מורה פרטי אריאל  לביא

מורה פרטי אריאל לביא

מלמד בחום, אהבה, וסבלנות. מורה במשרד החינוך עם ותק. אני מאמין שעם הדרכה נכונה, זמן, והשקעה, כל אחד יכול להצליח.

בן 28. מרעננה - כפר סבא. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪125 לשעה בבית התלמיד
₪125

קצת עליי

אני מורה בבי"ס ברעננה זה שלש שנים וכרגע סטודנט לפסיכולוגיה קלינית לילד באקדמית תל אביב יפו. אני עובד בהשגחה מליאה על תהליך הלמידה של תלמידיי, בונה מערכת לימודית שהכי תקדם אותו/ה, ומלווה כל תלמיד/ה לפי רמתו ובצורה שמתאימה לו. אני בקשר עם הורי התלמיד אחרי כל שיעור ומעדכן אותם בכל שלב בהתפתחותו של התלמיד. יש לי ניסיון רב בהוראה מאז שהייתי בחור צעיר. משמעות וחלום חיי הוא לעזור לתלמידיי למצוא את דרכם אל ההצלחה שהם מחפשים. אנא תיצרו קשר עם תלמידיי בעבר כדי לשמוע בעצמכם את התוצאות!

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מארק

למדתי אצל אריאל במשך כל יב׳ והוא מורה מאוד מקצועי והוא דואג לתלמידים שלו. למדנו פסיכולוגיה 5 יח׳ ביחד וקיבלתי ציון מאוד גבוה. אני מאוד ממליץ אליו.

04/09/2019
שתף:
כ
כרמית

אריאל איתך הכל מתחיל ונגמר באהבה וביצירתיות גם בגישה החינוכית שלך לתלמיד וגם ביצירת התוכן עבור התלמיד. בזכותך ילדיי אוהבים ללמוד אנגלית ואיתך גם הצליחו להביא זאת לידי ביטוי בתוצאות, לא רק בציונים אלא גם בפרקטיקה, וזה מה שהיה כל כך חשוב לנו שהיכולות שפיתחת בהם ימשיכו ללוות אותם לאורך חייהם ולא יסתיימו במבחן. בנוסף ובזכותך ילדיי גם קוראים בטעמים ונהנים מזה. תבורך ! ותודה על הכל.

04/09/2019
שתף: