דלג על הניווט

מורה פרטית בקי טיילור

מורה פרטית בקי טיילור
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
אני מורה מלאת אנרגיה ומוטיבציה, בעלת שנים רבות של ניסיון הן בהוראה והן בנגינה עצמה.
תיאור המורה הפרטי: 
אני מורה מלאת אנרגיה ומוטיבציה, בעלת שנים רבות של ניסיון הן בהוראה והן בנגינה עצמה. יש לי תואר ראשון בחליל צד מאוניברסיטת מיאמי ותואר שני בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. השיעורים פתוחים לכל הרמות ולכלל הגילאים (7+). השיעורים מועברים בעברית או באנגלית.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - חליל
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
ירושלים, רמת השרון, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
150 - מחיר בבית המורה
180 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
15/10/2018, הגר, 19
מעל 10
זו השנה השנייה שאני לומדת לנגן אצל בקי. איזה כיף לי שזכיתי ללמוד אצל מורה מגניבה, רצינית, כיפית ומקשיבה! כיף לנגן בשיעורים עם בקי וכיף להתכונן בבית לשיעור הבא, שתמיד מחכים לו. היא מקשיבה ומסבירה אלף פעמים, אם צריך, עד שאבין איך לנגן את התו ההוא וממש כיף לנגן איתה. בקי היא מורה מדהימה, עם או בלי קשר לנגינה, שבה היא משקיעה המון. אני אוהבת את בקי וממליצה לכם לבחור ללמוד אצל מורה מוכשרת ונחמדה.
5
15/10/2018, טלי, 48
מעל 10
בתי בת ה-10 סיימה שנת לימודים ראשונה של שיעורי מוסיקה בחליל צד פרטיים וקבוצתיים עם בקי. השיעורים מתבצעים במסגרת בית ספרית והן במסגרת הקונסרבטוריון. הבת שלי ממשיכה שנה נוספת רק בזכות בקי. אין מילים. עובדת עם הילדה במקצועיות, רגישות ואהבה גדולה למוסיקה. לבקי יש גישה לעבודה עם ילדים, סובלנית, אינטליגנטית וזורמת לכיוונים שהילדה מבקשת לשירים שאוהבת עכשוויים. לא מוצאים מורים כאלה היום. ממליצה בחום!!!
5
15/10/2018, אמירה, 39
מעל 10
בזכות בקי הבת שלי התחילה לנגן בחליל לפני יותר משנתיים. בקי הצליחה "להדביק" אותה באהבה לחליל ולנגינה. הגישה של בקי עזרה לבתי לבנות בטחון עצמי שעוזר לה מאז, לא רק במוסיקה... ממליצה בחום על בקי!
5
15/10/2018, רזאן, 22
מעל 10
כבר שנתיים אצל בקי, מורה מדהימה וקשובה לתלמידים ולצרכיהם, מקצוענית ורצינית בעבודתה ובאותו זמן גם מאוד כיפית. אני כבר 11 שנים מנגנת בחליל צד ולמדתי אצל מספר מורים שונים ויכולה להגיד שבקי אחת המדהימות ואני באמת ממליצה בחום!!
5
15/10/2018, נטע, 52
מעל 10
לומד כבר שנה שלישית חליל צד עם בקי טיילור. מורה מדהימה. סובלנית, נעימה, מקצועית מאוד, מעודדת ולא מוותרת. ממליץ מאוד!
5
07/10/2018, אורן, 49
מעל 10
זוהי השנה השלישית בה אני לומד חליל-צד אצל בקי. בקי היא שילוב נדיר של מקצוענות, יכולת הוראה ונשמה! כל שיעור הוא כיף טהור. בקי מסוגלת להתאים את אופן ההוראה לתלמיד וחווית ההתקדמות היא מדהימה. ממליץ בחום.
5
07/10/2018, דליה, 48
מעל 10
מורה מעולה. מאוד מקצועית, סובלנית וקשובה לתלמידים. מומלץ בחום למי שמעוניין ללמוד אצל בקי. חוויה אתגרית, כיפית ומהנה.
5
07/10/2018, מאיה, 31
מעל 10
בקי מורה מדהימה! מקצועית בטירוף, סבלנית ומקסימה. מסתבר שגם בגיל מאוחר אפשר ללמוד לנגן על חליל צד, עם כל הקשיים שבדבר. מאוד מעודדת ומחדירה מוטיבציה להמשיך ולנגן בבית ואחרי השיעורים. מלבד העובדה שהיא מנגנת בצורה יוצאת מן הכלל, היא גם מצליחה להתחבר לתלמיד ולהתקדם איתו בקצב שמתאים לו.