תגובות אחרונות בנושא לימוד הוראה מתקנת - יכולת כללית באינטרנט

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי הוראה מתקנת - יכולת כללית דרך המחשב.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד הוראה מתקנת - יכולת כללית אונליין.

מורה פרטי כפיר גולד
27/11/21
Sivan
5
מורה מעולה, מלא בסבלנות ומיומניות ללמד שיטות לילד שלי הפרעות קשב, הצליח להגיע אילו דרך לימוד בזום, הוראה מתקנת. לימדה אותו איך לגשת למבחנים . ושיפר לו את הציונים באופן מדהים. כל הכבוד כפיר, תודה רבה לך.
אני חייבת להודות לה. לאחותי היו קשיים רציניים בהבנת השפה ואביבה הקשיבה לה ועזרה והיום היא יכולה לקרוא בצורה מדהימה בזכותה!
מורה פרטי רן  עדן
22/08/21
אריאלה
5
רן מורה מעולה, מקצועי, יצירתי, מעביר שיעור בסבלנות.
מורה פרטית שני ירמיהו
20/11/20
שני
5
שינתה את הבן שלי ב180 מעלות!!! לאחר שחווה קשיים בקריאה ובכתיבה וסבל מחוסר ביטחון בעקבות כך, היא פשוט עבדה איתו באופן יסודי והקנתה לו כלים. היום הוא קורא באופן שוטף ורציף, מורה מעולה.
מורה פרטית נטע מכלוף
07/10/20
נוי
5
העבירה שיעור לאחי הקטן כיתה ד מאוד ממליצה! סבלנית קשובה ונעימה.
מורה פרטית יעלה טולדנו
05/10/20
משה, 29
5
השיעור היה יסודי ובהיר. סבלנית וקשובה לכל צורך ושאלה.
מורה פרטית לילך מרטון
03/10/20
לימור
5
לילך מדהימה! קשובה סבלנית מעבירה את השיעורים בצורה מעניינת וחוויתית הבנים שלי לא מוותרים על המפגשים איתה והשיפור ניכר. תודה!!!
מורה פרטי יונתן נטר
26/07/20
אסף
5
יונתן מלמד זה כשנה את נכדי אנגלית בהוראה מתקנת. נכדי היה כבן 13 וחצי כשהתחיל ללמוד עם יונתן ולא ידע לקרוא ולכתוב אנגלית וגם את האלפא ביתא לא הכיר. יונתן בסבלנות רבה ובמקצועיות מרשימה, תוך כדי שימוש בכלים ובשיטות המותאמות להוראה מתקנת, ועם הרבה אמפאתיה ומחוייבות התחיל ללמד את נכדי החל מהאלפא ביתא על הצלילים השונים, הגייתם וכתיבתם החל מהאות הבודדת והמשך למילים ולמשפטים ועד ליכולת קריאת סיפורים קצרים. יונתן מלמד ולא פעם אחת מעבר לזמן המוקצב. נכדי ממשיך להתקדם בלימוד האנגלית בהוראה מתקנת עם יונתן ועל כך אני רוכש המון תודה ליונתן. ממליץ בכל לב על יונתן.
מורה פרטית יעל המרה
11/06/20
אורלי
5
יעל איתנו כבר שנתיים וחצי. מלמדת את הילד שפה, הבנת הנקרא, חשבון ועוד. היא בקשר קבוע עם המורים שלו בבית הספר ועוזרת בשילובו בכיתה
מורה פרטית אדווה אוזן
01/01/20
מיכל
5
יש לאדווה סבלנות וגישה מצוינת לתלמידים עם לקויות למידה. מומלץ מאד!!
מורה פרטי תום קידר
09/03/19
הדס
5
הספיק לי שיעור אחד עם תום כדי ללמוד מיומנויות למידה חדשות שלא הכרתי ולהשתמש בהן במהלך תקופת המבחנים שלי. ממליצה :)
21/12/18
ליאור
5
הבן שלי היה מאושפז 3 שנים בבית חולים וצבר פערים עצומים. לא ראיתי כיצד ניתן להשלים ולגשר על הפערים מרגע שמראם נכנסה לתמונה חל שיפור משמעותי בתפקודו, בהישגיים ביכולת הקריאה ההבנה הכתיבה. פשוט מהפכה בילד!! ברצוני להודות למורה מראם על המקצועיות ההכלה התמיכה ושיפור בכל הפרמטרים שרק קיימים בבני כולל שיפור משמעותי בדימוי העצמי ובבטחון העצמי שלו. אני מצדיעה לה על המקצועיות והשינוי שהצליחה לעשות. ישר כוח