מורה פרטי אורן פז

מורה אונליין אורן פז

מורה מאמן: סוד ההוראה טמון ביכולת לחבר את התלמיד למשאבים העוצמתיים והחוויתיים שבו באהבה ובסבלנות. הוראה פרטנית/ קבוצתית.

בן 48. מזכרון - בנימינה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
(16 ביקורות) 8 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪95 לשעה

קצת עליי

ניסיון בעבר ובהווה כמנחה, מרצה ומורה פרטי במסגרות חינוכיות ובהוראה פרטנית של מקצועות שונים: אנגלית, מתמטיקה, לשון, פיזיקה מקצועות קודש ועוד. הכנה לבגרות ותגבור במקצועות הנ"ל. בוגר 10 שנות ניהול ופיתוח תוכנה בחברות היי-טק. מאמן אישי (Coach) ומנחה סדנאות למידה , התפתחות ותקשורת לקבוצות בגילאים שונים (החל מבית הספר היסודי) בוגר BA בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטה הפתוחה. 5 יחידות בגרות במתמטיקה, 5 יחידות בגרות בפיזיקה, 5 יחידות בגרות באנגלית, 6 יחידות בגרות בגמרא וכימיה. מנחה סדנאות שטח (ODT)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

צ
צביקה

המורה הכי סבלני ואיכפתי ומקצועי שעזר לי בכל תחום שנזקקתי לו . רמת שירות מהגבוהות שנתקלתי בהם פשוט תענוג של מורה.

23/03/2020
שתף:
ל
ליסה

אורן מלמד עם סבלנות רבה. מורה טוב, מלמד באופן בהיר, ברור ומעניין, והכל באהבה רבה לתלמיד. הוא עזר מאוד לבן שלי, ממליצה בחום רב!

24/10/2019
שתף:
נ
נוי

אורן מורה מדהים, מעבר למורה לפסיכומטרי הוא גם מורה לחיים. בן אדם נעים שכיף ללמוד איתו, תמיד זמין לכל שאלה, יודע להסביר טוב ושם לכל דבר מהלימוד של החומר עד דקה לפני הבחינה בשיטות להירגעות. מומלץ מאוד.

08/07/2018
שתף:
ר
רוית

אורן היקר מורה מדהים, מעביר את החומר בצורה מדהימה ,ברורה,מסודרת עם המון סבלנות זמין בכל עת מאמין בתלמיד,מחזק משקיע עם כל הלב עם זאת מאוד נעים ונחמד תודה מכל הלב ממליצים בחום

07/07/2018
שתף:
ג
גל

מורה מקצועי וסבלני זמין בכל עת יודע להעביר את החומר המורה באורה ומובנת לתלמיד

12/03/2018
שתף:
א
אפיק

אורן מקצועי מאד,מסביר את החומר באופן נעים וטוב, בעל יחס אדיב ורצון להשקיע מעל ומעבר

26/11/2017
שתף:
מ
מידן

אורן מורה מספר 1 יחס אישי,ראש חברי,משקיע מעבר לזמן כשצריך ודואג גם בזמנו החופשי!!

19/09/2017
שתף:
מ
מיכל

בעל ידע מאוד סבלני ורגוע אני כסטודנטית הרגשתי שהוא המלאך השומר עלי שלא ארים ידיים ואשבר. תמיד קשוב גם לא בשעות השיעור. כאשר השיעור היה מייגע תמיד ישלח הודעה למחרת כדי לדעת מה נשמע. הלוואי ומורים רבים ילמדו ממנו מהי אהבת ההוראה

22/06/2017
שתף:
ב
בת חן

אורן הינו מורה לחיים. לא פחות מזה. נכון שלמדתי איתו סטטיסטיקה במסגרת לימודי לתואר השני אבל במפגשים נגענו גם בהורדת מתח ולחץ לפני מבחן, אסטרטיגיות חשיבה ולמידה, למדתי איך קוראים ומנתחים מחקר. ממליצה מאוד.

22/06/2017
שתף:
מ
מעיין

אני ממליצה על המורה אורן פז הוא מצליח להסביר את החומר בצורה המובנת שאני ניתקעלתי בה

31/03/2017
שתף: