מורה פרטי נטלי קאלדאס

מורה פרטית נטלי קאלדאס

Hola ללמוד בכיף, ביעילות ובנוחות, עד לשליטה בספרדית. שמי נטלי, עולה חדשה מקולומביה, מורה ומחנכת בספרדית. שנתחיל?

בת 33. מחולון - בת ים. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

Hola ללמוד בכיף, ביעילות ובנוחות, עד לשליטה בספרדית. שמי נטלי, עולה חדשה מקולומביה, שולטת במגוון שפות אנגלית, ספרדית, פורטוגזית ועברית. מלמדת ספרדית בכל הרמות- למתחילים ומתקדמים, בצורה מקצועית ובאווירה נעימה. ברשותי תואר ביחסים בינלאומיים. כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מיטל

אני לומדת אצל נטלי 7 וחצי חודשים. כשהגעתי אליה כבר היה לי בסיס לא רע בכלל. נטלי ידעה מה אני צריכה והכינה את החומר כדי שאוכל להתקדם במהירות. אני יכולה להגיד לכם שבכל שיעור למדתי דברים חדשים שקידמו אותי וחיזקו את הספרדית שלי- בקריאה, בכתיבה וכמובן גם בדיבור. נטלי סובלנית מאוד ונותנת ביטחון ומוטיבציה להמשיך ללמוד ולהתמיד בשיעורי הבית. בהחלט ההחלטה הטובה ביותר שלקחתי . ממליצה בחום!

28/04/2019
שתף:
נ
נעמה

ממליצה מאוד על נטלי! פשוט מקסימה ומלמדת בצורה מעניינת וכייפית. השיעור באווירה טובה וקלילה ומתאים לכל הרמות :)

23/04/2019
שתף:
י
יוסי

היי, שמי יוסי בין 17 ולומד בבית הספר הצרפתי. הגעתי לנטלי בסוף השנה על מנת להתכונן למבחן הכללי בשפה הספרדית. אני יכול לספר שהגעתי עם בסיס די טוב ורציתי לדעת יותר. נטלי העבירה את החומר בשיעור בצורה מעניינת ובצורה שגרמה לי לקלוט את השפה בצורה מהירה וקלה יותר, לקחתי כמה שיטות כדי לזכור מילים חדשות. ממליץ למי שרוצה להעמיק בחומר.

01/08/2018
שתף:
ג
גליה

לפני הטיול שלי לספרד החלטתי ללמוד ספרדית. איך שקראתי את המודעה של נטלי החלטתי ללמוד רק איתה. היא מלמדת בצורה קלילה ויעילה, הייתי בטוחה שיהיה לי קשה ללמוד שפה נוספת, אבל נטלי עשתה את השיעורים כל כך מעניינים וברורים שלא הייתי צריכה בשיעורים נוספים. אין ספק שהלמידה איתה שיפרה את חווית הטיול לחלוטין והשיגה את המטרה. ממליצה בחום.

30/07/2018
שתף: