מורה פרטית ספיר  אלמוג

מורה פרטית ספיר אלמוג

"ההנאה האצילית ביותר היא האושר שבלהבין." לאונרדו דה וינצ'י

בת 33. מהוד השרון והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - אריאל.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪165 לשעה בבית המורה
₪150-165

קצת עליי

נסיון בהוראה פרטית של 14 שנים ומרצה אוניברסיטאית כשנתיים. פיתחתי שיטת לימוד חדשנית, שתעזור לכם להבין את החומר, להצליח לבצע מטלות: שיעורי בית, הגשת עבודות, לצלוח בקלות את המבחנים ואף לאהוב ולהתחבר ללימודים עצמם (גם אם חשבתם שלא). שיטת הלימוד שלי כוללת: - לימוד פרטני אחד לאחד- או קבוצתי. - קבלת הקלטה של השיעור ללא תשלום נוסף (כדי שתוכלו לחזור עליו בבית שוב). - קבלת סיכומים מפורטים - קבלת מאגרי חומר ומבחנים משנים קודמות - לסטודנטים. - קבלת דפי נוסחאות מותאמים אישית. - קבלת דפי תרגול נוספים עם פתרונות. - העלאת רמת הריכוז והרבה סובלנות - התחייבות להבנה מלאה של החומר! אני מעבירה שיעורים לכל שכבות הגילאים, בתחומים המפורטים.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ה
ה

ה

20/12/2017
שתף:
ר
רחלי

את ספיר פגשנו לפני שנתיים והיא חוללה מהפכה ביכולת הבנת החומר הלימודי אצל בני. ספיר מקצועית, אדיבה ויוצרת קשר נהדר. כל זה תומך מאד בהעברת החומר הנלמד. לספיר ידע רחב בנושאים שונים והרבה סבלנות.

10/11/2017
שתף:
ע
עינב

את ספיר הכרתי דרך אתר אינטרנט לאחר שהייתי זקוקה לעזרה באלקטרוניקה ואנגלית. כבר מהמפגש הראשון היה נהדר והרגשתי עם הזמן שאני משתפרת בזכות השיעורים שלה. למדתי עם ספיר כשנתיים, ובמהלכן התכוננו אף לפסיכומטרי ביחד ועליתי מ3 יחידות ל4 יחידות במתמטיקה- דרך ארוכה שעליה עבדנו קשה בעזרת הרבה תרגול והרבה רצון. ספיר מהווה דוגמה אישית ,נעימת הליכות מסבירה באופן בהיר ומעודדת הצלחת תלמידיה

03/11/2017
שתף:
ג
גלעד

אני מאוד אוהב אותה

03/11/2017
שתף:
א
אורלי

אין אין אין על ספיר. מלאת סבלנות, מסבירה, מסכמת, מעודדת, מכוונת. משקיעה מעצמה בשעות לא מקובלות, מחוברת לתלמיד, לבית הספר ולהורים. ליוותה את הבן הבכור כל שנות התיכון ועכשיו עברה לבת הצעירה ועוברת איתה מהיסודי לחטיבה. כל מילה מיותרת. שווה מאוד

03/11/2017
שתף:
ל
ליטל

מורה סבלנית, אשר מסבירה בצורה ברורה ומפתחת ביטחון בקשר לחומר הנלמד. הלימדה שלי השתפרה, והרצון ללמוד ולהבין עלה.

03/11/2017
שתף:
א
אופיר

ספיר מורה מצויינת עם הרבה סבלנות. עזרה לי מאוד וקידמה אותי לציונים גבוהים! ממליצה !!

03/11/2017
שתף:
י
יעל

עזרה לי מאוד! אחרי מספר שיעורים בלבד הבנתי את החומר וקיבלתי גם ציונים טובים במבחנים. השיעורים כללו תרגול והסבר, ועל כל שאלה היה מענה ברור ומובן. תודה!

03/11/2017
שתף: