מורה פרטית לילך מרטון

מורה אונליין לילך מרטון

שיעורי תגבור וחיזוק מיומנויות למידה לבית הספר היסודי

בת 27. מתל אביב -יפו. אוניברסיטה - אריאל.
(5 חוות דעת) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪80 לשעה

קצת עליי

אני מאבחנת באדם מילא וסטודנטית שנה שלישית לחינוך ופסיכולוגיה, אני מאמינה שבמיוחד בתקופה המאתגרת הזו יש צורך לתת דגש לימודי לגילאי היסודי בחיזוק המיומנויות וכישורי הלמידה. יש לי ניסיון של 4 שנים בשיעורים פרטיים בהקניית קריאה וכתיבה לגילאי 6-11. משך השיעור הוא כ-45 דקות (ניתן קבוע שיעור כפול). את השיעורים שלי אני מעבירה בצורה מהנה עם הרבה סבלנות. כרגע בעקבות התקופה הורדתי את מחירי השיעורים בביתי לנגישים יותר. ניתן לבצע שיעורים גם דרך זום.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

H
Hodaya

לילך מלאת סבלנות ועם יכולות הסברה מדהימות ! בזכותה עברתי מבחן שלא חשבתי שאצליח לשים מאחוריי! ממליצה בחום

03/10/2020
שתף:
d
david

פשוט מורה מעולה! קשובה מאוד לצרכי הילד ומתאימה את השיעור לרמתו. לילך עזרה לבני לשפר את הקריאה והכתיבה בצורה מדהימה! ממליץ בחום!!!

03/10/2020
שתף:
ל
לימור

לילך מדהימה! קשובה סבלנית מעבירה את השיעורים בצורה מעניינת וחוויתית הבנים שלי לא מוותרים על המפגשים איתה והשיפור ניכר. תודה!!!

03/10/2020
שתף:
מ
מיטל

לפני חודש הגעתי ללילך המקסימה כשחיפשתי מורה פרטית לבת שלי. מאז ניכר שיפור רב ביכולות הלמידה של בתי, שלא לדבר על החיוך איתו יוצאת מכל שיעור (: בסבלנות ומקצועיות רבה לילך עוזרת לה ומקדמת אותה. מומלצת ביותר!

01/10/2020
שתף:
ש
שיקמה

לילך מורה מצויינת! מסבירה בצורה סבלנית, בהירה ומדוייקת היא מצליחה להנגיש חומר מסובך בגובה העיניים בנעם ובחדוות למידה והנסיון המקצועי שלה נראה לעין בכל שיעור ושיעור

01/10/2020
שתף: