דלג על הניווט
27 ביקורות
5
מורה פרטי דורון  זרצקי

מורה אונליין דורון זרצקי

מתל אביב-יפו, בוגר אוניברסיטה - תל אביב
"מורה בוטיק•הכי הרבה המלצות באתר•"
מקצוען בהוראה וסבלני מאוד כלפי התלמידים וההורים. מוביל להצטיינות את תלמידיי כבר 20 שנה ומתמחה במקרים הבאים: 1. לימוד קבוצות קטנות, המעוניינות באיכות של שיעור פרטי 2. תלמידים וסטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז 3. תלמידים שתמיד קבלו 100 והתחילו להכשל, ללא שום התראה מוקדמת 4. סטודנטים ללא רקע מתמטי מתאים, שחייבים לעבור קורסים במתמטיקה בתואר הראשון והשני 5. הכנה לימי מיון למקומות עבודה וליחידות מובחרות בצבא ובמערכת הבטחון, הכוללים מבחני ידע כמותיים 6. אנשים ללא בגרות במתמטיקה, עם טראומה מבית הספר, שרוצים להשלימה בכוחות עצמם 7. יעוץ מקצועי בנוגע לבחירת מסלול הלימודים האקדמיים, בהקשר של רמת המתמטיקה הנדרשת שם
150 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

דורון יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
הוספת תגובה
03/09/2017
אריאל, 41
5
דורון מורה רציני, מחויב ואכפתי, סבלני, מסביר היטב חומר שהיה עד כה בעייתי, מתאים עצמו לתלמיד ויודע כיצד להגביר אצלו את המוטיבציה ללמוד ולהצליח. אנו ממליצים עליו בחום רב! בתוך כמה שבועות הוא הצליח לעזור לבננו לסגור פער גדול בחומר ולשפר את הרגלי הלמידה שלו. הוא הכין אותו בהצלחה רבה למבחן מעבר לארבע יחידות. אנו מתכננים להמשיך אתו בשיעורים קבועים לאורך כל השנה.
27/07/2017
איילת, 47
5
דורון מכין את בננו במהלך חופשת הקיץ לקראת כתה ט', לאור נפילת מתח משמעותית שהיתה לו בכתה ח'. שמנו לב לשיפור משמעותי בהבנה של הילד ובגישה שלו ללימודים בכלל ולמתמטיקה בפרט. דורון החזיר לו את הבטחון העצמי שאבד לו במהלך השנה ומצליח לגרום לו לאהוב מתמטיקה. אנו מוקירים לו על כך תודה מכל הלב!
20/07/2017
דני, 24
5
מורה מכוכב אחר. הצליח לעשות אתי בחודש את מה שהמורים בבית ספר לא הצליחו לעשות ב-12 שנים. באתי אל דורון במטרה לקבל רקע, לפני שאני נכנס לאטרף של קורס השלמת 5 יח"ל מתמטיקה באחד מבתי הספר האקסטרניים. דורון הקנה לי את היסודות שלא היו קיימים אצלי בכלל, למד אותי איך לחשוב בצורה מתמטיקה והקנה לי שיטות פתרון ימתאימות. היום אני נמצא במקום אחר לגמרי בזכות דורון ולא יודע מה הייתי מה עושה בלעדיו.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?