מורה פרטי סולי תמרי

מורה אונליין סולי תמרי

פוחדים לדבר אנגלית? צריכים מצגות, אמיילים ובטחון? אנגלית מדוברת ועסקית בשיטת "אנגלית אפקטיבית" המוכחת. (דרום-אפריקה)

בן 69. מרמת השרון - הרצליה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
(34 ביקורות) 1941 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

מורה פרטי מנוסה לאנגלית (שפת אם - דרום אפריקה + ארה"ב). לימדתי בברליץ, בברלינגטון אינגליש ובגלובל1. מנהל לשעבר של חברות מחשבים וחינוך בארץ ובארה"ב, רקע עסקי וטכנולוגי נרחב. על סמך ניסיוני בלימוד (מעל 20 שנה) פיתחתי תכנית לימוד אפקטיבית, מבוססת על חקר המוח וקוגניציה ועל איך בני אדם באמת לומדים, שנותנת את התוצאה הרצויה: בניית הביטחון לדבר ולהשתמש באנגלית, ולהשתפר כל הזמן. אני מתמקד באנגלית מדוברת ועסקית - כולל אימיילים, מצגות, ראיונות עבודה ותכניות עסקיות, הכל עם דגש על שיפור הביטחון בשימוש באנגלית. למה ללמוד איתי? אני מבין קודם את צרכיכם, בונה את השיעורים בהתאם, מזהה חסמים וקשיים ונותן פתרונות ייחודיים. אני בונה לכם תכנית מקיפה ואפקטיבית עם מקסימום חשיפה לשפה. כמעט כמו להיות בחו"ל :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ע
עילי

סול מצויו

28/06/2020
שתף:
d
dana

החל מהשיעור הראשון, סולי אבחן מהם החסמים והקשיים והעניק לי כלים שמותאמים לצרכים שלי. במהלך השיעורים עבדנו על יכולת הדיבור, הכתיבה, השמיעה והקריאה, וכבר לאחר מספר שיעורים בודדים (עם הרבה עבודה מאומצת ותמיכה רבה מסולי), ניתן היה להבחין בשיפור! כמובן שיש עוד הרבה עבודה, אבל עצם העובדה שאני נהנת מהתהליך- הלמידה זורמת, משמעותית ומהנה! חשוב לציין ששיטת הלימוד של סולי מבוססת על מחקרים קוגנטיביים שמאפשרים להטמיע את הלמידה לטווח הרחוק. מעבר למקצועיות הרבה, סולי ניחן ביחסי אנוש מעולים, בידע כללי נרחב ובניסיון רב. ממליצה בחום רב על סולי!! מגיע לו הרבה יותר מחמישה כוכבים..

14/06/2020
שתף:
ק
קרן

סולי מלמד אותי כבר מספר לא מועט של שיעורים. יש בו את היכולת לייצר הנעה ללמידה לצד הנאה. הוא מלמד בסבלנות, מחזק ומעשיר, בעל ידע ונסיון עשיר בניהול, יזמויות, שיוק ועוד, כך שלצד לימודי האנגלית מקבלים מתקיימים דיונים וניתן כלים שרלוונטי גם עבור מטרות אחרות.ממליצה בחום רב

07/05/2020
שתף:
ד
דן

היה מצוין

25/02/2020
שתף:
מ
מור

שני שיעורים עם סולי הספיקו לי כדי להבין שבחרתי נכון, ולהציע לאחותי להצטרף גם. כל אחת מאיתנו לומדת בקצב שלה, ברמה שלה, ומדי פעם אנחנו נהנות גם משיעורים משותפים. זו הפעם הראשונה שאני לומדת אנגלית בחוויה חיובית וטובה, שעושה לי תיקון לכל השנים הרבות בהן חוויתי תסכולים בלמידה. הלימוד עם אחותי מייצר תחושת מחויבות גדולה אף יותר, ואני ממש מחכה לשיעורים.

05/02/2020
שתף:
ס
סיגל

מעולה

31/01/2020
שתף:
נ
נתי

מעולה

29/01/2020
שתף:
F
Fadie

בן אדם נעים. צעצועי. סובלני. שיטת לימוד מצויינת. נהניתי מאוד

15/01/2020
שתף:
מ
מעיין

מעולה

19/12/2019
שתף:
ד
דב

תודה על ההתנהלות הידידותית, המקצועית והיעילה. השיעור עם סולי היה מצויין. קיבלתי מענה מעולה לצרכיי. סולי התעמק ברגישות רבה בתוכן שביקשתי לתקן ולערוך. תודה רבה!

25/11/2019
שתף: