מורה פרטי דורון  זרצקי

מורה אונליין דורון זרצקי

מנטור למתמטיקה. מראה לאנשים את האור בתוך החושך של המספרים.

מתל אביב-יפו. אוניברסיטה - תל אביב.
(44 חוות דעת) 182 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪200 לשעה

קצת עליי

למי אני מתאים? 1.הכנה למבחני מיון לצבא (כולל יחידות מובחרות), נציבות שרות המדינה (הפרקליטות), משרד הבטחון ומשרד ראש הממשלה, משטרה, כבאות והצלה, בנקים, התעשייה האווירית ואלתא, רפאל, אל על ומקומות עבודה במגזר הפרטי. 2.סטודנטים ללא רקע מתמטי מתאים, שחייבים לעבור קורסים במתמטיקה בתואר הראשון והשני. 3.יעוץ מקצועי בנוגע לבחירת מסלול הלימודים האקדמיים, בהתאם לרמת המתמטיקה הנדרשת בו. 4. אנשים ללא בגרות במתמטיקה, עם טראומה מבית הספר, שרוצים להשלימה בכוחות עצמם.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

מ
מנחם

דורון העביר לי מספר שיעור כהכנה למבחן פסיכוטכני. הסבלנות, הרוגע שהוא משרה על תלמידיו מעניק ביטחון מיוחד שלא משנה מה יקרה - הוא יהיה כאן בשביל לעזור להבין, ולהבין עד הסוף, עד שתוכל לפתור לבד. אני מודה לך דורון על עזרתך!

21/02/2021
שתף:
N
Nitzan

דורון היה המורה הפרטי שלי כאשר ניגשתי למבחן הפסיכוטכני של נציבות שירות המדינה. הגעתי עם חששות רבים מכיוון שהמקצוע שלי אינו מערב מתמטיקה (אני משפטנית) ולא הייתה לי מאז הפסיכומטרי נגיעה לתחום הכמותי. למעשה, אפשר להגיד שכמעט ולא זכרתי כלל את החומר. היום, אני אחרי קבלת הציונים של הפסיכוטכני, ובאופן מפתיע הציון שלי בחלק הכמותי הוא הגבוה ביותר (מה שהרים לי את הציון בכללי), וזאת רק בזכות דורון. דורון היה סבלני תמיד, הצליח למצוא שיטות לפתרון שיתאימו לי ולא התייאש גם שלא הצלחתי להבין. יתרה מזאת, היה חשוב לדורון להסביר לי את החומר אפילו כשלא נפגשנו, וזאת באמצעות הטלפון, כאשר חשתי שאני לא בטוחה בנושא מסוים. דורון תמיד השרה לי אווירה שאני יכולה, שאני יודעת את החומר והקושי היחיד שלי הוא המנטלי. בזכותו, עברתי לשלב הבא של המכרז של נציבות שירות המדינה, והצלחתי לשבור מחסום מנטלי שהיה קיים אצלי אחרי שנים. מי שרוצה להצליח במבחן הפסיכוטכני, צריך לקחת את דורון כמורה הפרטי שלו. הצלחה מובטחת (ובענק).

07/04/2020
שתף:
ט
טל

דורון אינו עוד מורה אלא ממש מנטור למתמטיקה והתמודד מצוין עם כל בעיות הלימוד וחוסר ההבנה של בני. יודע להתחבר באופן מעולה לתלמיד ולהעביר את החומר הנלמד באופן מאד ברור, סבלני ואיכפתי והצליח בתוך פרק זמן קצר להביא את בני להישגים גבוהים במתמטיקה 5 יחידות. דורון נסך בבני ביטחון ואמונה ביכולותיו וכל זאת באווירת לימוד נעימה שסייעה לו רבות גם במקצועות לימוד אחרים.

