מורה פרטי איתי ניניו

מורה אונליין איתי ניניו

בעל שמונה שנות נסיון הוראת פסיכומטרי. מכין לבחינה הפסיכומטרית ולבגרות במתמטיקה. מומחה לשיעורי אונליין.

בן 31. מאזור ירושלים. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(82 חוות דעת) 857 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪330 לשעה

קצת עליי

ברשותי ניסיון רב בהוראת פסיכומטרי ומתמטיקה הן מול כיתה והן בשיעורים פרטיים, חי ונושם את התחום. בונה לו"ז ומסגרת אישית לתלמיד. מאמין בהשגת תוצאות. סבלני,מכיר את הבחינה על בוריה,קשוב,תומך והכי חשוב - גורם לתלמיד להגיע לציון המקסימלי. עובד בתחום הוראת הפסיכומטרי והמתמטיקה משנת 2015, בעל נסיון של כחמש שנים במכון מוכר מאוד, הספקתי ללמד מעל לאלף תלמידים בכיתות ומעל ל150 תלמידים באופן פרטי. בעל ניסיון עם תלמידים הניגשים פעם ראשונה לבחינה הפסיכומטרית, תיכוניסטים, תלמידי מפע"ם וניגשים חוזרים העומדים על ציון גבוה ורוצים להגיע לציון הנדרש לקבלה לרפואה. בעל נסיון רב בהגשה לבגרויות במתמטיקה. עושה ניסים בהכנה לבחינה לנציבות שירות המדינה (נשמ)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ח
חוסאם

איתי מורה מצוין שישר מציין מה הבעיות מה לעשות ואיך. לא צריך לנחש מה לעשות איתו והוא תמיד פנוי לכל שאלה

18/04/2024
שתף:
D
Dvir

מורה מצויין, קשוח ולא מוותר. הצלחתי לשנות גישה ולהרגיש מתלמיד חלש לתלמיד חזק , תמיד זמין לשאלות. ממליץ ממש

17/04/2024
שתף:
J
Jamie

תקופתי עם איתי הביאה לי הרבה ביטחון למבחן, שהיה לי נחוץ במיוחד כי לא התכוננתי הרבה. איתי הוא מורה נחמד מאוד, שיודע לזהות בקלות את הבעיות של תלמיד ועזר לי לטפל בהם בצורה מיטבית בזמן קצר מאוד. ממליץ מאוד, שווה את הכסף.

17/04/2024
שתף:
ק
קרן

לימד באופן כיף וקל

28/01/2024
שתף:
E
Edi

השיעור התנהל מצוין, גם מעבר לזמן השיעור איתי ישב איתי על בניית לוז למידה לכל השבוע

20/01/2024
שתף:
D
Dana

ממליצה בחום על איתי, מורה קשוב ומקצועי יודע לעזור בנקודות החלשות של התלמיד ולשפר אותו לציונים גבוהים. השיעורים נעשים באופן ממוקד ובהתאם למטרת התלמיד, הגעתי לאיתי עם מטרה לשפר את הפרק הכמותי ובעזרת הטיפים שלו שיפרתי את הציון כולו ואת הפרק הכמותי בפרט.

15/01/2024
שתף:
ת
תומר

מורה מקצועי ביותר, מומלץ לכל מי שלומד לפסיכומטרי, גם אם אתם אחריי כמה וכמה מועדים וגם אם אתם תלמידים חדשים שלא יודעים מה זה המבחן הזה. השיעורים נעשים באופן מאוד מסודר, איתי יודע לעבוד על החומר בצורה נקודתית ואפקטיבית כך שמצליחים להגיע להרבה נושאים בשיעור אחד. אני למדתי עם איתי לפסיכומטרי הרביעי שלי, הרגשתי בדיוק את הנקודות שפספסתי במועדים הקודמים צפות בעזרת לימודיו. ממליץ בחום.

19/09/2023
שתף:
נ
נועה

בעקבות הליווי של איתי לפסיכומטרי , ניגשתי עם ביטחון והאמנתי ביכולות שלי. איתי בחור מאוד רציני מאוד אמפטי , הוא נתן לי המון כלים להתמודדות עם תרגילים וכלים להתמודדות עם לחץ . אין שיעור שבו לא יצאתי עם תובנות חדשות ועם שיטות חדשות לפתרון .

18/09/2023
שתף:
Y
Yael

השיעורים היו איתו נפלאים הוא עזר לי באמת בכל מה שאני צריכה נתן לי טיפים במיוחד בפרק בכמותי. השיעורים היו מאוד קלילים ולא עמוסים במיוחד

18/09/2023
שתף:
ש
שי

איתי ליווה אותי לבחינה פסיכוטכנית לנציבות שירות המדינה. איתי הוא מורה רציני ומנוסה שמכיר את מבחני המיון השונים, הרגיע אותי והכין אותי מצוין. כמו שהוא לימד -בדיוק ככה היה!

06/06/2023
שתף: