מורה פרטי לאונרדו דניאל

מורה פרטי לאונרדו דניאל

מורה למבוגרים מעל גיל 25. לשעבר מורה בברליץ.12 שנים בחברות היי-טק. דאגה לכל תלמיד.תכנית מותאמת אישית.

בן 50. מראשון לציון. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪230 לשעה בבית התלמיד
₪160 לשעה בבית המורה
₪160-230

קצת עליי

שיעורים אונליין מהבית אחד על אחד או בקבוצה! מרצה בינלאומי. תשוקה לעזור לתלמידים שלי לדבר את השפה ולא משנה מה. .מרצה בברליץ לשעבר. ספרדית ואנגלית שפת אם, ניסיון בחברות בינלאומיות באירופה,מרצה באוניברסיטה.יש לי מחויבות להשגת המטרות התלמיד. עזרה בהכנת עבודות. מומחה לעמידה מול קהל באנגלית וספרדית, העברת מצגות ופרזנטציות. הכנה למבחני אמיר ואמירם, אנגלית עסקית. הכנה לראיונות עבודה באנגלית וספרדית. תכנית אישית לכל תלמיד בהתאם לצרכיו. תרגום עבודות תכני לימוד מתקדמים שכוללים: קבצי שמע ווידאו, חומרים מודפסים, תרגילי מחשב. הקלטה של כל שיעור ושליחת ההקלטה לתלמיד לחזרה בבית. מורה לספרדית ואנגלית בברליץ. השיעורים למבוגרים בלבד (אחרי גיל צבא). ראו תגובות ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי

הוספת תגובה

ביקורות

T
Tomer

אני לומד אצל לאונרדו כבר מספר חודשים ומרגיש שיפור רב ביכולות האנגלית שלי . לאונרדו מורה מקצועי ואדיב . הוא בונה תוכנית לימודים מסודרת ומייצר מעקב תהליך הלמידה לטובת שיפור אולטימטיבי בלמידת השפה. ממליץ בחום!!!

07/04/2020
שתף:
י
יורם

אני רואה חשבון שמטפל בחברות בינלאומיות ורציתי לשפר את האנגלית העסקית שלי. לאונרדו מורה מקצועי מאוד ובעל ידע נרחב שמשקיע מאוד. הוא מכין את החומרים מראש לכל שיעור ומעביר את הנושאים בצורה מאוד מעניינת ומקורית. תמיד מוכן מראש לכל נושא. ממליץ מאוד !

31/10/2019
שתף:
S
Shahar

הי רציתי לשפר את רמת האנגלית המדוברת שלי. לאונרדו הוא מורה מצוין, עם ידע רחב ועמוק, מדבר אנגלית ברמת שפת האם, עובד עם תוכנת עבודה מסודרת שבה יש מעקב אחר שלבי ההתקדמות והכנה מסודרת לשיעור. בעזרת השיעורים שלו, הכוללים תרגול השפה, דיבור, לימוד אוצר מילים, דקדוק, זמנים, שמיעת אנגלית , אני רואה שיפור משמעותי ברמת האנגלית שלי וביטחון, ללא ספק המורה משקיע בעבודה שלו באווירה חיובית וכיפית.

28/10/2019
שתף:
א
איתי

לאונרדו מורה קשוב ומקצועי . מגיע תמיד מוכן לשעור ומעביר אותו בצורה עניינית . ממליץ מאוד

27/10/2019
שתף:
ע
עידן

לאונרדו היה קשוב מאוד לצרכים שלי. חיזק משמעותית את האנגלית שלי. השיעורים באווירה סבבה ובכלל הוא אדם מקסים. ממליץ מאוד.

24/10/2019
שתף:
מ
מרק

לקחתי אצל לאונרדו שיעורים בספרדית וכבר אחרי 7-8 שיעורים הרגשתי שאני מתחיל להבין את השפה ואפילו לדבר. הסיבה לכך היא כי לאונרדו מתמקד בדיבור של השפה! מומלץ מאד מאד. שיעורים מעניינים ומאתגרים.

19/08/2019
שתף:
נ
נטלי

הגעתי ללאונרדו, כי רציתי לשפר את רמת האנגלית המדוברת שלי. לאונרדו הוא מורה מצויין, מדבר אנגלית ברמת שפת האם, עובד עם תוכנית עבודה מסודרת שבה יש מעקב אחר שלבי ההתקדמות. בעזרת השיעורים שלו, הכוללים תרגול השפה, דיבור, לימוד אוצר מילים, דקדוק, זמנים, שמיעת אנגלית ומיומנויות נוספות, אני מרגישה שיפור משמעותי ברמת האנגלית שלי ומאוד שמחה, שלומדת אצל מורה שמשקיע בעבודה שלו!

24/04/2019
שתף:
א
אריק

יכולות ההוראה של לאונרדו גבוהות, קיימת חשיבה מקיפה על מנת לסייע בלמידה בצורה מותאמת לצרכים.

01/04/2019
שתף:
ע
עומר

לאונרדו דניאל מעביר את השיעורים בצורה יעילה ומעניינת. מרגישים שיפור גדול כבר לאחר מספר שיעורים. השיעורים מועברים בצורה כיפית ומקורית

31/03/2019
שתף:
י
ירון

לאונרדו מורה מצוין והשיעורים הועברו במקצועיות רבה ובעניין גדול. לאונרדו בעל ידע נרחב והשיעורים עמו מעניינים ביותר. השיעור מתוכנן היטב ומותאם באופן מדויק לצרכים המקצועיים שביקשתי. לאונרדו שיפר משמעותית את יכולת הביטוי שלי בעל פה ובכתב. השיעורים היו ברמה של ברליץ ואף יותר מכך. ממליץ בחום!!

14/11/2018
שתף: