מורה פרטי איתי ניניו

מורה אונליין איתי ניניו

בעל שבע שנות נסיון הוראת פסיכומטרי. מכין לבחינה הפסיכומטרית ולבגרות במתמטיקה. מומחה לשיעורי אונליין.

בן 29. מאזור ירושלים. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(62 חוות דעת) 512 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪270 לשעה

קצת עליי

ברשותי ניסיון רב בהוראת פסיכומטרי ומתמטיקה הן מול כיתה והן בשיעורים פרטיים, חי ונושם את התחום. מאמין בהשגת תוצאות. סבלני,מכיר את הבחינה על בוריה,קשוב,תומך והכי חשוב - גורם לתלמיד להגיע לציון המקסימלי. עובד בתחום הוראת הפסיכומטרי והמתמטיקה משנת 2015, בעל נסיון של כחמש שנים במכון מוכר מאוד, הספקתי ללמד מעל לאלף תלמידים בכיתות ומעל ל150 תלמידים באופן פרטי. בעל ניסיון עם תלמידים הניגשים פעם ראשונה לבחינה הפסיכומטרית, תיכוניסטים, תלמידי מפע"ם וניגשים חוזרים העומדים על ציון גבוה ורוצים להגיע לציון הנדרש לקבלה לרפואה. בעל נסיון רב בהגשה לבגרויות במתמטיקה. עושה ניסים בהכנה לבחינה לנציבות שירות המדינה (נשמ)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

r
rahav

מעולה

29/03/2022
שתף:
ש
שרונה

מעולה

24/03/2022
שתף:
ש
שלם

איתי מורה מעולה, מעביר את השיעור בכיף ובבהירות.

23/03/2022
שתף:
D
Dana

היה מעולה

09/03/2022
שתף:
L
Liav

נעזרתי באיתי בחודש האחרון לפני הבחינה הפסיכומטרית על מנת לשפר את הישגיי בתחום המילולי ובכתיבת החיבור. איתי סיפק לי טיפים ושיטות רבות בנוגע לניהול הזמן בפרק וכיצד לגשת לשאלות השונות. מעבר לכך, איתי היה סבלני וענה לי על שאלות רבות גם מעבר לשעות השיעור, בפירוט רב והכל על מנת שאצליח ככל שניתן בבחינה עצמה.

06/12/2021
שתף:
M
Mayan

איתי מורה קשוב,מסביר את החומר בצורה מעולה בתקופת זמן קצרה הספיק לעבור על נושאים רבים ולחזק את החלקים הבעייתיים, בהחלט הרגשתי שהיה שיפור משמעותי ממליצה בחום :)

05/12/2021
שתף:
N
Noam

קשוב, סבלני, חד ויודע ללמד מצוין את כל הניואנסים הכי חשובים למבחן. איתי לימד אותי כעשרה שיעורים 1 על 1. הרגשתי שאני משתפר משיעור לשיעור ושאני מבין לעומק את הטעויות שאני עושה ולומד את הדרכים לפתור אותן. רמה אחרת של למידה, ממליץ לכל מי שלומד פרטי או לכל התלמידים המכונים שבוודאות לא יודעים מה זה באמת יחס אישי וירידה לפרטים

04/12/2021
שתף:
ג
גלעד

מורה מעולה, מוציא את המיטב מהתלמיד ונותן מעטפת שלמה להכנה אידיאלית למבחן

20/10/2021
שתף:
צ
צביה

כבר המון זמן שאני מנסה למצוא לבת שלי מורה טוב לחשבון, הבת שלי סובלת מדיסלקציה והופכת מספרים, יום לפני הבגרות הפנימית של הבת שלי ( שלוש יחידות ) , היא אומרת לי אמא אני לא הולכת אני לא יודעת כלום, אמרתי לה מה את רוצה שנעשה , חיפשנו באינטרנט מורה שיכול ללמד אותה עכשיו בזום, נתקלנו באתר הזה, הוא היה הכי יקר אז עברנו לבאים אחריו, אף אחד לא היה זמין, חזרנו אליו דיברתי איתו הסברתי לו את הסיפור, הוא אמר לי נכון אני יקר אבל אני מבטיח לך את המבחן מחר היא עוברת שילמתי לו 750 שח על 3 שעות עד היא כבר לא יכלה יותר, ואמרתי לעצמי 750 שקל שהלכו לפח … אבל זהו שלא! הייתי בשוק היא קיבלה 91 במבחן , שלאורך כל השנה הציונים שלה נעו בין 50 לבין 60+ ובבגרות היא הוציא 91 ואת כל זה לזכותו, אז שצריך לפרגן אני מפרגנת ! תודה רבה מכל הלב!

16/06/2021
שתף:
נ
נועה

מורה באמת נהדר - מאוד סבלני, מסביר מצוין בכל הנושאים, בעיקר לפרק הכמותי, וקשוב לתלמיד לא רק ברמה הלימודים אלא גם ברמה האישית. באתי לגשת לבחינה בלוז צפוף ותנאים לא סימפטיים ואיתי ממש בא לקראתי - היה מוכן להתגמש, לימד בקצב שלי ושם דגש שאני אבין מה אני עושה. היה זמין גם במידה והייתי צריכה עזרה עם שיעורי הבית ותמיד שמר על אווירה קלילה וטובה בזמן השיעורים. אני ממליצה בחום.

20/05/2021
שתף: