מורה פרטי מאור קרקו

מורה פרטי מאור קרקו

הניגון כבר בנו,אנחנו רק לומדים להקשיב לו- שעור ראשון ניסיון חינם:)

בן 33. מתל אביב -יפו.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

אני מאור:) מלחין, מורה לגיטרה, עוד וקמנצ'ה. מאמין בשילוב עולמות, מזרח ומערב, ישן וחדש. למדתי אצל מיטב המורים - בת שבע רובינשטיין (בעלת שם עולמי בפיתוח שמיעה!) שי חן (תורת הג'אז והאילתור) יוסי סאסי (אורפנד לנד) צדוק פריד המלחין של תזמורת קול ישראל בערבית. בעל ניסיון של שנים בהוראות מוסיקה לנוער ומבוגרים. מומחה בבצוע לעוד וקמנצ'ה - בדגש על סמעאיי, פיוטים, לונגות, קריאת תווים ,קצב, תיאוריה. כמו כן מלמד ביצוע גיטרה ,תיאורה, אילתור, הלחנה, הרמוניה וטכניקה. השיעור נע בין הבנה מוסיקלית חוויתית- ומאידך הקפדה על טכניקה נכונה, קצב, פיתוח שמיעה, תווים. השיעורים מתקיימים במרכז תל אביב, חניה במקום. שיעור ראשון ניסיון חינם:)

חוות דעת

א
אליה

מאור מורה מקצועי ובן אדם שהוא זהב! הוא ממש חי את המוזיקה, בעל ידע רחב, מנגן על כמה כלים, מורה מקצועי מאוד. מעביר את החומר בצורה ברורה וחוויתית. מאור מאוד מסור לתלמידים שלו וחשוב לו מאוד שיצליחו! זמין בעבורם תמיד ונותן את הנשמה! והכל בסבלנות ובאהבה רבה, מומלץ מאוד!!!

22/02/2022
שתף:
ת
תומר

מורה מקצועי, התחלתי ללמוד אצלו לפני כחודשיים. עזר לי בבחירת הכלי נגינה, עובד איתי ביסדיות על הבסיס. חשוב לו שהתלמיד יתפתח וילמד לבסוף לנגן בכוחות עצמו, יחס כמו של מאור לא מוצאים אצל מורים אחרים.. נותן את הנשמה על התלמיד תוך מקצועיות וידע מאוד נרחב. ממליץ בחום!

07/12/2021
שתף:
L
Liad

התחלתי ללמוד אצל מאור על עוד עם 0 ידע במוזיקה. מאור טרח ואף המליץ בעצמו ללמד אותי הכל מהתחלה, בסבלנות רבה העשיר אותי בידע מוזיקלי למדתי במהירות את כל התוים את כל הבסיס של הבסיס של המוזיקה אני ממש שמח שבחרתי בו, ממש נדיב שואל ומתעניין, מלוה אותי לאורך כל הדרך ממש, ועם ידע עצום במוזיקה ובעוד מגוון רחב של כלי נגינה. אישית אני ממליץ בחום אני חושב שהיה לי ממש מזל שזה המורה הראשון שנפלתי עליו.

09/10/2021
שתף:
נ
נועם

מורה מדהים , עם ידע רחב מאוד וסבלנות אין קץ . תמיד נותן את הנשמה לתלמידים 24/7 , בחור זהב . ממליץ בחום !

05/10/2021
שתף:
י
ירון

מאור לימד אותי לנגן על עוד. הוא מורה מעולה, יודע להעביר את החומר בצורה ברורה ונעימה. למדתי ממנו המון וגם מאוד נהניתי בכל שיעור. ממליץ בחום.

04/10/2021
שתף:
נ
נתנאל

מורה מקצוען, חי את המוזיקה, אוהב להשקיע בתלמידים, רואה בכך משימה אישית שלו

05/07/2021
שתף:
ע
עידו

מאור מורה מצוין קשוב חרוץ וסבלני מעודד ותומך גם ברגעים קשים תמיד מחדיר מוטיבציה להמשך הדרך

05/07/2021
שתף:
א
אורי

מאור מורה מעולה ובעל ידע נרחב בעולם המוזיקלי, כל תלמיד אצלו זה "פרויקט" והוא לא מוותר על אף תלמיד. וואלה אני מאוד נהנה ללמוד אצלו

04/07/2021
שתף:
א
אברהם

מורה מקצועי מאד, בעל כישורי הסברה ןהעברת חומר מדהימים . נהנתי מכל רגע . למדתי וצמחתי מהשיעורים . ממליץ בחום

04/07/2021
שתף:
A
Avi

התחלתי ללמוד נגינה על עוד עם מאור לפני מספר חודשים. הוא בחור צעיר עם המון ידע על מוסיקה מהרבה היבטים תיאורטיים ומעשיים. הלמידה איתו היא מעשירה , נינוחה, חברית ולא מתחשבנת . הוא איש צנוע , נעים הליכות , מקצוען , מלווה את התלמיד גם מחוץ לשיעורים בהתעניינות , העברת סרטוני נגינה ואפילו דאג לי לכלי חליפי כאשר שלי נכנס לתיקון כך שאיתו השיעור לא נגמר בתום השיעור. זו גישה שלא פוגשים אצל מורים פרטיים.

19/02/2021
שתף: