לימוד פסיכומטרי - פרק אנגלית אונליין באינטרנט, בלי לצאת מהבית, עם המורים האיכותיים ביותר!

מאגר מורים פרטיים מנוסים לפסיכומטרי - פרק אנגלית. לכל המורים שמלמדים דרך המחשב יש פרופיל מפורט עם המלצות.

אז איך בעצם זה עובד?

 
  1. בוחרים את המורה שמתאים לכם מתוך רשימת המורים המצויינים שלנו.
  2. מזמינים שיעור אונליין במועד שהכי נוח לכם.
  3. המורה יחזור אליכם כדי להבין לעומק את הנושאים שבהם אתם צריכים עזרה.
  4. כשמגיע זמן השיעור, נכנסים לחדר הוירטואלי ומתחילים ללמוד בדרך להצלחה!

המלצות אחרונות בנושא לימוד פסיכומטרי - פרק אנגלית אונליין

מורה פרטי Greg Omelchenko
09/07/24
stephan
5
גרג הוא מורה לאנגלית מצוין. בזכותו, שיפרתי משמעותית את היכולות שלי. הוא סבלני, קשוב ומעביר את השיעורים בצורה מעניינת ומהנה. ממליץ בחום!
מורה פרטית שלי רז
18/04/24
מאיה, 24
5
שלי מורה נפלאה ומקסימה, מלמדת בדרך מעולה ומובנת, מעניקה כלי עזר לפיתרון ומסבירה כל דבר ודבר עד שהוא מובן לגמרי. הגעתי לשלי עם קושי רב בחלק הכמותי, שכן לימדה אותי מהבסיס את כל החומר שנדרש על מנת לגשת בביטחון לבחינה הפסיכומטרית. כמו כן סייעה רבות בחלק המילולי ובאנגלית ובמטלת הכתיבה. לשלי חומרים משלה אשר עוזרים רבות בלימוד החומר בדרך האפקטיבית ביותר. מודה המון על כל הדרך שעברנו :)
מורה פרטי אורון לאור
03/05/24
שיר
5
הגעתי לאורון כשהייתי בסוף קורס פסיכומטרי במקום מוכר מאוד שממנו יצאתי בלי המון ידע והרגשתי לא מוכנה לבחינה הקרבה. הבנתי שהקורס הזה לפחות בשבילי, לא מתאים ולא לימד אותי להשתמש במוח שלי ורק לשנן מה שהמורים אומרים. כשהתחלתי עם אורון גיליתי צדדים חדשים בי שלא הכרתי! למדתי להשתמש בחשיבה שלי במקום להסתמך על טריקים ושיטות שלא תמיד עובדות. למדתי ללמוד! למדתי דברים שיעזרו לי לא רק לפסיכומטרי אלא גם ללימודים בהמשך ועל הדרך בזכות אורון למדתי להאמין בעצמי יותר :) ממליצה בחום ללמוד עם אורון! אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי שגם עזרו לי להוציא את ההכי טוב שלי בבחינה.