דלג על הניווט

לימוד אנגלית מדוברת אונליין באינטרנט, בלי לצאת מהבית, עם המורים האיכותיים ביותר!

מאגר מורים פרטיים מנוסים לאנגלית מדוברת. לכל המורים שמלמדים דרך המחשב יש פרופיל מפורט עם המלצות.

אז איך בעצם זה עובד?

 
  1. בוחרים את המורה שמתאים לכם מתוך רשימת המורים המצויינים שלנו.
  2. מזמינים שיעור אונליין במועד שהכי נוח לכם.
  3. המורה יחזור אליכם כדי להבין לעומק את הנושאים שבהם אתם צריכים עזרה.
  4. כשמגיע זמן השיעור, נכנסים לחדר הוירטואלי ומתחילים ללמוד בדרך להצלחה!

המלצות אחרונות בנושא לימוד אנגלית מדוברת אונליין

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
18/03/19
liad, 31
5
קוראים לי ליעד בן 30 מתעסק בנדל"ן בחו"ל. הגעתי ללילך עקב צורך שפגשתי בעבודה היומיומית שלי. לילך לפני הכל יודעת להנגיש את השיעור בצורה קלילה ואפילו מהנה. מקבלת ומבינה את הצרכים ויודעת לבנות תכנית אינדיבידואלית ומתאימה תוך תיעוד ושליטה על תהליך הלמידה. רמת האנגלית מעולה ובמיוחד בתחום העסקי. שיטות הוראה מגוונות. שורה תחתונה - ממליץ בחום. שיפרה לי את האנגלית וחיזקה לי את הבטחון.
מורה פרטי דוד לימוד נעים א
12/03/19
שני, 24
5
מיטל מורה מאוד מקצועית, לימדה אותי עם המון סבלנות. הגעתי אליה כשאני יודעת אנגלית ברמה טובה אך לא היה לי בטחון לדבר. למדתי עם מיטל במשך כמעט שנה והיא היתה פשוט מדהימה. העצימה אותי וגרמה לי לדבר אנגלית גם כשהיה לי קשה, תיקנה והסבירה לי איפה ניתן לשפר כדי שרמת האנגלית שלי תהיה גבוהה יותר. כיום אני מרגישה שאני יכולה לדבר אנגלית בחופשיות ובבטחון ואני ממליצה על מיטל בלב שלם!!
מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
06/10/18
ליאת, 28
5
נוי היא מורה מדהימה - היא סבלנית, קשובה ומצליחה להעביר את השפה האנגלית בצורה ייחודית, קלילה ומרתקת ברמה שלא תיאמן. הגעתי לנוי במטרה לשפר את האנגלית המדוברת שלי בכדי להתקדם בעבודה. כבר לאחר מספר שיעורים ראיתי שיפור ניכר ברמת הדיבור, בשטף ובביטחון שלי. אני מאמינה שכל אדם שרוצה לשפר את האנגלית שלו יוכל לפנות לנוי ולהרוויח המון.