מורה פרטי יונתן זנגי

מורה פרטי יונתן זנגי

יוצר ומפיק מוסיקה אלקטרונית מלמד באולפן הקלטות : הפקה ועיצוב סאונד | מיקס וקיובייס | הלחנה | אווירה כיפית עם המון סבלנות

בן 26. ממודיעין והסביבה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

קורסים אישיים ללימוד מוסיקה מתקדמת: קורס קיובייס, לימודי הפקה, לימודי הפקת מוסיקה אלקטרונית וקורס עיצוב סאונד, מיקס ומאסטרינג. השיעורים מתקיימים באווירה אינטימית ובליווי אישי - הדרכה אחד על אחד תוך התאמת תכנית הלימודים לצרכי התלמיד מטרותיו והיעדים אותם הוא מבקש להשיג. הקורסים מועברים באולפן מאובזר במודיעין עם מתן דגש חזק על מקצוענות ואיכות, יחס אישי וליווי גם לאחר שעות הלימודים, השיעורים עצמם מהווים תחליף אמיתי ללמידה בכיתות הצפופות של המוסדות הגדולים בארץ והמדריך הוא מפיק ואיש סאונד פעיל עם ניסיון עשיר בתחום ההפקה והסאונד. למי מתאים הקורס? הקורס מתאים ליוצרים מתחילים עם מעט ניסיון​ אך גם ליוצרים מנוסים יותר המעוניינים לשדרג את רמת השליטה שלהם בתחום ולהרחיב את המיומנויות בהפקות.

הוספת תגובה

ביקורות

י
יוני

הגעתי לשיעור הראשון מתוך רצון להיכנס אל תוך עולם יצירה והפקה, באתי עם ידע קודם ואין ספק שהרגשתי התקדמות אדירה משיעור לשיעור, בזכות השיעורים התחלתי להבין דברים שלא הובנו לי קודם לכן. בין עם מדריכים באינטרנט וכו׳ . ההבדל הוא משמעותי לדעתי מכיוון שאצל יונתן יש את הסובלנות לקליטת החומר, ההסבר המקצועי והחזרה על החומר שעזרה לי כל כך לזכור ולשלוט בחומר. מקצועי ביותר, אין סוף המלצות.

24/06/2018
שתף:
ל
לירז

הגעתי ללמוד אצל יונתן מתוך אהבה בסיסית למוסיקה האלקטרונית וקיבלתי ממנו כלים מקצועיים וידע רחב, יש בסטודיו אווירה טובה, יש לו דיבור בגובה העיניים, הוא סבלני וכיף להיות בחברתו. מומלץ ביותר, גם אם אומר זה להגיע מרחוק. שווה כל רגע.

24/06/2018
שתף:
ט
טל

את יונתן הכרתי דרך אתר אנטרנטי לפני כמעט שנתיים וכבר אז היו הרבה המלצות עליו בתור מורה. חוץ מזה שהוא יוצר ומפיק ענק בתחומו הוא גם מורה נהדר. אני הגעתי אליו עם ידע הכי בסיסי שיש ועם הרבה בלאגן בראש, לא ידעתי איך לגשת ולהתחיל פרויקט והוא עזר לי לעשות סדר בבלאגן התקדם איתי שלב שלב בקצב שלי עם יחס אישי וחם. אין ספק שאני ממליץ מאוד עליו בתור מורה ליוצרים מתחילים, אחרי הרבה שיעורים השתפרתי ב180 מעלות!

24/06/2018
שתף: