מורה פרטי סולי תמרי

מורה אונליין סולי תמרי

פוחדים לדבר אנגלית? צריכים מצגות, אמיילים ובטחון? אנגלית מדוברת ועסקית בשיטת "אנגלית אפקטיבית" המוכחת. (דרום-אפריקה)

בן 68. מרמת השרון - הרצליה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
(18 ביקורות) 1116 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה
 

קצת עליי

מורה פרטי מנוסה לאנגלית (שפת אם - דרום אפריקה + ארה"ב). לימדתי בברליץ, בברלינגטון אינגליש ובגלובל1. מנהל לשעבר של חברות מחשבים וחינוך בארץ ובארה"ב, רקע עסקי וטכנולוגי נרחב. על סמך ניסיוני בלימוד (מעל 20 שנה) פיתחתי תכנית לימוד אפקטיבית שנותנת את התוצאה הרצויה: בניית הביטחון לדבר ולהשתמש באנגלית, ולהשתפר כל הזמן. אני מעביר שיעורים פרטיים ולקבוצות קטנות, גם בסקייפ, בכל הארץ. אני מתמקד באנגלית מדוברת ועסקית - כולל אימיילים, מצגות, ראיונות, תכניות עסקיות, הכל עם דגש על שיפור הביטחון בשימוש באנגלית. למה ללמוד איתי? אני מבין קודם את צרכיכם, בונה את השיעורים בהתאם, מזהה חסמים וקשיים ונותן פתרונות ייחודיים. אני בונה לכם תכנית מקיפה ואפקטיבית עם מקסימום חשיפה לשפה. כמעט כמו להיות בחו"ל :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

א
אלה

סולי מורה מצוין! ממליצה עליו מאוד. לפני שהגעתי ללמוד אצל סולי היה לי ניסיון לא טוב בלימודי אנגלית והייתי ממש סובלת מזה - גם בבית ספר וגם עם מורים פרטיים. החוויה אצל סולי הייתה הפוכה - נהנתי בשעורים והייתי מחכה להם. סולי מורה מומחה מעולה. קיבלתי כלים שימושיים לשיפור יכולות השפה שלי ומוטיבציה ליישם אותם. השליטה של סולי בטכנולוגיה מקלה על הלמידה והופכת אותה למגוונת, מרעננת ועכשווית. תודה רבה

25/07/2019
ד
דקל

מעבר לאישיות מדהימה, מסתתר פה מורה אדיר. יצר קשר בצ'יק צ'ק, ממש התאים את השיעור לצרכים שלי, עזר לי בכל כך הרבה רבדים מעבר לאנגלית. מדובר פה במורה שהוא נכס. בא לי לקחת עוד שיעור למרות שאין לי צורך! מומלץ באמת בחום!

14/07/2019
ט
טלי

מעולה

09/07/2019
ש
שחף

מעולה

07/06/2019
מ
מאיה

מעולה

30/05/2019
מ
מאיה

מעולה

03/03/2019
ט
טל

השיעור היה מעולה. סולי נותן טיפים חשובים מאוד ואני באמת מרגישה שזה עוזר לי להשתפר.

01/03/2019
מ
מלי

נהנית מגמישותו ומיכולתו לנהל דיאלוג כמעט בכל הוא. נענה לאתגרים מקצועיים והופך את השיעור ללמידה משמעותית ומהנה

21/02/2019
ס
סנדרין

ברצוני להמליץ בחום על סולי, שעזר ותמך בי בסבלנות ובמסירות להתגבר על החשש שלי לדבר באנגלית. בזכותו עשיתי דרך משמעותית, ואני מודה לו מאוד על כך.

03/10/2018
מ
מלי

סולי אדם ומורה נעים ואדיב. המפגשים איתו הם חוויה מעשירה ביותר! הוא בונה את התוכנית באנגלית במקצועיות רבה ובהתאם לצרכים. המפגשים עמו מגוונים ותורמים רבות לפיתוח כישורי השפה הדבורה והכתובה באנגלית ומעלים את תחושת הבטחון והמסוגלות העצמית. ללמוד עם סולי אנגלית, זה לאהוב אנגלית, להנות מתהליך הלמידה ומעל לכל, זה לדבר אנגלית רהוטה! מורה מעולה!!!

17/07/2018