את התרבויות השונות של המדינות דוברות הספרדית.

בת 57. מאזור המרכז. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

מורה פרטית לספרדית בלבד ! ילידת דרום אמריקה שמכירה באמת את השפה והתרבות. שמי אלווירה דביר מורה מקצועית לספרדית מוסמכת על ידי מכון Cervantes בתל אביב . ילידת קולומביה וחיה כבר 28 שנים בישראל. בשיעורים נלמד את השפה ספרדית המדוברת והכתובה תוך הכרת המנהגים והתרבות הלטינית באווירה נעימה . ניתן להתאים את השיעור לכל הרמות והצרכים: לאנשי עסקים , הכנת לנסיעת עבודה , למידה לבחינות הבגרות בספרדית, הכנה לקראת הטיול הגדול או כל מי שרוצה ללמוד ולהכיר את השפה. השיעורים מלווים בחומרי לימוד , דפי תרגול ומצגות. שיעור בבית המורה מתקיים בצורן. שיעורים ON-LINE ב זום.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אור

למדתי במסגרת קורס עם מספר משתתפים. אלוירה ידעה לתת תשומת לב אישית, לחזור על מה שצריך ולהתקדם מבלי להתקע על נושאים. אני מרגיש שיצאתי מהקורס עם בסיס טוב ומקווה להמשיך איתה לספרדית מתקדמת.

04/02/2020
שתף:
צ
צור

היה שיעור מצוין, נשמח שההתקדמות בחומר תהייה פחות מהירה

04/07/2019
שתף:
ג
גילעד

מורה מצויינת. מלמדת ברמה גבוהה, סבלנית ומבינה עניין.

15/05/2019
שתף:
K
Kobi

אלוירה היא מורה מקצועית ומקסימה. היא הכינה אותי למבחן DELE - A2 ע״י בניה של תוכנית לימודים אישית שהתאימה ללוח הזמנים המאתגר שלי. השיעורים התבצעו בצורה פרונטאלית ודרך האינטרנט. אין לי ספק שללא אלוירה לא הייתי מסוגל לעמוד במשימה. אם אתם מתכוננים למבחן בשפה הספרדית או סתם מגלים עניין בשפה, אלוירה תוכל לסייע לכם להציב מטרות ולהשיג אותן.

17/10/2018
שתף:
ט
טל

ממליצה בחום על אלווירה, היא מזהה ישר מה הן החוזקות ומה הן החולשות ויודעת בדיוק על מה לעבוד. סבלנית ונעימה ומסבירה בצורה ברורה! מי שגר באזור וחושב ללמוד ספרדית - זה רק אצלה!

21/06/2018
שתף: