תגובות אחרונות בנושא לימוד פסיכוטכני באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי פסיכוטכני דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד פסיכוטכני אונליין.

מורה פרטית טובה קרקאואר
07/04/21
דוד, 22
5
טובה עזרה לי בהרבה מאוד מקצועות בעבר, אם אני מסתבך עם מקצוע שהיא מלמדת אני הולך ישר אליה. היא מלמדת באופן ברור וחד יש לה הרבה סבלנות איתי. היא גם מבינה את הקשיים הספציפיים שיש לי שאני לא מבין משהו, ויכולה להתייחס מייד לנקודה הבעייתית. מורה ממש טובה.
מורה פרטי רותם וינגרט
06/03/21
נויה
5
רותם מאוד טוב ומקצועי, הוא מעביר את השיעור באווירה טובה וכיפית!
מורה פרטי אלעד גולדברג
29/12/20
רינת
5
אלעד לימד את הבן שלי למבחן מעבר לריאלי בחיפה. מורה מצוין, קשוב, מסור והכי חשוב סבלני. הבן שלי אמר שאלעד אחלה מורה והלואי וכל המורים היו כמותו
רועי מורה מעולה ומקצועי עם גישה טובה והרבה סבלנות. מעביר את החומר בצורה מובנת, ברורה ונעימה מאוד. ממליצה בחום רב!!!
מורה פרטי שלום  בדל
23/04/20
אורלי, 52
5
בחור סובלני ורגוע. מלמד את הבן שלי אנגלית ומתמטיקה, קשוב לצרכיו ומעביר את החומר בצורה נעימה ויסודית. מומלץ בחום.
מורה פרטי דורון  זרצקי
07/04/20
Nitzan
5
דורון היה המורה הפרטי שלי כאשר ניגשתי למבחן הפסיכוטכני של נציבות שירות המדינה. הגעתי עם חששות רבים מכיוון שהמקצוע שלי אינו מערב מתמטיקה (אני משפטנית) ולא הייתה לי מאז הפסיכומטרי נגיעה לתחום הכמותי. למעשה, אפשר להגיד שכמעט ולא זכרתי כלל את החומר. היום, אני אחרי קבלת הציונים של הפסיכוטכני, ובאופן מפתיע הציון שלי בחלק הכמותי הוא הגבוה ביותר (מה שהרים לי את הציון בכללי), וזאת רק בזכות דורון. דורון היה סבלני תמיד, הצליח למצוא שיטות לפתרון שיתאימו לי ולא התייאש גם שלא הצלחתי להבין. יתרה מזאת, היה חשוב לדורון להסביר לי את החומר אפילו כשלא נפגשנו, וזאת באמצעות הטלפון, כאשר חשתי שאני לא בטוחה בנושא מסוים. דורון תמיד השרה לי אווירה שאני יכולה, שאני יודעת את החומר והקושי היחיד שלי הוא המנטלי. בזכותו, עברתי לשלב הבא של המכרז של נציבות שירות המדינה, והצלחתי לשבור מחסום מנטלי שהיה קיים אצלי אחרי שנים. מי שרוצה להצליח במבחן הפסיכוטכני, צריך לקחת את דורון כמורה הפרטי שלו. הצלחה מובטחת (ובענק).
מורה פרטי אורון לאור
02/02/20
מזי
5
אחד המורים המקסימים שפגשתי, ממליצה עליו מאוד, קשוב, איכפתי, סבלני, לא רק מורה לפסיכומטרי גם מורה לחיים, מלמד בשיטה שונה, מלמד לחשוב ולא לפחד מהמבחן, מומלץ מאוד לא תתאכזבו!!!!
מורה פרטי אמיר כהן
04/01/20
אורי, 27
5
זן נדיר של אישיות ומורה! מורה קשוב, סבלני, תכליתי וחכם בצורה יוצאת דופן :) אמיר מורה מכיל, גמיש ומדויק, הוא לימד אותי בהשקעה ובמסירות אל עבר המבחן הנחשק הידוע בכינויו "פסיכומטרי". ארבע שנים עברו וההערכה שלי נותרה כפי שהייתה אי שם בעבר, בשיעורים שזכורים לי כמותאמים ורגישים לי כאורי, ובאופן מפתיע ואף כמעט בלתי אפשרי - אפילו היה כיף ומצחיק! אשכרה אשכרה. אז מה אני באה לומר כאן? בגדול, להירשם ללימודים כלשהם רק בשביל להגיע אליו נשמע לי די לגיטימי. ובקטן, לכל הסטודנטים/ תלמידים/ קורבנות-פסיכומטרי/ סקרנים/ ילדים/ מבוגרים/ קצת מכל דבר - אני ממליצה על אמיר מכל הלב והמחשבה
מורה פרטית גל זיני
25/04/19
ישי, 25
5
פניתי לגל כשהבנתי שלהבדיל משאר חלקי המבחן, אני לא מצליח להתכונן לחיבור בכוחות עצמי. גל הצביעה על טעויות תוכניות חוזרות וסייע לי להבין איך נראה טיעון מוצלח. אני מאוד מרוצה מהשיעורים איתה.
מורה פרטי אליהוא נבון
23/02/19
אפרת, 46
5
 לא האמנתי שבשני מפגשים אצליח לקלות משהו בתחום שאין לי חיבור איליו כלל, להפתעתי בזכות הסובלנות והשיטה המיוחדת של אליהוא קרא פלא הצלחתי להבין וליישם את השיטות והתכניקות שלמדתי מאליהוא והצלחתי לעבור את מבדקי הקצונה בציון מאוד גבוהה מעל המצופה ... תודה אליהוא וכמובן ממליצה בחום לכל המעוניין זה המורה שאתו תצלחו.
מורה פרטי איתי ניניו
09/12/18
Guy, 26
5
מורה פצצה . . . מפנה מהזמן הפרטי שלו בשביל להתפנות לתלמידים גם אחרי השיעור כדי לבדוק חיבורים או לענות על שאלות, מתעניין בהתקדמות של כל אחד, ועובד בשיתוף פעולה עם התלמיד כשזה נוגע לאיך ייראה השיעור ואיזה חומר יתורגל - גישה הפוכה מ- "אני המורה אז זה מה שיהיה." ממליץ בחום
מורה פרטי גדי לביוד
25/05/18
Snir, 27
5
מלמד בצורה טובה מאוד.
מורה פרטית זוהר  אסולין
04/02/18
מיכל, 34
5
מורה אלופה! את זוהר הכרתי דרך פרסום לשיעורים פרטיים,המון ידע וחכמה ועם הרבה סבלנות. מלמדת ומסבירה בהיר ובקלות. כל שיעור הספקתי המון חומר. ממליצה לכל החברים לנסות ולראות..
מורה פרטי אורן פז
27/12/16
שחר, 22
5
המורה אורן היה מאוד קשוב, מוכן לכל שאלה. אני בטוח שאם הוא יגש שוב לפסיכומטרי הוא יוצא יותר מבפען הקודמת שניגש. קשה למצוא מורה טוב לפסיכומטרי שלא מדריך בקורס של אחת החברות לכך. אורן הוא אחד מאלו שקשה למצוא!