מורה פרטי Diana Chames

מורה פרטית Diana Chames

ילידת בואנוס איירס, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, בעלת נסיון של למעלה מ-30 שנה בלימוד השפה ספרדית, איטלקית ואנגלית.

מתל אביב-יפו. בוגרת בית ספר - בית ספר בחו"ל.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120
 

קצת עליי

לפרטים מלאים כנסו לאתר שלי בלינק הבא או חפשו בגוגל "דיאנה חיבור לשפה שבלב" http://www.dianachames.co.il/ בעלת תשוקה גדולה לבלשנות והיכרות עם תרבות השפה. עובדת בשיטה ייחודית שפיתחתי במהלך השנים. השיטה כוללת שימוש בכלים מגוונים ופרקטיים, המאפשרת לכלל התלמידים ודגש לתלמידים עם לקויות למידה לשפר משמעותית את הישגיהם. מוזמנים לקבל חווית לימודים מותאמת אישית, שתעלים כל מחסום שקיים, בצורה הכי פרקטית וכיפית שניתנת עבורכם. אני יכולה לומר שלימוד טוב מצריך כימיה טובה בין מורה לתלמיד, הכוונה נכונה ולא רק מורה ששולט בחומר אלא גם כזה היודע להעביר אותו. מחכה לשיחה, דיאנה :)

ביקורות

H
Hagit

למדתי עם דיאנה בקבוצת מבוגרים (10 תלמידים)במשך כל השנה. קבוצה של בני גיל הזהב. למרות הקושי דיאנה לימדה בסבלנות, במקצועיות, ברוח טובה והומור תוך שימוש במגוון שיטות, בסובלנות באדיבות ובכבוד. כולנו, שהגענו ללא כל ידע קודם, יצאנו עם ידע בשפה וכולנו מתכוונים להמשיך בשנה הבאה.

31/07/2019
שתף:
ע
עמית

התחלתי ללמוד איטלקית עם דיאנה ללא שום ידע מוקדם בשפה האיטלקית, דיאנה מורה מאוד מקצועית ויסודית, בעלת סבלנות והשקפה מעניינת איך צריכים לגשת וללמוד שפה חדשה. דיאנה מלמדת באופן ברור ומדויק, ויש לה ניסיון רב בלימוד שפות. השיעורים עוברים בצורה נעימה ומרגישים שיפור משיעור לשיעור. מורה מומלצת!

07/07/2019
שתף:
ד
דפנה

דיאנה מורה מבריקה! עוזרת מאד להכנס לתוך השפה, להבין אותה לעומק ולהתחבר אליה. בעלת ידע רחב בתחום ומעבירה את השיעורים בצורה נעימה, מותאמת לצרכים ועם המון סבלנות. מעבר לזה מדובר באישה מקסימה ומיוחדת שזכינו להכיר בשיעורים. מאד מומלץ למי שבאמת רוצה ללמוד ולהבין!

04/07/2019
שתף:
ג
גלית

היה לי ולקבוצה שלמדה איתי עונג גדול ללמוד איטלקית עם דיאנה. מעבר להיותה אישה נפלאה, אינטלגנטית ונעימה, נסיונה המקצועי, סבלנותה וטכניקת הלימוד שלה הפליאו לעשות. בתום עשרה שיעורים פתאם הכל "ישב על מקומו" ומצאנו את עצמנו מנהלים שיח באיטלקית. תענוג צרוף!! תודה דיאנה, מקווה שעוד נמשיך לשלב הבא. בשמי ובשם הקבוצה - ממליצים בחום!

07/08/2018
שתף:
א
אוסקר

אתחיל בזה שמעבר לזה היא מורה מעולה היא אישה נהדרת עם לב גדול , יש לה המון סבלנות ומאוד מקצועית ואינטליגנטית , בעלת ידע רב באיך לפתח שיטות לימוד מתאימות לצורך התלמיד וטיפול בליקויי לימדה , באמת שווה כל שקל . היא מצליחה לציור חווית לימוד נעימה וכייפית , תמיד נותנת מעצמה ודואגת לתלמדים שלה , ממש ממליץ בחום , מאוד קשה למצוא מורים כאלה היום .

17/04/2018
שתף:
ג
גיא

דיאנה מורה מנוסה, מעניינת ואכפתית, שעזרה לי ללמוד ספרדית בצורה הנוחה והמהירה ביותר. התחלתי איתה מהבסיס של הבסיס וכבר אחרי שלושה-ארבעה חודשים הגעתי לרמה בה הרגשתי בנח עם השפה ונהניתי מהדיבור והקריאה.

14/01/2018
שתף:
j
jason

דיאנה מורה מדהימה! יודעת להעביר את השיעור בדרך שמתאמיה לתלמיד ויודעת לחבר את הלימוד לנושאים רלוונטים שמעניינים והופכים את השיעורים לחוויה. ממליץ בחום!

09/01/2018
שתף:
ב
בן

מורה מדהימה מכל הבחינות העיפה לי את הרמה של הספרדית בהרבה יותר ממה שחשבתי. בעלת ידע כללי רחב, מקצועית מאוד, מלמדת בצורה יסודית מאוד ונותנת כלים להתקדמות וללמידה עצמאית. פשוט עושה את הלימות קל נעים ומהנה.

03/01/2018
שתף:
ע
עדי

מורה מעולה. נחמדה :) למדתי אצלה את השפה האיטלקית והיא עזרה לי מאוד כרגע בפירנצה לאחר שלמדתי היטב את השפה .. ממולץ מאוד!!

26/05/2017
שתף:
ע
עמוס

שלום אני לומד עם דיאנה כבר מעל לשנה. התחלתי ללמוד איתה מכיוון שרציתי ללמוד את השפה הספרדית. בעזרת דיאנה למדתי את הדקדוק וגם איך לדבר. דיאנה מעבירה את החומר הנלמד בדרכים חוויתיות ויצירתיות שבזכותן ניתן להבין את השפה בצורה הטובה ביותר. לסיום הייתי רוצה לומר שדיאנה העניקה לי ידע נרחב ואני ממליץ עליה בחום רב.

20/05/2017
שתף: