דלג על הניווט

מורה פרטית אורטל שלר

מורה פרטית אורטל שלר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1990
אזור מגורים: 
נס ציונה - רחובות
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - אחוה
משפט מפתח: 
מורה מנוסה בעלת תואר ראשון בלשון. יוצרת מוטיבציה והנאה מהלמידה. לרבות הגשה לבגרות בלשון והבעה, ומקצועות ביסודי-חטיבה
תיאור המורה הפרטי: 
אני מגיעה להוראה מתוך אהבה לעולם החינוך, סבלנות רבה לתלמיד/ה ורצון ליצור מוטיבציה ללמידה שהיא המפתח להצלחה. ניסיוני בהוראה בכיתות הלימוד לצד הוראה פרטנית מאפשר לי להבין את הדרישות של המערכת ואת הצרכים של התלמיד/ה, מכאן אני מלווה את התלמיד/ה באופן אישי ומתאימה את שיטת הלימוד לתלמיד. חשוב לי מאוד לקדם את התלמידים ולעזור להם להשתפר. אני רואה אתגר בהעברת החומר ותמיד זמינה לתלמידים גם לאחר השיעור.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, אנגלית לילדים
מורה פרטי לגיאוגרפיה - יסודי
מורה פרטי להבעה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי להכנה לכיתה א - חשבון, קריאה וכתיבה
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - אנגלית, מתמטיקה, עברית
מורה פרטי ללשון - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה
מורה פרטי למחשבים - אינטרנט, הכרת המחשב
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי
מורה פרטי לספרות - יסודי, חטיבת ביניים
מורה פרטי לעברית - יסודי, חטיבת ביניים, העשרה
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - גן, הבנת הנקרא, יסודי, מבוגרים
מורה פרטי לשיעורי בית - אנגלית, חשבון, עברית, אחר
מורה פרטי לתוכנות Office - Outlook, Power Point, Word
מורה פרטי לתנ"ך - יסודי
אזור לימוד: 
נס ציונה - רחובות
ערי לימוד: 
נס ציונה, רחובות, אשדוד, גדרה, יבנה, גבעת ברנר, מזכרת בתיה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
100 - בית המורה
120 - בית התלמיד
תגובות: 
5
22/05/2019, אור, 29
4
אורטל מדהימה! הגעתי אליה בעקבות המלצה מחברה שלמדה אצלה שנה שעברה. לא הבנתי שום דבר בלשון והייתי בטוחה שלא אצליח. אורטל הייתה מלאת סבלנות, תמיד מחייכת ויודעת להסביר עם דוגמאות. היא התעקשה שאני אתרגל בבית ומשיעור לשיעור הרמה שלי השתפרה. די מהר הצלחנו להגיע לרמה טובה ואני מודה לה מאוד וממליצה עליה לכל אחת! ! !
5
13/07/2018, קורל, 27
מעל 10
הגעתי לאורטל על מנת להשלים יחידה שנייה בלשון והפער היה גדול מאוד. אורטל קלטה את הקשיים שלי במהירות ובנתה לי תוכנית מסודרת מהבסיס עד לנושאי הבגרות, בנוסף היא השקיעה מעל ומעבר באיסוף תרגילים ומבחנים שאבצע בין השיעורים. בזמן קצר הפנמתי כמויות ידע גדולות בזכות הוראה חכמה ורגישה. אורטל מורה נעימה ומצחיקה בעלת ידע עשיר בנושא שהועבר בצורה קלילה ומעניינת, סבלנית ומעודדת. הלוואי וכל המורים יהיו כמוה!
5
23/12/2017, שלי, 40
מעל 10
הגעתי לאורטל די בייאוש- הבן שלי היה בפער גדול מאוד בלשון והמורה שלו בכיתה לא הסביר בצורה ברורה, הוא חשב שאין לו סיכוי לעבור את הבגרות ודי זלזל. אורטל הייתה מקסימה אמיתית מהרגע הראשון! היא הצליחה במספר שיעורים לא רב לצמצם פער אדיר שיש ליותם מאז החטיבה. יותם חסר סבלנות אבל אורטל לא ויתרה לו. אני רק רציתי שיעבור את הבחינה שלא יצטרך להשלים אחרי הצבא אבל הוא קיבל כבר 87 במבחן האחרון. תודה עמקית אורטל!
5
02/04/2017, דניאלה, 55
5
אורטל, קצרה היריעה מלהלל ולשבח אותך! כולי תקווה שכל המורים היו כמוך. מהרגע שנכנסת לביתנו הבן שלי השתפר בלימודים ואפילו המחנכת שלו שאלה אותי בגלל מה השינוי. התחברת אל בן מהשנייה הראשונה ולימדת אותו באמצעות דוגמאות שהוא התחבר אליהן. הגעתי אלייך ממש במקרה, אבל אני כל כך שמחה שזה קרה. חג שמח!
5
02/04/2017, יוסי, 37
מעל 10
הופניתי לאורטל על ידי חברה של אשתי על מנת שתשב עם שני ילדיי. לבני יש קושי בהכנת שיעורי בית באופן עצמאי , בתי מתקשה במקצוע האנגלית. ניסינו גם אני וגם אשתי לשבת איתם וללמד אותם אך זה לא הצליח בכלל. אורטל הצליחה להפוך את השיעורים לכיף, אני מסתכל מהצד ורואה איך הם נהנים מהשיעורים אתה. אורטל דואגת להציב להם משימות ויעדים בתחילת כל שיעור והם נהנים מאוד מהשיעורים איתה. אלופה!
5
02/04/2017, שחף, 32
4
אורטל מורה מקסימה. בני לא רצה ללמוד ולא היה מוכן לשמוע על שיעורים פרטיים בכלל. היא הגיעה עם חיוך גדול וכבשה אותו מיד. היא יודעת איך לפנות לתלמידים, ההצלחה שלה היא בהפיכת החומר למעניין והציונים של ברק עלו. אורטל תודה!