מורה פרטי לאונרדו דניאל

מורה לאונרדו דניאל

3 חודשים ותדבר את השפה! מורה בינלאומי. לשעבר מרצה בברליץ, 15 שנה בחברות הייטק, חווית למידה מותאמת אישית לכל תלמיד. התקשר

בן 49. מראשל"צ והסביבה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

לימוד אחד על אחד ובקבוצה. אנגלית וספרדית בכל הרמות! מרצה בינלאומי מחבר הספר "Mastering Change" בעל תואר שני. מלמד מבוגרים בלבד. מרצה בברליץ לשעבר. ספרדית ואנגלית ברמת שפת אם, ניסיון בחברות בינלאומיות באירופה,מרצה באוניברסיטה. מחויבות להשגת המטרות התלמיד. עזרה בהכנת עבודות. מומחה להנחיה לעמידה מול קהל באנגלית וספרדית, העברת מצגות ופרזנטציות. הכנה למבחני אמיר ואמירם, אנגלית עסקית. הכנה לראיונות עבודה באנגלית וספרדית. תכנית אישית לכל תלמיד בהתאם לצרכיו. תכני לימוד מתקדמים שכוללים: קבצי שמע ווידאו, חומרים מודפסים, תרגילי מחשב. הקלטה של כל שיעור ושליחת ההקלטה לתלמיד לחזרה בבית. מורה לספרדית ואנגלית בברליץ. השיעורים למבוגרים בלבד (אחרי גיל צבא). ראו תגובות ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי

ביקורות

מ
מרק

לקחתי אצל לאונרדו שיעורים בספרדית וכבר אחרי 7-8 שיעורים הרגשתי שאני מתחיל להבין את השפה ואפילו לדבר. הסיבה לכך היא כי לאונרדו מתמקד בדיבור של השפה! מומלץ מאד מאד. שיעורים מעניינים ומאתגרים.

19/08/2019
שתף:
נ
נטלי

הגעתי ללאונרדו, כי רציתי לשפר את רמת האנגלית המדוברת שלי. לאונרדו הוא מורה מצויין, מדבר אנגלית ברמת שפת האם, עובד עם תוכנית עבודה מסודרת שבה יש מעקב אחר שלבי ההתקדמות. בעזרת השיעורים שלו, הכוללים תרגול השפה, דיבור, לימוד אוצר מילים, דקדוק, זמנים, שמיעת אנגלית ומיומנויות נוספות, אני מרגישה שיפור משמעותי ברמת האנגלית שלי ומאוד שמחה, שלומדת אצל מורה שמשקיע בעבודה שלו!

24/04/2019
שתף:
א
אריק

יכולות ההוראה של לאונרדו גבוהות, קיימת חשיבה מקיפה על מנת לסייע בלמידה בצורה מותאמת לצרכים.

01/04/2019
שתף:
ע
עומר

לאונרדו דניאל מעביר את השיעורים בצורה יעילה ומעניינת. מרגישים שיפור גדול כבר לאחר מספר שיעורים. השיעורים מועברים בצורה כיפית ומקורית

31/03/2019
שתף:
י
ירון

לאונרדו מורה מצוין והשיעורים הועברו במקצועיות רבה ובעניין גדול. לאונרדו בעל ידע נרחב והשיעורים עמו מעניינים ביותר. השיעור מתוכנן היטב ומותאם באופן מדויק לצרכים המקצועיים שביקשתי. לאונרדו שיפר משמעותית את יכולת הביטוי שלי בעל פה ובכתב. השיעורים היו ברמה של ברליץ ואף יותר מכך. ממליץ בחום!!

14/11/2018
שתף:
י
יפית

אני לומדת אצל לאונרדו כבר תקופה ארוכה, וחייבת להגיד כי השיעורים איתו מעשירים, מעניינים ובאווירה חיובית וכיפית! הוא דואג לשמור על הריכוז והעניין שלי לאורך כל השיעור. ומתאים אליי באופן אישי את צורת הלמידה ואתה הקצב . ממליצה בחום!!!!!!

18/07/2018
שתף:
E
El estudiante

אני לומד כבר מספר שיעורים עם דניאל, חייב לציין שהוא מורה מדהים ואני ממליץ עליו בחום!

28/06/2018
שתף:
ת
תום

הגעתי ללאונרדו לעשרה מפגשים שכל אחד מהם היה יותר חוויתי ומלמד מקודמו. לאונרדו מורה נפלא, בעל ידע עשיר בשפה האנגלית ובתחומים רבים נוספים! מעבר לכך היחס האישי, האיכפתיות והסבלנות הן ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף לכל מורגש שכל שיעור תוכנן בקפידה לפני, כל החומר הגיע עלי מסוכם ומודפס לפי התוכנית שלאונרדו בנה ואני מרוצה מכך מאוד! מדובר במורה רציני ומקצועי ביותר וחשוב מכל אדם טוב וישר. ממליץ בחום מירבי!

25/04/2018
שתף:
א
אשר

התחלתי ללמוד אצל לאונרדו בזכות ההמלצות שרשמו באתר ,כל ההמלצות שקראתי לפני שהגעתי לללמוד אצל לאונרדו הם מאוד נכונות כיום שאני לומד אני מבין כמה שהוא מורהה מצויין,סבלני ויודע להעביר את החומר בצורה מובנת , בשיעור הראשון אצלו לא ידעתי להוציא מילה אחת באנגלית וכיום מעל 10 שיעורים אני משתפר מאוד ,אני ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד אנגלית להגיע ללמוד אצל לאונרדו ותראו אחרי כמה שיעורים שיפור משמעותי .

19/02/2018
שתף:
י
יאיר

אחר ניסיונות שלא עלו יפה עם מספר מורים הגעתי ללאונרדו דרך שיטוט באינטרנט, החלטה שהתבררה כנכונה ביותר.פתאום אנגלית זה לא סינית בשבילי.. צורת ההגשה של החומר הנלמד, והסדר בשלבים מפשטים את הלמידה, והלימוד הופך לחוויה. ממליץ בחום !!

16/02/2018
שתף: