מורה פרטי איל אייזיק

מורה פרטי איל אייזיק

נגן סקסופון, חליל וקלרינט. בעל תואר ראשון במוסיקה מ-Berklee College of Music.

בן 34. מתל אביב-יפו. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

אני נגן סקסופון,חליל וקלרינט. בעל ידע וניסיון רב במגוון סגנונות מוזיקליים כמו: ג'אז,מוזיקה קלה,מוזיקה קלאסית,מוזיקה חסידית וכדומה. מנגן בתאטרון הקאמרי, תאטרון תל אביב ותאטרון חיפה ומופיע עם הרכבי ג'אז, להקות קאברים, וגם הופעות יחיד. מלמד בקונסרבטוריון חולון, הרצליה, ובסטודיו הפרטי שלי. אני מאמין שהדרך להיות נגן כלי נשיפה טוב מתחילה בבניית בסיס טוב ולכן בשיעורים אני שם דגש על הפקה נכונה של הצליל, נשימה נכונה, פיתוח שמיעה,קריאת תווים ותאוריה.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אלישע

מורה מעולה! מורה מקצועי מאוד עם ידע רחב, סבלני וקשוב. התחלתי ללמוד אצלו עם רקע קודם ובכל שיעור אני לומד ממנו המון. ממליץ בחום

24/07/2018
שתף:
מ
מיכאל

בגיל מופלג יחסית, 63, החלטתי לממש חלום ישן, וחיפשתי מורה לחליל צד. הגעתי לאייל בעקבות המלצות באתר זה, ואני שמח לומר שהבחירה היתה מצויינת. אייל מורה מיומן, סבלני, ענייני וקשוב. זאת בנוסף ליכולותיו המוסיקליות המוכחות. השיעורים מתקיימים באווירה נעימה, התרגילים ניתנים לאחר מחשבה, בדרגת קושי שעולה הדרגתית. למרות פער הגילים בינינו, התקשורת מצויינת וההנאה צרופה. ממליץ בחום!

05/07/2018
שתף:
מ
מתי

היה לי חלום-סקסופון. לא היה לי זמן-עו"ד במקצועי,וסבא.לא היה לי מושג בתווים. ואם הייתם שואלים את מכירי אני וקצב רחוקים מרחק רב.ואז זה הבזיק.במקרה מצאתי את אייל-ליווה אותי לגינצבורג רכשתי סקסופון, גינצבורג אמר לי בחרת מורה תותח על. ואכן שנה וחצי עם אייל בשיעורים שבועיים ואני כבר עם רפרטואר שלא מבייש. ממש ניגונים מסוגים שונים, עם קצב ועם תווים ועם ידע נרכש ענק. תודה לך מורה תותח.איתך עוד אגיע רחוק.

26/01/2018
שתף:
א
אור

אני תלמיד של אייל כבר מעל שנה. אייל הוא מורה נפלא,בעזרתו הפכתי להיות נגן סקסופון ממש טוב.

19/01/2018
שתף: