מורה פרטי עמירם ארד

מורה אונליין עמירם ארד

סטודנט לרפואה בטכניון שנה ד', בעל ניסיון של שנים בהוראה פרטית- פסיכומטרית ותיכונית.

בן 30. משדה ורבורג. אוניברסיטה - הטכניון.
(21 חוות דעת) 57 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה

קצת עליי

אני עמירם, סטודנט לרפואה, ועוסק בהוראה פרטית. כמורה, חשוב לי לנהוג בסבלנות מירבית עם תלמידיי השונים, בשקיפות ובפתיחות. חשוב לי לעזור להם לפתח כישורי למידה וניהול זמנים, שישמשו אותם גם בהמשך לימודיהם. בשיעוריי, אני שם דגש על יחודיות התלמיד. גישת הלימוד שלי אינה קבועה, ואני משתדל להתאימה לצרכיו השונים של כל תלמיד, לקשיים שלו ולחוזקות שלו. אני מאמין מאוד בהתעכבות דווקא על הטעויות- תחקור שלהן והסקת מסקנות. אני מזמין אתכם להצטרף אליי, וביחד נלמד איך ללמוד!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ד
דניאל

עמירם הוא מורה נהדר, קשוב לתלמיד ולצרכיו ומעביר את החומר בצורה הברורה ביותר לאותו התלמיד. עמירם בעל זמינות גבוהה כך שניתן לקבוע מספר רב של שיעורים. עמירם הכיר לי שיטות פתירה פסיכומטריות ברמה גבוהה מאוד העוזרות לי לפתור את השאלות במהירות ולהגיע לפתרון הנכון!

29/10/2021
שתף:
ל
לילך

מורה מעולה עם ניסיון רב. קשוב, סבלני ולא מוותר על אף תלמיד. מתעניין בתלמידיו ותמיד דואג שהבינו את החומר.

05/09/2021
שתף:
נ
נאדין

עמירם מורה קשוב ואכפתי, עובד בצורה יסודית ומסודרת ומקנה לתלמיד כללים ושיטות לפתרון מיטבי של השאלות. במהלך השיעורים מאפשר לתלמיד להתבטא וקשוב אליו, מתאים בין הטכניקות השונות ליכולותיו וצרכיו של התלמיד ודואג להתעדכן בכל שלב במצבו ובהתקדמותו של התלמיד. עברתי כמה וכמה מורים לפסיכומטרי ובלב שלם אני יכולה להגיד כי עמירם מלמד מכל הלב, בצורה דקדקנית ואיכותית ועושה זאת במלוא האכפתיות והזמינות לתלמיד

03/07/2021
שתף:
ק
קורין

עמירם עזר לי ללמוד לבחינת הפסיכומטרי, מקצועי, סבלני , מסביר היטב . תודה רבה על כל הדרך יחד עזרת לי המון! ממליצה בחום !!

01/07/2021
שתף:
נ
נועה

מעולה

05/04/2021
שתף:
נ
נעמה

נעזרתי בעמירם לקראת הפסיכומטרי והיה מצויין. יודע לאבחן בדיוק את טעויות הלמידה, ועוזר לשפר אותן במהרה. עזר לי מאוד להיות רגועה ומסודרת ולהבין באמת את החומר.

28/03/2021
שתף:
R
Ron

נעזרתי בעמירם לבחינת הפסיכומטרי, עמירם הוא מורה מדהים, מקצועי וסבלני מאוד, יוצר אווירת למידה נעימה ומפתחת. יודע להתאים את עצמו לצרכים של התלמיד ולמצוא את הדרך הנכונה ללמידה ולהעלאת הבטחון בחומר הנדרש. ממליץ בחום!

23/03/2021
שתף:
ב
בן

מורה מצויין! עזר לי לשפר את החלק הכמותי והחלק המילולי בפרק זמן קצר מאוד. מסביר בסבלנות, מקנה ביטחון ונותן טיפים חשובים מתוך ניסיון שמייעלים את פתרון המבחן והופכים אותו לברור יותר ומפחיד פחות.

23/03/2021
שתף:
y
yair

עמירם לימד את בני הלומד הכיתה ו'. לאורך כל התקופה הראה סבלנות ורגישות לצד רמה מקצועית גבוהה, ידע היכן לשחרר והיכן ללחוץ על מנת לשפר את התוצאות. בסיום הלימודים הילד התעקש להודות לו אישית על חווית לימודים מהנה ומעניינת לצד שיפור משמעותי בתוצאות. אז תודה גדולה מתומר וממני!

10/02/2021
שתף:
ר
רביד

עמירם מורה סבלני ומקצועי מאוד ,מעביר את החומר בצורה הכי טובה שיש. כל מה שלא הבנתי בכיתה הפך להיות פשוט וברור ואפילו מעניין בשיעור עם עמירם. מומלץ בחום!!

09/02/2021
שתף: