מורה פרטי יונתן נטר

מורה אונליין יונתן נטר

*מורה אונליין/פרונטלי לאנגלית *מורה פרטי מעולה *מורה במע' החינוך *אנגלית ליסודי/חטיבה/תיכון/בגרות **מומחה להוראה מתקנת**

בן 41. מראשון לציון. בוגר מכללה - סמינר הקיבוצים.
(9 ביקורות) 7 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪130 לשעה

קצת עליי

* מורה פרטי מעולה לאנגלית, מורה במערכת החינוך. בעל ניסיון הוראה קודם באגודת ניצ"ן לתלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז * מסביר את חומר הלימוד בצורה ברורה, מעניינת, מותאמת לתלמיד ועם חיוך :-) * תעודות: תעודת הוראה באנגלית (סמינר הקיבוצים), תעודת מומחה להוראה מתקנת באנגלית (ניצ"ן), תואר ראשון במערכות מידע (אונ' חיפה) * הוראת אנגלית ליסודי/חטיבה/תיכון/מכינה/אמי"ר/אקדמיה, הכנה לבגרות, דובר אנגלית ברמת שפת-אם, תהליך למידה חיובי ועקבי מוביל להצלחת התלמיד ולשביעות רצון ההורים * הוראה מתקנת באנגלית לתלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, לימוד אותיות קריאה וכתיבה (כולל שיטת Hickey), מתחבר לתלמיד ולמאפיינים של אישיותו, עובד עם חוזקות התלמיד ועוקף את הקשיים תוך גילוי רגישות וסבלנות

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

J
Jonny

יונתן הוא מורה מצויין בזכותו האנגלית שלי השתפרה פלאים ממליץ בחום

01/06/2020
שתף:
S
Shira

יונתן החל ללמד את בני פרונטלית קצת לפני תחילת הקורונה ועם ההנחיות החדשות, עבר ללמד אונליין. יונתן מסודר מאוד, משקיע בתלמיד, עובד במקצועיות והרבה איכפתיות. מתרגל גם שיחה וגם הבנת הנקרא וכתיבה. בני עבר מספר מורים פרטיים לאנגלית, אבל עם יונתן ההרגשה שונה והילד הרבה יותר מוכן להשקיע בלמידת השפה.

01/05/2020
שתף:
א
אלי

אני לומד אצל יונתן אנגלית כבר כחצי שנה.מטרת הלימוד שלי היא שיפור הדיבור באנגלית . יונתן מורה מאוד מקצועי שיודע לאתר נקודות חולשה אצל התלמיד ולחזק אותם. יש לו תוכנית עבודה מסודרת בלימוד . גם בן אדם נחמד ונעים שכיף ללמוד איתו. אני מרגיש שלמרות שאני לומד איתו תקופה לא ארוכה האגלית שלי השתפרה מאוד.

26/09/2019
שתף:
ס
סתו

יונתן המורה הכי טוב בעיר. נקודה. סבלני, ומלמד בגישה נכונה וחכמה.

12/05/2019
שתף:
ד
דנה

מורה מקצועי , אדיב , מאורגן , איכפתי, יודע בדיוק על מה הוא צריך לעבוד עם התלמיד , משקיען מגיע תמיד מוכן עם מה שצריך לשיעור, אם צריך נשאר גם מעבר לזמן , מומלץ בחום !!

25/02/2019
שתף:
ו
ויקטוריה

יונתן לימד את בני אנגלית במהלך תקופה זו יונתן גילה סבלנות, איכפתיות והביע רצון לשיפור יכולותיו בשפה ביצע את מלאכתו ביסודיות ומקצועיות תודה

15/01/2019
שתף:
א
אנונימי

יונתן מורה נהדר, עזר לי בשיעורי בית, נתן לי שיטות לפתרונות תרגילים, תודה רבה.

15/12/2018
שתף:
ה
הילה

למדתי עם המורה יונתן במשך תקופה ארוכה , שבה עברתי מבחנים והתכוננתי לקראת הבגרות הראשונה שלי בבית ספר . למדתי ממנו הרבה והעשרתי את הידע שלי במידה רבה , למדנו איך לענות נכון על שאלות מטקסטים ארוכים , איך לענות על שאלות של שמיעה ומעבר לכך למדתי דברים חדשים לא הכרתי . בסופו של דבר הצלחתי לעבור את הבגרות בציון 99 ! ממליצה בחום :)

30/10/2018
שתף:
נ
נגה

המורה יונתן פגש את בתי , אחרי הלימודים ולימד אותה באופן פרטי שיעורי אנגלית במסגרת עבודתו, בחטיבת ביניים ברעננה. יונתן לימד את בתי, במקצועיות ובדייקנות עם המון הבנה והקשבה. בזכות כך, בתי השתפרה משמעותית בשיעורי אנגלית.

23/09/2018
שתף: