מורה פרטי אורטל שלר

מורה פרטית אורטל שלר

מורה מנוסה בעלת תואר ראשון בלשון. יוצרת מוטיבציה והנאה מהלמידה. לרבות הגשה לבגרות בלשון והבעה, ומקצועות ביסודי-חטיבה

בת 30. מנס ציונה - רחובות. בוגרת מכללה - אחוה.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

אני מגיעה להוראה מתוך אהבה לעולם החינוך, סבלנות רבה לתלמיד/ה ורצון ליצור מוטיבציה ללמידה שהיא המפתח להצלחה. ניסיוני בהוראה בכיתות הלימוד לצד הוראה פרטנית מאפשר לי להבין את הדרישות של המערכת ואת הצרכים של התלמיד/ה, מכאן אני מלווה את התלמיד/ה באופן אישי ומתאימה את שיטת הלימוד לתלמיד. חשוב לי מאוד לקדם את התלמידים ולעזור להם להשתפר. אני רואה אתגר בהעברת החומר ותמיד זמינה לתלמידים גם לאחר השיעור.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אור

אורטל מדהימה! הגעתי אליה בעקבות המלצה מחברה שלמדה אצלה שנה שעברה. לא הבנתי שום דבר בלשון והייתי בטוחה שלא אצליח. אורטל הייתה מלאת סבלנות, תמיד מחייכת ויודעת להסביר עם דוגמאות. היא התעקשה שאני אתרגל בבית ומשיעור לשיעור הרמה שלי השתפרה. די מהר הצלחנו להגיע לרמה טובה ואני מודה לה מאוד וממליצה עליה לכל אחת! ! !

22/05/2019
שתף:
ק
קורל

הגעתי לאורטל על מנת להשלים יחידה שנייה בלשון והפער היה גדול מאוד. אורטל קלטה את הקשיים שלי במהירות ובנתה לי תוכנית מסודרת מהבסיס עד לנושאי הבגרות, בנוסף היא השקיעה מעל ומעבר באיסוף תרגילים ומבחנים שאבצע בין השיעורים. בזמן קצר הפנמתי כמויות ידע גדולות בזכות הוראה חכמה ורגישה. אורטל מורה נעימה ומצחיקה בעלת ידע עשיר בנושא שהועבר בצורה קלילה ומעניינת, סבלנית ומעודדת. הלוואי וכל המורים יהיו כמוה!

13/07/2018
שתף:
ש
שלי

הגעתי לאורטל די בייאוש- הבן שלי היה בפער גדול מאוד בלשון והמורה שלו בכיתה לא הסביר בצורה ברורה, הוא חשב שאין לו סיכוי לעבור את הבגרות ודי זלזל. אורטל הייתה מקסימה אמיתית מהרגע הראשון! היא הצליחה במספר שיעורים לא רב לצמצם פער אדיר שיש ליותם מאז החטיבה. יותם חסר סבלנות אבל אורטל לא ויתרה לו. אני רק רציתי שיעבור את הבחינה שלא יצטרך להשלים אחרי הצבא אבל הוא קיבל כבר 87 במבחן האחרון. תודה עמקית אורטל!

23/12/2017
שתף:
ד
דניאלה

אורטל, קצרה היריעה מלהלל ולשבח אותך! כולי תקווה שכל המורים היו כמוך. מהרגע שנכנסת לביתנו הבן שלי השתפר בלימודים ואפילו המחנכת שלו שאלה אותי בגלל מה השינוי. התחברת אל בן מהשנייה הראשונה ולימדת אותו באמצעות דוגמאות שהוא התחבר אליהן. הגעתי אלייך ממש במקרה, אבל אני כל כך שמחה שזה קרה. חג שמח!

02/04/2017
שתף:
י
יוסי

הופניתי לאורטל על ידי חברה של אשתי על מנת שתשב עם שני ילדיי. לבני יש קושי בהכנת שיעורי בית באופן עצמאי , בתי מתקשה במקצוע האנגלית. ניסינו גם אני וגם אשתי לשבת איתם וללמד אותם אך זה לא הצליח בכלל. אורטל הצליחה להפוך את השיעורים לכיף, אני מסתכל מהצד ורואה איך הם נהנים מהשיעורים אתה. אורטל דואגת להציב להם משימות ויעדים בתחילת כל שיעור והם נהנים מאוד מהשיעורים איתה. אלופה!

02/04/2017
שתף:
ש
שחף

אורטל מורה מקסימה. בני לא רצה ללמוד ולא היה מוכן לשמוע על שיעורים פרטיים בכלל. היא הגיעה עם חיוך גדול וכבשה אותו מיד. היא יודעת איך לפנות לתלמידים, ההצלחה שלה היא בהפיכת החומר למעניין והציונים של ברק עלו. אורטל תודה!

02/04/2017
שתף: