דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד עוד

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי עוד.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד עוד.

יש לדוד המון ידע והבנה עמוקה של מוסיקה ערבית. לומדים קטעים מסורתיים ובאמצעותם הוא שם דגש על הבנה כוללנית יותר של המוסיקה - פיתוח שמיעה, זיהוי מקאמים, הבנת אופי המקאם ואיך להשתמש בו, איך "מקשטים" ומתי נכון להכניס קישוט. כמובן שעובדים גם על טכניקה, קצב וטיים. הלימוד הוא באוירה חברית, סבלנית ונעימה מאוד, ויחד עם זאת יש ציפייה ממך להשקיע בשיעורי בית שמקבלים כל שיעור. אני מאוד ממליץ על דוד, מורה תותח.
07/03/2019
5
אלמוג, 28
יניב נגן מדהים!! מוכשר מאוד, קשוב וסובלני. מכיר היטב ובקיא בסולמות ומקאמים. אני שמח מאוד שהתחלתי לעבוד איתו וממליץ עליו בחום!!!
22/01/2019
5
אילון, 22
אני לומד אצל אבישי במשך שנה וחצי, ואין מה לומר פשוט מורה מקצועי וברמה גבוה, שלא שוכח גם להעביר את החוויה שבנגינה ואת הכיף שיש במוזיקה, אנשים לא מאמינים שאני מנגנן רק שנה וחצי, בקצב התקדמות מהיר כזה, שכבר ביקשו ממני להקליט את העוד לכמה שירים. בהחלט מורה נהדר.
18/12/2018
מורה מעולה, הגעתי אליו ללא כל רקע במוזיקה עם העוד שלי ולאט לאט ובסבלנות הוא לימד (ועדיין מלמד) אותי את התורה. הכל בצורה מסודרת ומדוקדקת ובתקשורת בנינו, יש לו המון ידע ועם זאת אני מרגיש שהחקירה היא משותפת. אני מאוד נהנה מהדרך והלמידה איתו וממליץ לכם מכל הלב.
26/09/2018
אבשלום מורה מקסים נגן ומורה מקצועי וותיק בעל ניסיון רב אפשר ללמוד ממנו הרבה אני לומד איתו כבר קרוב ל6 שנים בן אדם רגוע וסבלני ומורה לחיים בנוסף הגעתי אליו דרך אתר האינטרנט אני ממליץ עליו בחום אחד המורים הטובים בארץ
31/05/2018
5
Yehuda Yosef, 20
Even though i only had a brief time with Lior , he is for sure the best vocal trainer I've ever met and i truly cant recommenced his skill enough thank you for the excellent and professional lessons
20/09/2017
מורה מדהימה! מקצועית מאוד!! ועם גישה מאוד נעימה ומותאמת לילדים קטנים וגם למבוגרים
17/08/2017
עבדתי עם איתי כשהייתי חלק מהרכב. ברור שיש לו המון המון ידע במוזיקה - והרבה סבלנות להסביר הכל. חווית העבודה איתו הייתה בגובה העיניים, אבל ללא הזנחת הפן התיאורטי והמקצועי יותר. הוא יודע על מה הוא מדבר - ומוכן להעביר את הידע הזה הלאה! נתן לכל חברי ההרכב תחושה של עשייה ושל התקדמות.
30/04/2017
מדובר במורה עם ידע וניסיון מוזיקלי מטורף ועם יכולת להעביר את הידע והניסיון שלו לתלמיד בצורה ברורה קלילה ונעימה . למדתי אצל יהויריב תקופה ארוכה מאוד והוא קידם אותי לרמות שאני לא יודע אם עם מורה אחר הייתי מגיע לאיפה שהגעתי . אני מודה ליהויריב מאוד וממליץ עליו בחום!!!
22/01/2017
מורה מדהים! השיעורים מועברים במקצועיות ובהנאה. יונתן מחזיק בכישרון להבין את נקודות החוזק והחולשה של התלמיד ולקדמו בהתאם לכך. הלימוד באווירה טובה ומקנה לתלמיד המון יכולות איתם יוכל להמשיך הלאה במוסיקה. ברמה האישית, התחלתי ללמוד אצל יונתן כמעט מאפס והגעתי לרמה מאוד גבוהה לאחר הלימוד איתו. ממליץ בחום!!
26/12/2016
5
גילי, 46
רן מורה מצוין, לימד את בני במשך כ3 שנים נגינה בעוד. בשנים אלו בני התקדם עד מאד, פיתח יכולות טכניות ושמיעה מוזיקלית, ונהנה מאד מהשיעורים ומהחיבור לרן. לרן יש גישה מאד נעימה לילדים, הוא מלמד בגובה העיניים, ויודע לטפח את המוטיבציה להצלחה והתמדה, כל זאת תוך שמירה על ההנאה מהמוסיקה והנגינה. אני ממליצה בחום על רן ובטוחה שכל תלמיד/ה שלו יהנו, ילמדו ויתפתחו. רן הוא מורה רציני ומחויב מאד לתלמיד ולמוסיקה.
06/10/2016
במשך יותר משנה ערן מלווה אותי בלימוד על גיטרה ועוד.. הוא אחד האנשים המוכשרים שהכרתי ובעל ידע נרחב מאוד במוסיקה על כל הרבדים שלה. כמו כן, הנסיון שלו בהדרכה/הוראה בתחום באה לידי ביטוי דיי מהר בשיפור שלי על כלי הנגינה. ממליץ לכם חברים.. הייתי אצל כמה מורים, עד שלא נתקלתי בערן סלע, לא ראיתי התקדמות אמיתית. וחוץ מהמקום המקצועי, הוא אחלה בן אדם.
10/03/2016