דלג על הניווט

מורה אונליין סולי תמרי

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
15 ביקורות
971
שיעורים שהוזמנו
135
לשעה
בן 68 מרמת השרון - הרצליה בוגר אוניברסיטה - בר אילן
רשימת המקצועות המלאה
"פוחדים לדבר אנגלית? צריכים מצגות, אמיילים ובטחון? אנגלית מדוברת ועסקית בשיטת "אנגלית אפקטיבית" המוכחת. (דרום-אפריקה) "
מורה פרטי מנוסה לאנגלית (שפת אם - דרום אפריקה + ארה"ב). לימדתי בברליץ, בברלינגטון אינגליש ובגלובל1. מנהל לשעבר של חברות מחשבים וחינוך בארץ ובארה"ב, רקע עסקי וטכנולוגי נרחב. על סמך ניסיוני בלימוד (מעל 20 שנה) פיתחתי תכנית לימוד אפקטיבית שנותנת את התוצאה הרצויה: בניית הביטחון לדבר ולהשתמש באנגלית, ולהשתפר כל הזמן. אני מעביר שיעורים פרטיים ולקבוצות קטנות, גם בסקייפ, בכל הארץ. אני מתמקד באנגלית מדוברת ועסקית - כולל אימיילים, מצגות, ראיונות, תכניות עסקיות, הכל עם דגש על שיפור הביטחון בשימוש באנגלית. למה ללמוד איתי? אני מבין קודם את צרכיכם, בונה את השיעורים בהתאם, מזהה חסמים וקשיים ונותן פתרונות ייחודיים. אני בונה לכם תכנית מקיפה ואפקטיבית עם מקסימום חשיפה לשפה. כמעט כמו להיות בחו"ל :)

קבע שיעור אונליין

סולי יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
03/10/2018
סנדרין, 2019
5
ברצוני להמליץ בחום על סולי, שעזר ותמך בי בסבלנות ובמסירות להתגבר על החשש שלי לדבר באנגלית. בזכותו עשיתי דרך משמעותית, ואני מודה לו מאוד על כך.
17/07/2018
מלי, 2019
5
סולי אדם ומורה נעים ואדיב. המפגשים איתו הם חוויה מעשירה ביותר! הוא בונה את התוכנית באנגלית במקצועיות רבה ובהתאם לצרכים. המפגשים עמו מגוונים ותורמים רבות לפיתוח כישורי השפה הדבורה והכתובה באנגלית ומעלים את תחושת הבטחון והמסוגלות העצמית. ללמוד עם סולי אנגלית, זה לאהוב אנגלית, להנות מתהליך הלמידה ומעל לכל, זה לדבר אנגלית רהוטה! מורה מעולה!!!
06/06/2018
אלעד, 2019
5
סולי פשוט מורה מעולה. מציע מגוון שיטות לימוד ומתאים עצמו לתלמיד באופן שהופך את הלימוד לאפקטיבי במיוחד. סייע לי רבות לחזק את האנגלית המדוברת - מהיסודות ועד דיבור שוטף. מומלץ בחום.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?