מורה פרטית גלוריה סטיבל

מורה פרטית גלוריה סטיבל

לכל מי שרוצה ללמוד לצורך העשרה ושיפור השפה. לימוד באווירה נעימה עבור כל הרמות והגילאים! גם באינטרנט

מהוד השרון והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪100 לשעה בבית המורה
₪100

קצת עליי

אני גלוריה, נולדתי בארגנטינה והיום גרה עם המשפחה שלי בהוד השרון. אני מעבירה שיעורים בבית שלי (יש לי כיתה מיוחדת) או באינטרנט (ZOOM, FACETIME, WATHSAPP) . יש לי תואר ראשון ושני בהנדסת אגרונומית, ויש לי גם MBA מאוניברסיטת בואנוס איירס. הספרדית היא השפת אם שלי, ואני גם דוברת אנגלית ועברית. במקצועי אני מלמדת ספרדית בשיעורים פרטיים ומרצה באונ' הפתוחה שיעורים בספרדית וקורסים לחברות ולקבוצות. במקביל, אני מקנה שיעורים לאנשי מקצוע מתחומים שונים שרוצים להתקדם בעבודה או לעשות עסקים באמריקה הלטינית וספרד. אני מלמדת באהבה גדולה והמון סבלנות, לתלמידים מכל הגילאים וכל הרמות. החומרי לימוד שאני משתמשת בשיעורים, מובילים באיכות, בחדשנות ועדכניים ביותר, ונמצאים בין הטובים בעולם. https://www.gloriastivel.com

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

כ
כפיר

המורה מספר 1 בארץ! נחמדה, מקצועית - יש לה חומרי לימוד לכל רמה.

02/06/2020
שתף:
ז
זהר

מורה מעולה סבלנית. סביבת לימוד נעימה. מתאימה את עצמה לרמה שלך. מומלץ מאוד מאוד

02/06/2020
שתף:
ז
זהר

מורה מעולה סבלנית. סביבת לימוד נעימה. מתאימה את עצמה לרמה שלך. מומלץ מאוד מאוד

02/06/2020
שתף:
h
hoshea

מורה מדהימה, שיעור איתה מרגיש יותר כמו בילוי בספרדית מאשר סתם שיעור. מדייקת ומתאימה את שיטת הלימוד לפי צרכי התלמיד, ויודעת לקדם כל תלמיד לפי צרכו. איו עליה!

02/06/2020
שתף:
ב
בן

Excelente profesora de castellano! Disfruto de cada clase y aprendo muchas cosas nuevas. Cada minuto esta bien aprovechado. מורה מדהימה לספרדית! אני נהנה מכל שיעור ולומד המון דברים חדשים. כל דקה היא מנוצלת היטב במהלך השיעור.

10/03/2020
שתף:
י
יעקוב

לומד כמה שנים ספרדית .למדתי אצל מורות שונות והטובה מכולן היא גלוריה סטיבל.יש כמה דברים שמייחדים אותה כמורה. חומר הלימוד מאוד מגוון,שפה ודקדוק,שירה,פוליטיקה ספרות וכו.היא מקפידה שהשיעור יתנהל בספרדית.. גלוריה גם ניחנה בחוש הומור והאוירה בשיעור מאוד טובה. דבר נוסף שמייחד אותה זה שהיא מאוד קשובה לתלמיד, אם זה לגבי חומר הלימוד או לקצב השיעור, היא כל פעם מוודאת שהדברים הובנו. אני מצפה כל שבוע לשיעור

06/11/2019
שתף:
ר
רון

אחד המורות המקסימות וחכמות ביותר שהיה לי! שיעורים שלא מרגישים את הזמן ולומדים המון. שמגיע פירגון פשוט מגיעה לגלוריה על הלימדה המדהימה שלה!

15/09/2019
שתף:
D
David

גלוריה סטיבל (Gloria Stivel) מורה מדהימה לספרדית. הייתי צריך לקחת קורס שפה זרה בלימודי M.A ואני שמח שלמדתי אצלה. כמורה מקצועי לשפה אחרת (אנגלית), אני מאד מעריך את הסדר והמקצועיות שלה ביחד עם היחס הנעים שהיא יודעת לתת לתלמידים. היא מסודרת ויודעת ללמד את הכיתה במיקצועיות, בצורה מעניינת ועם חוש הומור. ברור לי ששיעורים פרטיים בספרדית אקח רק אצל גלוריה!! ממליץ בחום בפרטי או דרך האוניברסיטה הפתוחה.

15/09/2019
שתף:
ע
עופר

גלוריה מורה נחמדה מעניינת ומקצועית!

15/09/2019
שתף:
י
יעל

גלוריה מורה שרוצה מטד שתלמידיה יצליחו ולא חוסכת בהסברים ודוגמאות עד שיבינו. השיעורים עם גלוריה היו מעניינים ומהנים. מורה מקסימה חביבה עם המון אנרגיה חיובית. השיעורים זרמו בכיף.

16/07/2019
שתף: