דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד חליל

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי חליל.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד חליל.

מורה מדהימה ומוזיקאית אלופה!!! שמה דגש על יציבה נוחה, נשימה נכונה ואיכות הצליל. רגישה לצרכי התלמיד, גמישה בזמנים, מסבירה ברור ועושה הכל בשביל התלמיד. ממליצה בחום!
15/05/2019
ליליאן מקסימה, מקצועית מאוד, רגישה, אכפתית, סבלנית ותומכך לאורך הדרך. כיף גדול להגיע לשיעורים איתה. מומלצת מאוד!
07/11/2018
בקי מורה מדהימה! מקצועית בטירוף, סבלנית ומקסימה. מסתבר שגם בגיל מאוחר אפשר ללמוד לנגן על חליל צד, עם כל הקשיים שבדבר. מאוד מעודדת ומחדירה מוטיבציה להמשיך ולנגן בבית ואחרי השיעורים. מלבד העובדה שהיא מנגנת בצורה יוצאת מן הכלל, היא גם מצליחה להתחבר לתלמיד ולהתקדם איתו בקצב שמתאים לו.
07/10/2018
5
מיכאל, 64
בגיל מופלג יחסית, 63, החלטתי לממש חלום ישן, וחיפשתי מורה לחליל צד. הגעתי לאייל בעקבות המלצות באתר זה, ואני שמח לומר שהבחירה היתה מצויינת. אייל מורה מיומן, סבלני, ענייני וקשוב. זאת בנוסף ליכולותיו המוסיקליות המוכחות. השיעורים מתקיימים באווירה נעימה, התרגילים ניתנים לאחר מחשבה, בדרגת קושי שעולה הדרגתית. למרות פער הגילים בינינו, התקשורת מצויינת וההנאה צרופה. ממליץ בחום!
05/07/2018
”דלית מורה עם המון נסיון ומרגישים את זה. יש לה המון ידע וסבלנות בלי סוף. הגעתי עם מעט מאד ידע. ידעתי לנגן כמה אקורדים בגיטרה. היא לימדה אותי ממש מהתחלה איך להחזיק את החליל, להפיק צליל. למדתי אצלה קריאת תווים ואת החשיבות של שמירה על קצב. השלבים הראשונים לא היו תמיד קלים, אבל דלית עודדה ותמכה בי ועזרה לי להתקדם. היום אני מנגן יצירות גם עם חברים ומאד מודה לה על הדרך שליוותה אותי.“
15/02/2018
5
רונן, 32
דלית מורה עם המון נסיון ומרגישים את זה. יש לה המון ידע וסבלנות בלי סוף. הגעתי עם מעט מאד ידע. ידעתי לנגן כמה אקורדים בגיטרה. היא לימדה אותי ממש מהתחלה איך להחזיק את החליל, להפיק צליל. למדתי אצלה קריאת תווים ואת החשיבות של שמירה על קצב. השלבים הראשונים לא היו תמיד קלים, אבל דלית עודדה ותמכה בי ועזרה לי להתקדם. היום אני מנגן יצירות גם עם חברים ומאד מודה לה על הדרך שליוותה אותי.
05/07/2016
למדתי אצל נעם שנתיים וחצי,ושיפרתי את מערכת היחסים עם החליל, ככל שהזמן התקדם. אין השוואה בנגינה בין המורים הקודמים שלי, לבין הלימוד עם נעם. הצליל שהפקתי הפך לאיכותי ונעים לסביבה וגרף מחמאות ממשפחה ושכנים. נרכש ידע מוסיקלי לעומק ולרוחב, ועדיין כשאני מנגן - במקום לחשוב על הנגינה אני חושב על התרגולים עם נעם, וזה מה שהופך אותה לאיכותית. נעם נגיש, קליל ונח לכל תלמיד בכל מקום! מאוד כדאי! שלמה גרינבוים.
02/02/2016