מורה פרטי דוד כהן נחמיה

מורה פרטי דוד כהן נחמיה

מורה מקצועי ומנוסה לעוד, הבנה מעמיקה במקאם, מוזיקה ערבית, טורקית ופיוטים.

בן 34. מתל אביב-יפו. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130
 

קצת עליי

גדלתי בבית ממוצא חלאבי-מצרי, עם פיוטים ושירת הבקשות בכל שבת. למדתי מוזיקה ערבית, טורקית ומקאם, אצל גדולי המוזיקאים בארץ ובחו׳ל כגון יורדל טוקג׳אן, מוראט איידמיר ואיבגניוס וולגריס- גדולי המוזיקאים הטורקיים היום. מלמד פיוטים בבתי ספר ומעביר סדנאות פיוט לקבוצות בכל רחבי הארץ. מנגן ב׳תזמורת חיבה׳- תזמורת ליצירה ישראלית מזרחית אומנותית בניהולו של אלעד גבאי. מלמד את תורת המקאם לעומק, מוזיקה ערבית, מוזיקה טורקית, מוזיקה אתנית ופיוטים.

תחומי לימוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ל
ליאן

השיעורים עם דויד הם מאוד מהנים והזמן טס איתו. התחלתי ללמודדת אצלו בלי לדעת את הדברים הבסיסיים במוזיקה. היום אחרי שנה של שיעורים מהנים עם המורה אני כבר יודעת לנגן הרבה קטעים ולעולם לא חשבתי שאני אצליח להגיע לרמה הזאת. הוא מורה מאוד סבלני ואין לו בעיה להסביר שוב ושוב עד שאני אקלוט את מה שהוא מסביר. פשוט אין עליו ממליצה בחום!!!!

03/11/2019
שתף:
א
אור

מורה מצויין מסביר מעולה עם סבלנות מרובה עובד איתך על פיתוח השמיעה בצורה מקצועית ביותר ועל הנגינה בעוד

03/11/2019
שתף:
י
יאיר

הגעתי לדוד אחרי שהתגלגלתי אצל כמה מורים דוד מהר מאד קלט איפה אני עומד ומה הטעם המוזקלי שלי ופיתח אותי בהתאם לכיוון שרציתי בשונה ממורים אחרים שמלמדים לפי דפוס מוזקלי מסויים דוד מורה תותח עם המון נסיון ומקצועיות מוזקלית..וידע אדיר בכל נושא המקאם והגשת הנגינה. בעל נחת רוח וסבלנות רבה!

09/03/2019
שתף:
ע
עמית

יש לדוד המון ידע והבנה עמוקה של מוסיקה ערבית. לומדים קטעים מסורתיים ובאמצעותם הוא שם דגש על הבנה כוללנית יותר של המוסיקה - פיתוח שמיעה, זיהוי מקאמים, הבנת אופי המקאם ואיך להשתמש בו, איך "מקשטים" ומתי נכון להכניס קישוט. כמובן שעובדים גם על טכניקה, קצב וטיים. הלימוד הוא באוירה חברית, סבלנית ונעימה מאוד, ויחד עם זאת יש ציפייה ממך להשקיע בשיעורי בית שמקבלים כל שיעור. אני מאוד ממליץ על דוד, מורה תותח.

07/03/2019
שתף: