דלג על הניווט
מורה פרטי איל אייזיק
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1986
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
נגן סקסופון, חליל וקלרינט. בעל תואר ראשון במוסיקה מ-Berklee College of Music.
תיאור המורה הפרטי: 
אני נגן סקסופון,חליל וקלרינט. בעל ידע וניסיון רב במגוון סגנונות מוזיקליים כמו: ג'אז,מוזיקה קלה,מוזיקה קלאסית,מוזיקה חסידית וכדומה. מנגן בתאטרון הקאמרי, תאטרון תל אביב ותאטרון חיפה ומופיע עם הרכבי ג'אז, להקות קאברים, וגם הופעות יחיד. עד לפני כשנה לימדתי בקונסרבטוריון חולון, הרצליה וצהלה וכיום אני מלמד בסטודיו הפרטי שלי. אני מאמין שהדרך להיות נגן כלי נשיפה טוב מתחילה בבניית בסיס טוב ולכן בשיעורים אני שם דגש על הפקה נכונה של הצליל, נשימה נכונה, פיתוח שמיעה,קריאת תווים ותאוריה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - חליל, סקסופון, קלרינט
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, מושבים במרכז, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
150 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
24/07/2018, אלישע, 25
מעל 10
מורה מעולה! מורה מקצועי מאוד עם ידע רחב, סבלני וקשוב. התחלתי ללמוד אצלו עם רקע קודם ובכל שיעור אני לומד ממנו המון. ממליץ בחום
5
05/07/2018, מיכאל, 64
מעל 10
בגיל מופלג יחסית, 63, החלטתי לממש חלום ישן, וחיפשתי מורה לחליל צד. הגעתי לאייל בעקבות המלצות באתר זה, ואני שמח לומר שהבחירה היתה מצויינת. אייל מורה מיומן, סבלני, ענייני וקשוב. זאת בנוסף ליכולותיו המוסיקליות המוכחות. השיעורים מתקיימים באווירה נעימה, התרגילים ניתנים לאחר מחשבה, בדרגת קושי שעולה הדרגתית. למרות פער הגילים בינינו, התקשורת מצויינת וההנאה צרופה. ממליץ בחום!
5
26/01/2018, מתי, 65
מעל 10
היה לי חלום-סקסופון. לא היה לי זמן-עו"ד במקצועי,וסבא.לא היה לי מושג בתווים. ואם הייתם שואלים את מכירי אני וקצב רחוקים מרחק רב.ואז זה הבזיק.במקרה מצאתי את אייל-ליווה אותי לגינצבורג רכשתי סקסופון, גינצבורג אמר לי בחרת מורה תותח על. ואכן שנה וחצי עם אייל בשיעורים שבועיים ואני כבר עם רפרטואר שלא מבייש. ממש ניגונים מסוגים שונים, עם קצב ועם תווים ועם ידע נרכש ענק. תודה לך מורה תותח.איתך עוד אגיע רחוק.
5
19/01/2018, אור, 19
מעל 10
אני תלמיד של אייל כבר מעל שנה. אייל הוא מורה נפלא,בעזרתו הפכתי להיות נגן סקסופון ממש טוב.