מורה פרטי איתי ניניו

מורה אונליין איתי ניניו

בעל שבע שנות נסיון הוראת פסיכומטרי. מכין לבחינה הפסיכומטרית ולבגרות במתמטיקה. מומחה לשיעורי אונליין.

בן 28. מאזור ירושלים. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(54 חוות דעת) 278 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪270 לשעה

קצת עליי

ברשותי ניסיון רב בהוראת פסיכומטרי ומתמטיקה הן מול כיתה והן בשיעורים פרטיים, חי ונושם את התחום. מאמין בהשגת תוצאות. סבלני,מכיר את הבחינה על בוריה,קשוב,תומך והכי חשוב - גורם לתלמיד להגיע לציון המקסימלי. עובד בתחום הוראת הפסיכומטרי והמתמטיקה משנת 2014, לימדתי עשרות כיתות ומאות תלמידים. בעל ניסיון עם תלמידים הניגשים פעם ראשונה לבחינה הפסיכומטרית, תיכוניסטים, תלמידי מפע"ם וניגשים חוזרים העומדים על ציון גבוה ורוצים להגיע לציון הנדרש לקבלה לרפואה. בעל ניסיון רב בהגשת תלמידים לבגרות במתמטיקה. מצליח להעביר את החומר בנועם ובאופן פשוט, לא משנה כמה מתמטיקה לא באה לך בטוב - אין תלמיד שלא אצליח להביא אותו להצלחה. עושה ניסים בהכנה לבחינה לנציבות שירות המדינה (נשמ) עובד עם קבלות כחוק

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

צ
צביה

כבר המון זמן שאני מנסה למצוא לבת שלי מורה טוב לחשבון, הבת שלי סובלת מדיסלקציה והופכת מספרים, יום לפני הבגרות הפנימית של הבת שלי ( שלוש יחידות ) , היא אומרת לי אמא אני לא הולכת אני לא יודעת כלום, אמרתי לה מה את רוצה שנעשה , חיפשנו באינטרנט מורה שיכול ללמד אותה עכשיו בזום, נתקלנו באתר הזה, הוא היה הכי יקר אז עברנו לבאים אחריו, אף אחד לא היה זמין, חזרנו אליו דיברתי איתו הסברתי לו את הסיפור, הוא אמר לי נכון אני יקר אבל אני מבטיח לך את המבחן מחר היא עוברת שילמתי לו 750 שח על 3 שעות עד היא כבר לא יכלה יותר, ואמרתי לעצמי 750 שקל שהלכו לפח … אבל זהו שלא! הייתי בשוק היא קיבלה 91 במבחן , שלאורך כל השנה הציונים שלה נעו בין 50 לבין 60+ ובבגרות היא הוציא 91 ואת כל זה לזכותו, אז שצריך לפרגן אני מפרגנת ! תודה רבה מכל הלב!

16/06/2021
שתף:
נ
נועה

מעולה

20/05/2021
שתף:
ע
עדי

מעולה

29/04/2021
שתף:
מ
מאיר

מעולה

26/04/2021
שתף:
ג
גלעד

איתי הוא מורה מאוד מנוסה ורואים את זה בשיעור, עוד מהשיעור הראשון היה ברור לי שאני בידיים טובות

22/04/2021
שתף:
ח
חיוש

מורה מצוין שחושב רק על הצלחת התלמיד יחס חם ואשי לכל תלמיד אם הרבה סבלנות והקשבה ממליצה בחום

26/03/2021
שתף:
ה
הדר

מלמד מעולה, נותן טכניקות פתירה טובות ומכין למבחן בצורה מספקת וטובה.

25/03/2021
שתף:
י
יערה

מורה מצוין וסבלני עזר לי מאד בלמידה לפסיכומטרי .לאחר 3 מועדים של חוסר הצלחה הצלחתי ללמוד ולהשקיע! איתי נותן מעצמו מעל ומעבר ורוצה בהצלחת התלמיד ! ממליצה מאד!!!

24/03/2021
שתף:
ל
ליטל

הגעתי לאיתי דרך האתר אחרי שניגשתי כבר לבחינה בפעם הראשונה. כשביקשתי ממנו לעבור על נושא מסוים, הוא עבר איתי על הנושא עד שהבנתי אותו. איתי היה קשוב וסבלני ביותר. גם כשהיו מעט קשיים, הוא ידע איך להגיב ולמצוא את הדרך להסביר בצורה שמתאימה לי.

24/03/2021
שתף:
T
Tovia

מורה ברמה הכי גבוהה שיש. סבלני , מקצועי , נותן יחס אישי ותמיד זמין לתלמידים שלו לכל דבר. מורה שמצליח להוציא את הגרסה הכי טובה של עצמך ולממש את כל הפוטנציאל הקיים בכדי להגיע לציון הרצוי ואף יותר מזה . ממליצה בחום !!!

24/03/2021
שתף: