דלג על הניווט

מורה פרטית נטלי קאלדאס

מורה פרטית נטלי קאלדאס
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1987
אזור מגורים: 
חולון - בת ים
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
Hola ללמוד בכיף, ביעילות ובנוחות, עד לשליטה בספרדית. שמי נטלי, עולה חדשה מקולומביה, מורה ומחנכת בספרדית. שנתחיל?
תיאור המורה הפרטי: 
Hola ללמוד בכיף, ביעילות ובנוחות, עד לשליטה בספרדית. שמי נטלי, עולה חדשה מקולומביה, שולטת במגוון שפות אנגלית, ספרדית, פורטוגזית ועברית. מלמדת ספרדית בכל הרמות- למתחילים ומתקדמים, בצורה מקצועית ובאווירה נעימה. ברשותי תואר ביחסים בינלאומיים. כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לספרדית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
חולון - בת ים, ראשל"צ והסביבה, תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, מושבים במרכז
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, אזור
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מניסיוני, יש שוני בהכנת שיעור פרטי לבין הדרכות בקבוצות. ההכנה והעברת הדרכה קבוצתית דורשת חומרים אותנטיים ויצירתיים ביחס לגודל הקבוצה והבנת הדינמיקה שבא בכדי ללמד בצורה אפקטיבית ויעילה. נסו אותי :)
מחירון מורה פרטי
90 - בבית התלמיד
תגובות: 
5
28/04/2019, מיטל, 41
מעל 10
אני לומדת אצל נטלי 7 וחצי חודשים. כשהגעתי אליה כבר היה לי בסיס לא רע בכלל. נטלי ידעה מה אני צריכה והכינה את החומר כדי שאוכל להתקדם במהירות. אני יכולה להגיד לכם שבכל שיעור למדתי דברים חדשים שקידמו אותי וחיזקו את הספרדית שלי- בקריאה, בכתיבה וכמובן גם בדיבור. נטלי סובלנית מאוד ונותנת ביטחון ומוטיבציה להמשיך ללמוד ולהתמיד בשיעורי הבית. בהחלט ההחלטה הטובה ביותר שלקחתי . ממליצה בחום!
5
23/04/2019, נעמה
5
ממליצה מאוד על נטלי! פשוט מקסימה ומלמדת בצורה מעניינת וכייפית. השיעור באווירה טובה וקלילה ומתאים לכל הרמות :)
5
01/08/2018, יוסי, 19
6
היי, שמי יוסי בין 17 ולומד בבית הספר הצרפתי. הגעתי לנטלי בסוף השנה על מנת להתכונן למבחן הכללי בשפה הספרדית. אני יכול לספר שהגעתי עם בסיס די טוב ורציתי לדעת יותר. נטלי העבירה את החומר בשיעור בצורה מעניינת ובצורה שגרמה לי לקלוט את השפה בצורה מהירה וקלה יותר, לקחתי כמה שיטות כדי לזכור מילים חדשות. ממליץ למי שרוצה להעמיק בחומר.
5
30/07/2018, גליה, 32
9
לפני הטיול שלי לספרד החלטתי ללמוד ספרדית. איך שקראתי את המודעה של נטלי החלטתי ללמוד רק איתה. היא מלמדת בצורה קלילה ויעילה, הייתי בטוחה שיהיה לי קשה ללמוד שפה נוספת, אבל נטלי עשתה את השיעורים כל כך מעניינים וברורים שלא הייתי צריכה בשיעורים נוספים. אין ספק שהלמידה איתה שיפרה את חווית הטיול לחלוטין והשיגה את המטרה. ממליצה בחום.