25/08/2019
שתף:
ר
ראובן

מורה תותח. באתי אליו על הקרשים, אחרי שנכשלתי בשני מועדים ואחרי ייסורים רבים נתנו לי מועד מיוחד. הוא הצליח במקום שכולם נכשלו ונתן לי את הבטחון להאמין בעצמי וסוף כל סוף לנצח את הנמסיס של כל התואר שלי, המתמטיקה. היום אני עוסק אמנם בתחום אחר לגמרי, אבל עדיין מוכרח לציין שהעקרונות של המתמטיקה נשארו לי בראש, בזכות דורון.

07/04/2019
שתף:
י
יונתן

מושלם. פתח לי את הראש לחשיבה מתמטית, אחרי שכל החיים גרמו לי להבין שאין לי כזו בכלל. עדין מאוד ורגיש לצרכים של התלמיד ובהחלט מלמד מתמטיקה אחרת (גם בסגנון וגם בצורה שאשכרה גרמה לי להתחיל לאהוב מתמטיקה). האמת, דורון הוא המורה הכי טוב שהיה לי אי פעם.

05/04/2019
שתף:
ש
שירה

עברתי מיונים למשרה במשרד החוץ ואחד השלבים כלל בחינה פסיכוטכנית. ניסיתי ללמוד לבד, אבל פשוט לא הצלחתי להבין את השאלות ואפילו את ההסברים שהיו כתובים בספר. פניתי לדורון ומאותו רגע, המצב השתנה לחלוטין : הוא הסביר לי את הטכניקות לפתרון החלק המילולי, הסיר את החלודה מהידע המתמטי הדל שלי וגרם לי לפתח חשיבה כמותית ואפילו הראה לי שהראיה המרחבית והלוגית שלי היא מצוינת (צורני), בניגוד למה שחשבתי. אלוף הארץ!

11/02/2019
שתף:
ה
הדס

דורון למד אותי לקראת מבחני קבלה למשרד ראש הממשלה. הוא הסיר את כל החלודה שהצטברה לי מחוסר נגיעה במתמטיקה מאז התיכון (למדתי 3 יח"ל והתואר הראשון שלי הוא במדעי החברה) ונטרל את כל הפחדים והחששות שיש לי ממספרים. הוא לא ותר לי במהלך הלימודים, למרות שכבר רציתי לפרוש, והיה זמין לכל שאלה וסבלני ברמות לא נתפסות. היום אני עובדת במשרד ומודה לדורון כי זה רק בזכותו.

10/02/2019
שתף:
נ
נעמה

לקראת מיונים למשרה במשרד ממשלתי, הכריחו אותי לעבור בחינה פסיכוטכנית. יש לי פוביה ממבחנים מהסוג הזה ואין לי בכלל חשיבה מתמטית. לפני שבכלל למדתי אצל דורון, הוא הנחה אותי מהם חומרי הלימוד האידיאליים ללימוד עצמי עבורי. כשכבר קבענו שיעורים הוא ישב והסביר לי בסבלנות רבה כיצד לפצח את השיטה ונתן לי להרגיש בטוחה, לפני שנגשתי לבחינה. בסופו של דבר, עברתי את הבחינה בהצלחה. תודה רבה!

08/02/2019
שתף:
ל
ל

לקחתי שיעור אחד איתו וכבר באמצע השיעור הבנתי שכל השעה זה סתם בזבוז. קודם כל בתור בנאדם הוא בחור לא נעים או נחמד לא הסביר את החומר בצורה ברורה או מובנת, לגמרי לא מרוצה. לא אהבתי את השיטת עבודה שלו, הוא הראה לי איך לפתור את התרגילים וענה על התשובה, במקום שאני אענה ואבין את הדרך לפתרון.

08/02/2019
שתף:
מ
מ

מורה מצוין, ממוקד בחומר, ידע נרחב במתמטיקה לטובת תואר שני במנהל עסקים. עוזר מעבר לשעות השיעורים בתרגילים.

15/05/2018
שתף: