דלג על הניווט

מורה פרטי נועם גולדשטיין

מורה פרטי נועם גולדשטיין
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1981
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
מורה מנוסה לחליל צד, לאלתור, ולתיאוריה. בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים. למתקדמים - אפשרות לשיעורים בכל הארץ דרך סקייפ!!
תיאור המורה הפרטי: 
מוסיקאי מקצועי בעל נסיון רב בהופעות ובהוראה. מלמד חליל צד למתחילים ולמתקדמים, ומתמחה בהוראת אלתור. מאמין שכל אחד יכול לאלתר ולנגן משמיעה! סגנון ההוראה רציני ומעמיק, תוך התייחסות מירבית למקום בו התלמיד נמצא כעת. בקיא בסגנונות שונים - ג'אז, מוסיקה ישראלית, חסידית, אתנית, קלאסית. בנוסף, מלמד תיאוריה מוסיקלית. עדיפות לתלמידים מבוגרים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - חליל, פיתוח שמיעה, תאוריה
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
45 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
140 - מחיר בבית המורה
160 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
03/02/2016, עדי, 29
מעל 10
נגן מוכשר ומורה מדהים! עברתי אצל הרבה מורים לחליל, ובזכות נועם עברתי התפתחות משמעותית. למדתי לנגן משמיעה,לאלתר,להבין את הבסיס והתאוריה, לשפר צליל. הגעתי לרמה אחרת, וגיליתי וחוויתי את האהבה והכיף שבנגינה ובמוסיקה בכלל. נועם מתאים את הלמידה אישית לתלמיד ולבקשותיו- בתוכן הנלמד, הסגנון והקצב. והכל באווירה טובה וגמישה. ממליצה בחום!!! עדי
5
03/02/2016, נורית, 39
מעל 10
נועם הוא מורה מקצועי, אדיב, נעים ומנוסה. נתן את כל כולו בשיעורים, והכל בסבלנות, באדיבות ובמאור פנים. היה קשוב ונכון לעזור גם לאחר שעות השיעור, ובנוסף, הפגין גמישות בלוח הזמנים. מורה שכיף ללמוד אצלו!
5
02/02/2016, שלמה, 26
מעל 10
למדתי אצל נעם שנתיים וחצי,ושיפרתי את מערכת היחסים עם החליל, ככל שהזמן התקדם. אין השוואה בנגינה בין המורים הקודמים שלי, לבין הלימוד עם נעם. הצליל שהפקתי הפך לאיכותי ונעים לסביבה וגרף מחמאות ממשפחה ושכנים. נרכש ידע מוסיקלי לעומק ולרוחב, ועדיין כשאני מנגן - במקום לחשוב על הנגינה אני חושב על התרגולים עם נעם, וזה מה שהופך אותה לאיכותית. נעם נגיש, קליל ונח לכל תלמיד בכל מקום! מאוד כדאי! שלמה גרינבוים.